HTC povrijedio dva Appleova patenta

poruka: 77
|
čitano: 7.814
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC povrijedio dva Appleova patenta".
16 godina
neaktivan
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

Joj što mi se gadi ovaj apple. Ugh! 

 
42 15 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
_Cox kaže...

Joj što mi se gadi ovaj apple. Ugh!

  Pretpostavljam da na vijesti tipa "Osuđen pljačkaš bakice." stavljaš komentare tipa "Joj što mi se gade ove bakice. Ugh!".

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 15:17 (Random.).
15 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
Random. kaže...
_Cox kaže...

Joj što mi se gadi ovaj apple. Ugh!

  Pretpostavljam da na vijesti tipa "Osuđen pljačkaš bakice." stavljaš komentare tipa "Joj što mi se gade ove bakice. Ugh!".

  a ja pretpostavljam da si procitao kakve debilane apple patentira pa sad tu seres

u redu je kad netko patentira specificnu tehnologiju, ali ovakve debilane....

ja sutra idem patentirati input i upravljanje putem mozdanih valova i za 10+ godina kad netko izumi tehnologiju cu biti bogat nakon tuzbe...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

Lakše se je boriti protiv konkurencije na sudu nego na tržištu. Apple je pravi majstor u tome...

Moj PC  
40 5 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. 

 

EDIT: Znam da istina boli :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 18:31 (Simbamef).
Moj PC  
5 35 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
Simbamef kaže...

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. Usporedite samo novije Samsung telefone i Apple. Čista kopija hardwera i softwera.

 

  kopija hardvera? nemoj bulazniti, hardver je ona elektronika unutra, a ne kucite, a softver je ono pod haubom, a ne GUI

samsung je mozda kopirao dizajn kucista i GUI-a, ali ti si sad lupio generalnu glupost

a s tim da ne komentiramo ako nam se ne svida odj*bi, pa sta si si ti umislio tko si ti da mi naredujes gdje cu i gdje necu komentirati, daj mi tak vani na ulici probaj naredivati

 

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 15:36 (grimyHR).
15 godina
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

Ma lol povrijedit cu ja taj apple

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
Simbamef kaže...

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. Usporedite samo novije Samsung telefone i Apple. Čista kopija hardwera i softwera.

 

hahhahaha. Možda je Apple kao utjecajan proizvođač SP-ova u ranoj fazi zacrtao neka nepisana pravila kako SP mora izgledati: Veliki touch screen, kockasti ili ovalan oblik. 
Po tome što ti kažeš, svi proizvođači automobila kopiraju Fordov model T jer svi imaju pogonsku osovinu, motor, kabinu, volan, itd.?

 

Apple treba biti ponosan što je zacrtao neke linije u dizajnu SP-a koje drugi slijede. Misliš da bi netko kupovao neki Samsungov SP da izgleda kao piramida ili pak kao kugla?

Napravi ti mobitel koji neće sličiti na iShit i skidam kapu. NHF {#} 

Stvar koja me opisuje: http://www.youtube.com/watch?v=EExdBDd0rcA
15 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
sudy_freak kaže...
Simbamef kaže...

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. Usporedite samo novije Samsung telefone i Apple. Čista kopija hardwera i softwera.

 

hahhahaha. Možda je Apple kao utjecajan proizvođač SP-ova u ranoj fazi zacrtao neka nepisana pravila kako SP mora izgledati: Veliki touch screen, kockasti ili ovalan oblik. 
Po tome što ti kažeš, svi proizvođači automobila kopiraju Fordov model T jer svi imaju pogonsku osovinu, motor, kabinu, volan, itd.?

 

Apple treba biti ponosan što je zacrtao neke linije u dizajnu SP-a koje drugi slijede. Misliš da bi netko kupovao neki Samsungov SP da izgleda kao piramida ili pak kao kugla?

Napravi ti mobitel koji neće sličiti na iShit i skidam kapu. NHF {#}

  touch telefoni otkad postoje(10ak god) izgledaju kao ploca sa velikim ekranom na prednjoj povrsini, prije iphonea nisu izgledali ni kao piramide niti kao kugle, a apple kao proizvodac smartphonea u ranoj fazi nije postojao... smartphoneovi (ts i ne ts) postoje puno duze nego iphone

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

Riječi su suvišne

 

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
33 2 hvala 10
13 godina
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta

U biti, to sam htio reći {#}

Stvar koja me opisuje: http://www.youtube.com/watch?v=EExdBDd0rcA
16 godina
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
Cudim se kaj Bugovci ne odu drito na sudjenje ili kajtijaznam vec pa da imamo live prijenos da vidimo kak se ti likovi raspravljaju ko deca ciji je tata jaci :) A ameri... fakat besno, tam mores patentirat polozaj pisanja pa ako nekoga u javnom veceju usnimas da pisa slicno ko ti - tuzi ga zbog krsenja patenta :)
,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
13 godina
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
ukay1000 kaže...
Cudim se kaj Bugovci ne odu drito na sudjenje ili kajtijaznam vec pa da imamo live prijenos da vidimo kak se ti likovi raspravljaju ko deca ciji je tata jaci :) A ameri... fakat besno, tam mores patentirat polozaj pisanja pa ako nekoga u javnom veceju usnimas da pisa slicno ko ti - tuzi ga zbog krsenja patenta :)

Nitko se s nikim ne raspravlja na taj način kako si ti rekao, samo činjenice koje su jasne i čiste kao suza.

 

A što se patenata tiče - nasmijao si me pošteno {#}

Stvar koja me opisuje: http://www.youtube.com/watch?v=EExdBDd0rcA
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
grimyHR kaže...
Random. kaže...
_Cox kaže...

Joj što mi se gadi ovaj apple. Ugh!

  Pretpostavljam da na vijesti tipa "Osuđen pljačkaš bakice." stavljaš komentare tipa "Joj što mi se gade ove bakice. Ugh!".

  a ja pretpostavljam da si procitao kakve debilane apple patentira pa sad tu seres

u redu je kad netko patentira specificnu tehnologiju, ali ovakve debilane....

ja sutra idem patentirati input i upravljanje putem mozdanih valova i za 10+ godina kad netko izumi tehnologiju cu biti bogat nakon tuzbe...

  A drugi patentiraju samo najorginalnije ideje? WTF? 

Usput, kad izmisliš i razradiš tu dvoju ideju za upravljanje putem moždanih valova, slobodno je patentiraj - biti će mi drago zbog tebe. Ti misliš da su patenti generičke naravi? Ovo što pročitaš "Tvrtka xyz patentirala xxxxxx." je samo kratak opis patenta, ne i cijeli patent. 

Malo pogledaj koliko teksta i shema sadrži patent. Ti misliš da možeš doći i reći "Striček, ja bi patentirao automobil koji ide na vodu.", a oni će reći "Nema problema."? WTF?!?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
15 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
Random. kaže...
grimyHR kaže...
Random. kaže...
_Cox kaže...

Joj što mi se gadi ovaj apple. Ugh!

  Pretpostavljam da na vijesti tipa "Osuđen pljačkaš bakice." stavljaš komentare tipa "Joj što mi se gade ove bakice. Ugh!".

  a ja pretpostavljam da si procitao kakve debilane apple patentira pa sad tu seres

u redu je kad netko patentira specificnu tehnologiju, ali ovakve debilane....

ja sutra idem patentirati input i upravljanje putem mozdanih valova i za 10+ godina kad netko izumi tehnologiju cu biti bogat nakon tuzbe...

  A drugi patentiraju samo najorginalnije ideje? WTF? 

Usput, kad izmisliš i razradiš tu dvoju ideju za upravljanje putem moždanih valova, slobodno je patentiraj - biti će mi drago zbog tebe. Ti misliš da su patenti generičke naravi? Ovo što pročitaš "Tvrtka xyz patentirala xxxxxx." je samo kratak opis patenta, ne i cijeli patent. 

Malo pogledaj koliko teksta i shema sadrži patent. Ti misliš da možeš doći i reći "Striček, ja bi patentirao automobil koji ide na vodu.", a oni će reći "Nema problema."? WTF?!?

  procitao sam oba cijela patenta i nema ni spomena tehnologije, samo opcenita ideja kao i moja

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
grimyHR kaže...
Simbamef kaže...

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. Usporedite samo novije Samsung telefone i Apple. Čista kopija hardwera i softwera.

 

  kopija hardvera? nemoj bulazniti, hardver je ona elektronika unutra, a ne kucite, a softver je ono pod haubom, a ne GUI

samsung je mozda kopirao dizajn kucista i GUI-a, ali ti si sad lupio generalnu glupost

a s tim da ne komentiramo ako nam se ne svida odj*bi, pa sta si si ti umislio tko si ti da mi naredujes gdje cu i gdje necu komentirati, daj mi tak vani na ulici probaj naredivati

 

iako naprmjer galaxy s 2 duplo jaci od ip-a 4, di su naslovi poput RAGE, infinity blade i slicno, ma daj molim te lijepo

15 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
goricanec666 kaže...
grimyHR kaže...
Simbamef kaže...

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. Usporedite samo novije Samsung telefone i Apple. Čista kopija hardwera i softwera.

 

  kopija hardvera? nemoj bulazniti, hardver je ona elektronika unutra, a ne kucite, a softver je ono pod haubom, a ne GUI

samsung je mozda kopirao dizajn kucista i GUI-a, ali ti si sad lupio generalnu glupost

a s tim da ne komentiramo ako nam se ne svida odj*bi, pa sta si si ti umislio tko si ti da mi naredujes gdje cu i gdje necu komentirati, daj mi tak vani na ulici probaj naredivati

 

iako naprmjer galaxy s 2 duplo jaci od ip-a 4, di su naslovi poput RAGE, infinity blade i slicno, ma daj molim te lijepo

  kakve sad to veze s icime ima molim te

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 16:20 (grimyHR).
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
Simbamef kaže...

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. Usporedite samo novije Samsung telefone i Apple. Čista kopija hardwera i softwera.

 

A zašto čovjek ne bi smio komentirati?Članci i postoje da ljudi daju svoje mišljenje,oli se misli da je sve vezano uz Apple(Jabučari,iProdukti,ovo i ono),sve u rangu Svete krave..???

Dakle kad Apple ukrade koji patent,i njime zaradi milijarde dolara,pokradena firma,samo zato jel je mala i ne baš bogata,dobije smiješnu odštetu od 8 milijuna dolara??!!

Kad netko popali Apple,ehhhh...onda se blokira cijelo jedno tržište,a sumu odštetu,čemo uskoro vidjeti kolika će biti..možda dovboljna da pokrije izbacivanje iPhone-a 5 na tržište..sve ostalo bude samo zarada.Kako je taj Apple genijalan..!!..{#}

12 godina
neaktivan
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

ja imam prijatelja koji misli da je Apple izmislio telefon {#}

Moj PC  
8 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
htc_fan kaže...

ja imam prijatelja koji misli da je Apple izmislio telefon {#}

Pa ..u suštini me to niti ne može iznenaditi.Sve nebuloze iza kojih stoje..pfffff.{#}...Naravno,Motorola,Nokia,Texas Instruments su diletanti koji nemaju pojma o komunikacijskoj tehnologiji,pa su eto morali kopirati Ajfoun..{#}

14 godina
odjavljen
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

To me dovodi do ideje da patentiramo viceve o appleu u nekakvom kvazi stilu chucka norrisa.

Apple je izmislio touchscreen.

 

OT, patentiranje je postala samo još jedna od troll metoda za korporacije a trebala je upravo zaštiti male od velikih koji mogu lagano ukrasti stvari.

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
Svi komentari su suvisni. JADNO
inox
15 godina
neaktivan
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

bacio sam pogled na ta dva patenta .. i sve mi to izgleda kao pseudo kod.. 

 

dakle opis kako ce se nesto izvesti na racunalu/mobitelu

 

dakle ako sam ja dobro shvatio.. ja napisem neki kod.. fino to dokumentiram..recimo da sad banaliziram.. iscrtavanje slova A na ekranu i to fino patentiram!

 

jel to to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

Slazem se da je Apple pretjerao sa glupim tuzakanjem, ali MS je taj koji dobiva 5$ od svakog prodanog HTC fona.Isto tako Nokia je ta koja dobiva lovu za svaki prodani Iphone.Isto tako komentari jadnika kao Linuxluzer sa svojim  {#} smajlicima je stvarno dosadan, a vidim da crvenim kartonom nije nista naucio.

I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
Genie kaže...

bacio sam pogled na ta dva patenta .. i sve mi to izgleda kao pseudo kod.. 

 

dakle opis kako ce se nesto izvesti na racunalu/mobitelu

 

dakle ako sam ja dobro shvatio.. ja napisem neki kod.. fino to dokumentiram..recimo da sad banaliziram.. iscrtavanje slova A na ekranu i to fino patentiram!

 

jel to to?

U Americi mozes da patentiras sve apsolutno sve tako da nista neobicno za opterecene Amere. 

http://vgm.tv/
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
goricanec666 kaže...
grimyHR kaže...
Simbamef kaže...

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. Usporedite samo novije Samsung telefone i Apple. Čista kopija hardwera i softwera.

 

  kopija hardvera? nemoj bulazniti, hardver je ona elektronika unutra, a ne kucite, a softver je ono pod haubom, a ne GUI

samsung je mozda kopirao dizajn kucista i GUI-a, ali ti si sad lupio generalnu glupost

a s tim da ne komentiramo ako nam se ne svida odj*bi, pa sta si si ti umislio tko si ti da mi naredujes gdje cu i gdje necu komentirati, daj mi tak vani na ulici probaj naredivati

 

iako naprmjer galaxy s 2 duplo jaci od ip-a 4, di su naslovi poput RAGE, infinity blade i slicno, ma daj molim te lijepo

Samsungov čipset pokreće iPhone 4 (njihov CPU/GPU itd.), a galaxy s 2 je duplo jači jer nisu ovi iz samsunga potrošili godinu dana da unazade čipset već tko bi rekao obrnuto.

 

Inače kad su tužili samsung između ostalog tamo se spominju zaobljeni kutevi (kao da je apple prvi koji ima telefone s zaobljenim kutevima) i slične gluparije.

 

Dobro su im odgovorili ovi iz HTC-a bolje nek se uhvate pravljenja novog ajfona nego glupavih tužikanja.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 17:30 (Dkc).
12 godina
neaktivan
offline
HTC povrijedio dva Appleova patenta

Apple ima komplekse, generalno, htc je počeo prije sa smartfoneima nego što je apple i tu stoji problem. HTC je još davne 2002 izdao 02 wallaby, gdje je tada apple bio sa iPhone ili sa bilo kojom drugom vrstom smartphonea ili samo phonea!??

 

Sad tu tužaka i traži ne znam što no svi mi znamo da je apple samo jak na marketingu, a marketing je čudo jedno koje gro glupih ljudi pridobije da koristi neke stvari o kojima možda nikada ne bi ni razmišljali...

 

Nemam ništa protiv applea jer i sam koristim njihove proizvode (mb pro, ipad, pod) no vjerujem da nikada više neću koristiti iphone, jer me je još ne tako davne 2009 u 8 mjesecu razočarao 3gs kojeg sam imao samo mjesec dana i uvjerio se u kvalitetu i mogućnosti iphonea (sarcastic buhahhahaha).

 

iPhone je solidan aparat za obične usere koji nemaju potrebu ni za čime osim touch screena, glupih i djetinjastih aplikacija i ne znam fejsbuka. No advanced useri traže više od mogućnosti instaliranja cydie XD

 

Bilo kako bilo vjerujem da HTC ničim nije povrijedio apple jer je i sam počeo raditi smartphoneove prije nego što je apple uopće počeo o tome razmišljati...

 

 

 
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
htc_fan kaže...

ja imam prijatelja koji misli da je Apple izmislio telefon {#}

to je ono što sam spomenuo u prijašnjem postu...marketing...:)

15 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
grimyHR kaže...
Simbamef kaže...

Stvarno mi nisu jasni ljudi koji "mrze" Apple. Ako ti se ne sviđa nemoj komentirati.

Kao nije ispravno kada Apple kopira druge, ali je ispravno kada drugi kopiraju Apple. Usporedite samo novije Samsung telefone i Apple. Čista kopija hardwera i softwera.

 

  kopija hardvera? nemoj bulazniti, hardver je ona elektronika unutra, a ne kucite, a softver je ono pod haubom, a ne GUI

samsung je mozda kopirao dizajn kucista i GUI-a, ali ti si sad lupio generalnu glupost

a s tim da ne komentiramo ako nam se ne svida odj*bi, pa sta si si ti umislio tko si ti da mi naredujes gdje cu i gdje necu komentirati, daj mi tak vani na ulici probaj naredivati

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Hardware - za definiciju hardvera, mislim da upak uključuje i kučište (pogotovo ako se ne radi samo o kučištu već i o razmještaju tipki i funkcija)

Što je "generalna glupost" molim lijepo?

Mislim da imaš problema sam sa sobom pa ti preporučujem posjet liječniku (agresivnost, primitivizmom- ali mislim da liječnik tu ne pomaže)

Nisam si ništa naredio pa mi nije jasan tvoj komentar. Druga stavr je ako ti se nešto ne sviđa

14 godina
protjeran
offline
Re: HTC povrijedio dva Appleova patenta
no tengo dinero kaže...

Slazem se da je Apple pretjerao sa glupim tuzakanjem, ali MS je taj koji dobiva 5$ od svakog prodanog HTC fona.Isto tako Nokia je ta koja dobiva lovu za svaki prodani Iphone.Isto tako komentari jadnika kao Linuxluzer sa svojim {#} smajlicima je stvarno dosadan, a vidim da crvenim kartonom nije nista naucio.

vidim jadniče,da iza tvoje povrijeđene Jabučarske duše,kao i obično ne stoji nikakav argumenat..osim što ga navedoh-Houli Cow..

on topic..MS ima ugovorno potpisano konkretnu stvar za licencu,dok,Apple luta sivim zonama,koje okreće u svoju korist jer dobrano fila odvjetnike..i silom se nameće drugima..očigledno nije u tvojoj domeni da neke pravne stvari možeš pojmiti...a crveni su bili,jer sam taknuo u jednu komponentu Svete krave Applea..{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice