HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

poruka: 21
|
čitano: 3.629
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu".
14 godina
offline
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Super, sad još samo da izume holodek
Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

vrti Android 2.3

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

Da pitanje je bilo kada će se to desiti.

Dvije stvari mi sada padaju na pamet prvo , Apple kasniš , drugo Nintendo 3DS bye bye . 

 

Da malo pojasnim svoja mišljenja, Apple najveću zahvalu procvatu svojih iPhone-a i iPod toucheva može u prvu ruku zahvaliti igrama ( naravno i muzici ) dizajniranim njihovim uređajima, analogno tome bilo bi za očekivat da ugrade tu tehnologiju u svoje nadolazeće uređaje te time omoguće korisnicima novo iskustvo, pošto svi znamo da se baš tom krilaticom Apple najviše hvali, ali dobro vidjet ćemo, mada koliko , ako je za vjerovat, glasine kruže oko novog iPhone-a bit će prilično dosadna i neinovativna peta verzija tog uređaja, svaka čast za iOS5 ali to opet nije razlog promojene uređaja pošto iOS5 ide i na fantastičnu četvorku.

 

Nintendo pak s druge strane je već objavio da je poprilično razočaran prodajom svoje nove konzole , a jedan od glavnih featurea je bio prikaz 3D-a, a sada izgubili su tu ekskluzivnost, te vrlo je vjerojatno da će ostali ( u prvom redu Samsung ) malo oslušklivat tržište i taj HTC-ov uređaj na njem te ako se pokaže isplativo uletjet će sa barem dva - tri uređaja sa istom podrškom. 

 

Sve u svem jako zanimljivo i dobro za nas usere :)

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

Šta si zapeo za Apple i Nintendo? Tema je o HTC-ovom smartphoneu. Dakle, samo započinješ flame war. To jel iPhone/N3DS ili bilo koji drugi uređaj ima nešto ili ne, ostavi za negdje drugdje. NHF, ali stvarno je više dosta flame ratova na forumu.  {#}

 
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Panzerpapawagen kaže...

Šta si zapeo za Apple i Nintendo? Tema je o HTC-ovom smartphoneu. Dakle, samo započinješ flame war. To jel iPhone/N3DS ili bilo koji drugi uređaj ima nešto ili ne, ostavi za negdje drugdje. NHF, ali stvarno je više dosta flame ratova na forumu.  {#}

 

To se slažem ( u vezi flame warova ) , ali ne kužim na koji naćin si zaključio da je ovo materijal za flame war !? 

 

Samo sam htio navesti dva proizvođaća koji rade slićne stvari tj. jedan radi a drugi nešto "kemija" oko hardvera u zadnje vrijeme , i mislim da sam sve dobro napisao.

 

Daj molim te pročitaj moj post. 

 

Što se tiće ovog HTC-a mislim da sam rekao svaka čast za njih što su se odvažaili, po mom mišljenju, uvesti revolucionarnu gaming tehnologiju u svijet smartphone-a, a jedino mi je čudno što to Apple nije napravio pošto je , a i hvale se time NO1 izbor kod handheld gaming uređaja, onda bi bilo logično da i to uvedu . 

 

Eto zbilja ne kužim što je tu flame war !? 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
13 godina
neaktivan
offline
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Zanimljiv uredjaj, ali treba vidjeti kako to radi uzivo.Ova opsjednutost Android usera Appleom stvarno postaje dosadna.
I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Dobar telefon, ali siguran sam da nisam jedini kojeg 3D na telefonima ne zanima niti najmanje.
Da, bilo bi interesantno pogledati na što to liči ako ga netko od ekipe bude imao, ali ne bih si ga kupio.
America - FUCK YEAH! Coming again to save the motherfucking day YEAH!
14 godina
online
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

Bilo bi puno zanimljivije kad bi napravili neko sučelje da je 3D. 

Peace means I'm reloading my gun.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Danny_HR kaže...
Dobar telefon, ali siguran sam da nisam jedini kojeg 3D na telefonima ne zanima niti najmanje.
Da, bilo bi interesantno pogledati na što to liči ako ga netko od ekipe bude imao, ali ne bih si ga kupio.

Dobar primjer neobjektivnosti tipičnog iOS (L)user-a (nije gramatički ali se shvaća bit).

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 11:27 (limitedition).
16 godina
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
limitedition kaže...

Dobar primjer neobjektivnosti tipičnog iOS (L)user-a (nije gramatički ali se shvaća bit).

Ja sam, dakle, neobjektivan kad kažem da me 3D na telefonima ne zanima? Baš kao što me ne zanima ni u trenutnom obliku na TV uređajima ni bilo čemu.

 

Tvoj post je dobar primjer želje za poticanjem prepirke koja krasi lokalne trolove.

America - FUCK YEAH! Coming again to save the motherfucking day YEAH!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 11:37 (Danny_HR).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Danny_HR kaže...
limitedition kaže...

Dobar primjer neobjektivnosti tipičnog iOS (L)user-a (nije gramatički ali se shvaća bit).

Ja sam, dakle, neobjektivan kad kažem da me 3D na telefonima ne zanima? Baš kao što me ne zanima ni u trenutnom obliku na TV uređajima ni bilo čemu.

 

Tvoj post je dobar primjer želje za poticanjem prepirke koja krasi lokalne trolove.

Ne zanima te 3d zato što ne dolazi od Stivija. Ima vas par followera na forumu koji potpuno neobjektivno komentirate (konkurencijske) uređaje koji nemaju logo jabuke a jedan od njih si i ti. 

Ne zanima te 3d fotografija ili video koji nudi sasvim novo iskustvo? To samo lu(khm..) može reći.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Danny_HR kaže...
Dobar telefon, ali siguran sam da nisam jedini kojeg 3D na telefonima ne zanima niti najmanje.
Da, bilo bi interesantno pogledati na što to liči ako ga netko od ekipe bude imao, ali ne bih si ga kupio.

 

limitedition kaže...
Danny_HR kaže...
limitedition kaže...

Dobar primjer neobjektivnosti tipičnog iOS (L)user-a (nije gramatički ali se shvaća bit).

Ja sam, dakle, neobjektivan kad kažem da me 3D na telefonima ne zanima? Baš kao što me ne zanima ni u trenutnom obliku na TV uređajima ni bilo čemu.

 

Tvoj post je dobar primjer želje za poticanjem prepirke koja krasi lokalne trolove.

Ne zanima te 3d zato što ne dolazi od Stivija. Ima vas par followera na forumu koji potpuno neobjektivno komentirate (konkurencijske) uređaje koji nemaju logo jabuke a jedan od njih si i ti. 

Ne zanima te 3d fotografija ili video koji nudi sasvim novo iskustvo? To samo lu(khm..) može reći.

 

 

Znači ipak samo trollaš...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
limitedition kaže...

Ne zanima te 3d zato što ne dolazi od Stivija. Ima vas par followera na forumu koji potpuno neobjektivno komentirate (konkurencijske) uređaje koji nemaju logo jabuke a jedan od njih si i ti. 

Ne zanima te 3d fotografija ili video koji nudi sasvim novo iskustvo? To samo lu(khm..) može reći.

Ti imaš ozbiljnih problema kolega...

America - FUCK YEAH! Coming again to save the motherfucking day YEAH!
13 godina
offline
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

Neka kaže tko god što želi, ali ovo mob ima bateriju jaaaako  {#} velikog kapaciteta!

Pa čak i ekran bi trebao biti ONAJ pravi za po suncu  {#}, to bi bilo lijepo, jako lijepo!!

 

Nadam se da to nije SAMO jedan običan markentiški trik, obzirom stereo kamera i 3D snimanje možda traže još više energije pa se to preklopi i izgubi u prijevodu {#}!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

Lijepo, samo ja jos uvijek pokusavam skupiti za obicni Desire ^^

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
limitedition kaže...

Ne zanima te 3d zato što ne dolazi od Stivija. Ima vas par followera na forumu koji potpuno neobjektivno komentirate (konkurencijske) uređaje koji nemaju logo jabuke a jedan od njih si i ti. 

Ne zanima te 3d fotografija ili video koji nudi sasvim novo iskustvo? To samo lu(khm..) može reći.

 

 {#}

Ima nas tu na forumu koji imaju vise od 15 godina, i prosli su mnoge 3D hypeove od 3D hmd-a, 3D stereoskopskih naocala i svih ostalih gluposti koje su se povremeno nudile u zadnjih 20 i vise godina i s kojima nismo ostali previse impresionirani. Tako da pricati o "sasvim novom iskustvu" je kao kad kazu da ce najnovija generacija grafickih kartica donjeti super realisticnu, life-like grafiku... {#} (a to pricaju za svaku generaciju)

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
SupremeCommander kaže...
limitedition kaže...

Ne zanima te 3d zato što ne dolazi od Stivija. Ima vas par followera na forumu koji potpuno neobjektivno komentirate (konkurencijske) uređaje koji nemaju logo jabuke a jedan od njih si i ti. 

Ne zanima te 3d fotografija ili video koji nudi sasvim novo iskustvo? To samo lu(khm..) može reći.

 

 {#}

Ima nas tu na forumu koji imaju vise od 15 godina, i prosli su mnoge 3D hypeove od 3D hmd-a, 3D stereoskopskih naocala i svih ostalih gluposti koje su se povremeno nudile u zadnjih 20 i vise godina i s kojima nismo ostali previse impresionirani. Tako da pricati o "sasvim novom iskustvu" je kao kad kazu da ce najnovija generacija grafickih kartica donjeti super realisticnu, life-like grafiku... {#} (a to pricaju za svaku generaciju)

 

Bravo care, potvrdi mi post. Od kud ti to da je hype? Pa ovo je sasvim zrelo i funkcionira bez ikakvih dodataka.

To što si ti povjerovao da ćeš za godinu dana imati holodek ...to je tvoj problem pa sad pušeš i na hladno.

Linkat ću ti ovaj post za godinu dana.

14 godina
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Jel ti znaš šta je hype?
Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

U ovom slučaju nešto kao must have kojeg marketing hoće progurati, prolazni hir na što je navodio post kojeg sam citirao.

Možda sam u krivu pa ti pojasni.

14 godina
offline
HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu

Na ovoj stranici možete kupiti najbolju stvar od izuma 3D-a

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC-ov 3D mobilni telefon stiže u Europu
Diablo86 kaže...

Na ovoj stranici možete kupiti najbolju stvar od izuma 3D-a

... koja na HTC-ov 3D mobilni telefon ne djeluje {#}

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice