HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

poruka: 48
|
čitano: 7.615
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One M9 - detalji objavljeni na webu".
16 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

fine specke 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

I eto sere se po Samsungovom dizajnu a HTC isti vec 3 serije...a da nekazem i da slabiji modeli skoro isti....

VenAtoR#2231
Moj PC  
7 6 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Prvo su gurali kameru od 4MP u svoje modele jer kao nema potrebe nabijat piksele, sad odjednom treba pa su stavili 20MP.

Jel to priznanje da je kamera na M8 crap ili šta?

 
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
jocommb kaže...

I eto sere se po Samsungovom dizajnu a HTC isti vec 3 serije...a da nekazem i da slabiji modeli skoro isti....

Moram se složiti s tobom.

U temi vezanoj za S6 komentira jedno, a ovdje gdje se čak vidi i neka slika komentar samo "fine specke".
Koje su realno, neke slabije od postavljenih trendova.

Sve ispod 3.000 mAh je danas apsurd.
Makar to bilo 2.999 (čisto zbog marketinga).
FHD ekrani? U 2015. nećemo vidjeti niti na jednom high end telefonu.
Ne kažem to zato što mislim da je premalo FHD na 5.0, nego su jednostavno to deal breakeri pri kupovini.
Meni osbno, 5.0" i FHD je genijalna kombinacija, prvenstveno zbog uštede baterije s 810 čipom.


No sumnjam da HTC razmišlja kao ja.
Rezolucija će biti 2K minimlano. Ako ne bude, nešto se bitno mijenja u mobilnoj industriji.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 21:12 (sudy_freak).
10 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

A izgled ? 

Nagurali sve u kučište od M7 sa četvrtastom kamerom ?

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Svaka čast na 1080p ekranu.  

Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
sudy_freak kaže...


FHD ekrani? U 2015. nećemo vidjeti niti na jednom high end telefonu.

 Dealbreakeri za ovce možda. 

13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
lllnuclearlll kaže...
sudy_freak kaže...


FHD ekrani? U 2015. nećemo vidjeti niti na jednom high end telefonu.

 Dealbreakeri za ovce možda. 

Upravo sam na to aludirao.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
16 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

tako je meni je zao za lg3 nema 1080p jer bi ubio sve oko sebe no ekran je fantastic na 2k samo proc nemre to pratit a bogami gpu...

dok 2k i 810 na lg g4 fino vuc iako brijem da ce bit 3k(i eto nam opet sranja)

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 21:27 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
jocommb kaže...

I eto sere se po Samsungovom dizajnu a HTC isti vec 3 serije...a da nekazem i da slabiji modeli skoro isti....

 m7 i m8 su jako lijepi telefoni i ne znam zašto bi onda mijenjali...

16 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

bas to ljep dizajn koji istina ponavlja ali fino se nosi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Ne sviđa mi se samo što su ostavili tipke na ekranu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
zuper kaže...
jocommb kaže...

I eto sere se po Samsungovom dizajnu a HTC isti vec 3 serije...a da nekazem i da slabiji modeli skoro isti....

 m7 i m8 su jako lijepi telefoni i ne znam zašto bi onda mijenjali...

 Daleko od toga da nisu lijepi, ali ako je nesto lijepo ne znaci da treba ostat isto i m9 ce bit lijep kao i m7 i m8 sta to znaci da bi i nesljednik m9 trebao bit isti?

16 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

m10 ce imat drugi dizajn 

 

bdw ides bebaaa

 

http://www.gsmarena.com/lg_g4-6901.php

 

evo pol kojeg cete flag. 2k15 ubost 

3 iphone 6s
5 samsung s6
9 lg g4
7 sony xperia Z4/Z5
1 microsoft lumia 1530
22 htc one m9
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 21:54 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Zasto mijenjati nesto sta valja ? Pa napraviti izrkotinu od mobitela. M8 je fenomenalno napravljen mob.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

je ali lg3 je bog po dizajnu za 2k14 i tocka!

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 21:53 (4mal).
Moj PC  
6 3 hvala 0
15 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Inače ovo bi trebao biti M8i.

Jer M9 bi trebao imati kameru ko Eye, dakle na sredini.

 

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

O okusima se ne raspravlja.. Meni osobno s4 ima bas ok dizajn samo je skriputavo smece..

13 godina
odjavljen
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
4mal kaže...

je ali lg3 je bog po dizajnu za 2k14 i tocka!

Moram priznati da je ovo stvarno istina, bar meni osobno.. Imao sam Titanium verziju i mobitel je bio predivan, elegancija i ergonomija na mjestu, nikad nebi rekao da je u pitanju 5,5" ekran, puno mi je ljepše sjedao u ruku nego sada Z3, svaka čast LG-u na tome.. I G2 je rasturao ergonomijom

13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
4mal kaže...

m10 ce imat drugi dizajn 

 

bdw ides bebaaa

 

http://www.gsmarena.com/lg_g4-6901.php

 

evo pol kojeg cete flag. 2k15 ubost 

Pričekajmo službena predstavljanja :)

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
14 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

LG zadnjih godina stvarno radi odlican posao..

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
crack kaže...

Ne sviđa mi se samo što su ostavili tipke na ekranu.

 tipke na ekranu bi bile ok da su donji bezel smanjili.. ali nisu.. :/

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
jocommb kaže...

I eto sere se po Samsungovom dizajnu a HTC isti vec 3 serije...a da nekazem i da slabiji modeli skoro isti....

 To je zato jer je M8 skoro savršen uređaj. Galaxy serija je loša u nekoliko stvari, M9 je trebao samo kameru.

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
jocommb kaže...

I eto sere se po Samsungovom dizajnu a HTC isti vec 3 serije...a da nekazem i da slabiji modeli skoro isti....

 Da ali dok One ima premium dizaj/build sa premium materijalima - galaxy je komad škriputave jeftine plastike kakvu još samo Vivax koristi za svoja kuhala za vodu.

12 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
bill_jobs kaže...

Prvo su gurali kameru od 4MP u svoje modele jer kao nema potrebe nabijat piksele, sad odjednom treba pa su stavili 20MP.

Jel to priznanje da je kamera na M8 crap ili šta?

 Ja M8 nisam kupio zbog kamere, M9 cu kupiti. Jel ti sad jasnije?

13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
Branimir82 kaže...
jocommb kaže...

I eto sere se po Samsungovom dizajnu a HTC isti vec 3 serije...a da nekazem i da slabiji modeli skoro isti....

 Da ali dok One ima premium dizaj/build sa premium materijalima - galaxy je komad škriputave jeftine plastike kakvu još samo Vivax koristi za svoja kuhala za vodu.

 Imam One M8, prije njega sam imao S3 mini i uzeo sam M8 i zbog Sensa i zbog dizajna uređaja, no M8 držim u plastičnom coveru - aluminij je preosjetljiv da bi ga bezbrižno nosio po džepovima.

S druge strane S3 nisam nosio u ničemu, pao mi je milijun puta u trku na asfalt i osim izglodanih rubova nikakvih drugih problema s kvalitetom nije bilo. Tipke rade nakon 2 i pol godine kao prvi dan, i uređaj unatoč svim susretima s betonom nema nikakve ogrebotine s prednje i stražnje strane niti škripi. Realno, Samsung ima pravo što se tiče korištenja plastike. Drugo je što meni dizajn te plastike nije nešto. Recimo HTC E8 mi je opet daleko ljepši uređaj iako isto koristi plastiku.

A koliko sam primjetio većina korisnika fura svoje premium aluminijske uređaje u jeftinim maskicama, pa ono, who cares. Oni koji ih ne nose, bome se vidi na uređajima.

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
Chronosus kaže...

 Imam One M8, prije njega sam imao S3 mini i uzeo sam M8 i zbog Sensa i zbog dizajna uređaja, no M8 držim u plastičnom coveru - aluminij je preosjetljiv da bi ga bezbrižno nosio po džepovima.

S druge strane S3 nisam nosio u ničemu, pao mi je milijun puta u trku na asfalt i osim izglodanih rubova nikakvih drugih problema s kvalitetom nije bilo. Tipke rade nakon 2 i pol godine kao prvi dan, i uređaj unatoč svim susretima s betonom nema nikakve ogrebotine s prednje i stražnje strane niti škripi. Realno, Samsung ima pravo što se tiče korištenja plastike. Drugo je što meni dizajn te plastike nije nešto. Recimo HTC E8 mi je opet daleko ljepši uređaj iako isto koristi plastiku.

A koliko sam primjetio većina korisnika fura svoje premium aluminijske uređaje u jeftinim maskicama, pa ono, who cares. Oni koji ih ne nose, bome se vidi na uređajima.

 Futrolu koristim i sam, no u mom slučaju futrola je na nivou samog mobitela.Futrolu pak ne korsitim kad sam doma ili 'na sigurnom' .

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 9:53 (Branimir82).
12 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Nije problem u aluminiju nego u tebi. Imam M7 dvije godine i nosim ga bez ikakve zastite. Pao mi je mali milijun puta, drzim ga u djepu sa kljucima, cak sam i par piva s njim otvorio. Tu i tamo poneka ogrebotina i bas me briga zbog njih. Nije me briga kad auto ogrebem a o mobitelu bi se trebao misliti?

 
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
sudy_freak kaže...
jocommb kaže...

I eto sere se po Samsungovom dizajnu a HTC isti vec 3 serije...a da nekazem i da slabiji modeli skoro isti....

Moram se složiti s tobom.

U temi vezanoj za S6 komentira jedno, a ovdje gdje se čak vidi i neka slika komentar samo "fine specke".
Koje su realno, neke slabije od postavljenih trendova.

Sve ispod 3.000 mAh je danas apsurd.
Makar to bilo 2.999 (čisto zbog marketinga).
FHD ekrani? U 2015. nećemo vidjeti niti na jednom high end telefonu.
Ne kažem to zato što mislim da je premalo FHD na 5.0, nego su jednostavno to deal breakeri pri kupovini.
Meni osbno, 5.0" i FHD je genijalna kombinacija, prvenstveno zbog uštede baterije s 810 čipom.


No sumnjam da HTC razmišlja kao ja.
Rezolucija će biti 2K minimlano. Ako ne bude, nešto se bitno mijenja u mobilnoj industriji.

 

ja bi se djelomicno slozio sa dijelom o designu. djelomicno, jer HTC-u je ovo 3 za redom da lice. Samsung ih ima 5,

plus Note serija,

plus jako puno mega,ace, young i slicnih modela.

pri tome design ONE modela mi nije dosadio, no to je stvar osobnog ukusa, i dalje mi se cini svjez i aktuelan.

 

a dio s kojim ti se nikako ne bi slozio je ovaj o bateriji.

ako vec hoces velicati Sammy, nemoj spominjati samo to.

do sada su svi samsugovci spominjali izmjenjivu bateriju kao jednu od prednosti...i oni se sada toga odreknu (naravno, oni fanboysi mjenjaju misljenje, pa sad svi koriste power bank...druga baterija vise nije potrebna) 

 

a treba li da ti spomenem koliko si popisao novi S6 pisuci o kapacitetu!?

2600mAh, ring a bell!?

 

 

i da, ovaj HTC ima "fine specke".

covjek koji je to napisao, nije napisao nista drugo...niti da mu je lijep, niti originalan....a boga mi, nije ni spomenio Samsung

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 10:40 (raky_b).
13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
raky_b kaže...

ja bi se djelomicno slozio sa dijelom o designu. djelomicno, jer HTC-u je ovo 3 za redom da lice. Samsung ih ima 5,

plus Note serija,

plus jako puno mega,ace, young i slicnih modela.

pri tome design ONE modela mi nije dosadio, no to je stvar osobnog ukusa, i dalje mi se cini svjez i aktuelan.

 

a dio s kojim ti se nikako ne bi slozio je ovaj o bateriji.

ako vec hoces velicati Sammy, nemoj spominjati samo to.

do sada su svi samsugovci spominjali izmjenjivu bateriju kao jednu od prednosti...i oni se sada toga odreknu (naravno, oni fanboysi mjenjaju misljenje, pa sad svi koriste power bank...druga baterija vise nije potrebna) 

 

a treba li da ti spomenem koliko si popisao novi S6 pisuci o kapacitetu!?

2600mAh, ring a bell!?

 

 

i da, ovaj HTC ima "fine specke".

covjek koji je to napisao, nije napisao nista drugo...niti da mu je lijep, niti originalan....a boga mi, nije ni spomenio Samsung

Sumnjam da si pratio moje komentare za vrijeme dok sam i sam imao Samsunga i dok si me imao "pravo" nazvati fanboyom.

 

Da si otvorio link koji sam zalijepio, vidio bi o čemu se radi.

I mislim da tebi ne bi trebalo to ništa značiti jer se ne odnosi na tebe.

 

S druge pak strane, Samsung se već dugi niz godina ukopava akcijama koje provodi. U smislu puštanja mobitela u prodaju koji sliče prethodniku kao jaje jajetu. Isto radi i HTC, ali na elegantniji način. I njihov dizajn, makar isto bio kopija prethodnika mi se znatno više sviđa od dosadnog, looks like S3 dizajna.

 

A ovo o bateriji S6 (potencijalnoj) 2.600 mAh u temi o HTC-u neću ni komentirati.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice