HTC One M8 na Windows Phoneu

poruka: 17
|
čitano: 2.991
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One M8 na Windows Phoneu".
14 godina
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu

I navodno ima duplo duže trajanje baterije od Android verzije.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
8 3 hvala 0
16 godina
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu

Ako je WP8 toliko stedljiv zasto moja Lumia 925 izdrzi jedva jedan dan preko sile. 

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One M8 na Windows Phoneu
Kuzo kaže...

Ako je WP8 toliko stedljiv zasto moja Lumia 925 izdrzi jedva jedan dan preko sile. 

 

Moja Lumia 930 izdrži komotno dan i pol. A sve je uključeno... Od Location Servicea, pa do Steps countera. 

da to isključim možda bi i duže... 

12 godina
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu

pa ukljucicu i ja sve i ostaviti telefon i drzace baterija dva dana

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One M8 na Windows Phoneu

Li-Ion 2420 mAh battery (BV-5QW) vs Non-removable Li-Ion 2000 mAh battery (BL-4YW)   :)

 

15 godina
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu

pošteno. isti krš s različitim softverom pa nek narod bira. ovo je istodobno i jedini način da se ustanovi čija nana crnu vunu prede. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu
da nema tu ultracrappy kameru bio bi perfektan
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M8 na Windows Phoneu
Ajar kaže...

pošteno. isti krš s različitim softverom pa nek narod bira. ovo je istodobno i jedini način da se ustanovi čija nana crnu vunu prede. {#}

Krš? {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M8 na Windows Phoneu
Kuzo kaže...

Ako je WP8 toliko stedljiv zasto moja Lumia 925 izdrzi jedva jedan dan preko sile. 

Nije dobro.

 

PICART kaže...
Kuzo kaže...

Ako je WP8 toliko stedljiv zasto moja Lumia 925 izdrzi jedva jedan dan preko sile. 

 

Moja Lumia 930 izdrži komotno dan i pol. A sve je uključeno... Od Location Servicea, pa do Steps countera. 

da to isključim možda bi i duže... 

To je slabo do bola.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Predlažem Samsung Note 2 , 3 ili čekati uskoro nadolazeći 4.

Magnituda izdržljivosti baterije u poredbi s ovime je reda 2 ili 3 x više.

----------------------------------------------------------------------------------------

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
15 godina
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu

Moj One M7 izdrzi 2 dana (do duse, cikne drugi dan navecer oko 8, tako da nije puni dan.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu

predlazem i ja tebi Lumiu 1520, ili jos bolje, nasjednika istog

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M8 na Windows Phoneu
Koje je to mjerilo "sve upaljeno"?
Ono sto najvise trosi je bezzicno povezivanje, svijetlo i igranje igrica.
GSM je vrlo upitan jer ovisi o siru i vojnoj muzici. Meni svi telefoni duplo dulje izdrze na autoputu u Austriji nego u Zabregu na jednom mjestu. Recimo doma svako malo me prebacuje s BTSa na BTS sto rezultira plesanjem signala od 1 do 5.
Dalje, dal su mailovi POP, IMAP ili Exchange te period provjere i kolicina maila koji dodje.
Koliko se laje i gdje (jacina signala i zagusenost mreze).
I puno drugog.
13 godina
neaktivan
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu

Što se tiče baterije, prema mojem iskustvu nema do WP. Prije sam imao Android s recimo pa istom veličinom baterije i izdržalo mi je cijeli dan (cijeli dan uključen WiFi, većinu dana i podatkovna veza, 3G, obavijesti uključene za mail, Twitter, FB) nisam imao uključene GPS jer onda ne bi izdržalo ni dan. Nakon što sam prešao na WP, točnije Lumiu 625 imam sve iste postavke + lokacija i intenzivnije korištenje a još mi se i stalno prebacuje s 3G na EDGE signal, baterija izdrži bez problema 2 dana.  Tako da nema boljeg {#}

 

A ovaj HTC izgleda brutalno, šteta što je ograničeno samo za Verizon. {#}

Svijet Androida - vaš vodić kroz Android
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M8 na Windows Phoneu
roko00 kaže...

Što se tiče baterije, prema mojem iskustvu nema do WP. Prije sam imao Android s recimo pa istom veličinom baterije i izdržalo mi je cijeli dan (cijeli dan uključen WiFi, većinu dana i podatkovna veza, 3G, obavijesti uključene za mail, Twitter, FB) nisam imao uključene GPS jer onda ne bi izdržalo ni dan. Nakon što sam prešao na WP, točnije Lumiu 625 imam sve iste postavke + lokacija i intenzivnije korištenje a još mi se i stalno prebacuje s 3G na EDGE signal, baterija izdrži bez problema 2 dana.  Tako da nema boljeg {#}

 

 

Imao si krivi android , SG Note linija je radni konj kojeg trebaš probati nakon ovih igračaka. Preporučam trojku ili čekati 4(to je uskoro).

 

 

 

A ovaj HTC izgleda brutalno, šteta što je ograničeno samo za Verizon. {#}

 

Lijepo izgleda , slažem se.

 

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 10:07 (nik_02).
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M8 na Windows Phoneu

SG Note je phablet, sasvim druga kategorija koja budimo realni nije ravna današnjim mobitelima. Imao sam prilike koristiti prvi Note i sad Note 3 i to je sasvim drugačije iskustvo od "normalnih" uređaja na Androidu.

 

 

Svijet Androida - vaš vodić kroz Android
15 godina
odjavljen
offline
HTC One M8 na Windows Phoneu

I opet Xperia Z2 pomete pod s njima, skupa s Noteom 3.

 

Iako, dva dana su sasvim OK. Lumia 930 ima problem preživjeti dan ozbiljne upotrebe, tj. lošija je 30-40% od LG G3-a koji nije strašno baterijski impresivan.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One M8 na Windows Phoneu
sirka666 kaže...

I navodno ima duplo duže trajanje baterije od Android verzije.

Navodno NEMA! http://www.pcworld.com/article/2466508/htc-one-m8-for-windows-review-a-novel-new-take-on-windows-phone.html

 

Toliko o superiornom OS-u...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice