HT počeo nuditi usluge putem optike

poruka: 165
|
čitano: 44.130
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT počeo nuditi usluge putem optike".
14 godina
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

400 kn za trio paket? Si lud u amisu isto za gotovo pola cijene

 
27 0 hvala 2
14 godina
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Da li se negje može provjeriti po broju telefona da li je dostupna optika (osim službe za korisnike)?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike

trebali su staviti istu cijenu usluge kao klasična usluga ali i veće brzine kao npr. 20 mbit download/ 5 mbit upload i dati izbor brzina i tako dizati cijenu prema gore, veća brzina veća cijena. Inače odlična je stvar što su počeli s optikom :) samo cijene trebaju biti malo realnije

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 18:22 (jobi123).
14 godina
neaktivan
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Trebali bi se sad svi udruzit i otic im na facebook wall napisat pusite kura*!

 
56 5 hvala 8
12 godina
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Da mi daju 100/100 za 400kn dalo bi se razmisliti.

Ovako si mogu razvuči optičke kabele kroz svoje čm*rne kolutiće što se mene tiče. 

 

Majke mi
Moj PC  
62 0 hvala 6
15 godina
protjeran
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

...neznam sto bi HAKOMU da su dozvolili lopinama da ponude optiku...

Moj PC  
5 2 hvala 0
14 godina
online
HT počeo nuditi usluge putem optike

Mafija............gledam kako ću što jeftinije proći, a oni samo adsl - interent naplaćuju 369,00 kn. To je samo za klijente dubljeg đepa....

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike
Cromaki kaže...

Da mi daju 100/100 za 400kn dalo bi se razmisliti.

Ovako si mogu razvuči optičke kabele kroz svoje čm*rne kolutiće što se mene tiče. 

 

hehehe

 

usluga im je gotovo svugdije nedostupna pa visokom cijenom budu sprijecili losu reklamu :)

12 godina
neaktivan
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

" raskošna usluga, nije teško pogoditi, raskošno košta" baš je usluga raskošna...u normalnom svijetu to što je njima raskošna brzina je standard. a cijene....ma nije ni potrebno komentirat

 

LOL šta će mi to za 250GB prometa...pa kako je ovo jadno

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 17:37 (udarnik60).
 
18 0 hvala 0
14 godina
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Pa tko će im ovo uzeti... evo što piše sitnim slovima na njihovoj stranici: {#}

 

*U mjesečnu naknadu Extreme MAX paketa uključeno je 250GB Internet prometa (zbrojeno u downloadu i uploadu). Nakon potrošenih 250GB, Internet promet se obračunava u blokovima od 1GB prema principu započetog bloka prometa.

 
49 0 hvala 16
15 godina
neaktivan
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

mi smo tik do Zg i nema optike! wtf?!! {#}...

Live to win!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike
MatkoBB kaže...

Pa tko će im ovo uzeti... evo što piše sitnim slovima na njihovoj stranici: {#}

 

*U mjesečnu naknadu Extreme MAX paketa uključeno je 250GB Internet prometa (zbrojeno u downloadu i uploadu). Nakon potrošenih 250GB, Internet promet se obračunava u blokovima od 1GB prema principu započetog bloka prometa.

Na to sam nas nedavno i upozoravao jer sam cuo da ce isto biti i kod nas, slicnu politiku vodi i telekom.de sa svojim "svjetlosnim" paketima :S

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike
MatkoBB kaže...
*U mjesečnu naknadu Extreme MAX paketa uključeno je 250GB Internet prometa (zbrojeno u downloadu i uploadu). Nakon potrošenih 250GB, Internet promet se obračunava u blokovima od 1GB prema principu započetog bloka prometa.

Trebali su još malo posvijetlit slova pa da se ne vidi:)

Extremno prcanje u mozak.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
15 godina
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Ma nabijem ih ja na ku... sa tom optikom. nisu ni brzine downloada i uploada sinkronizirane i još neka ograničenja stavljaju a masne pare traže za to. Sva sreča kod nas se gradi ( grad Krk) pasivna optička mreža sada ostaje samo pitanje kome če dati u najam, nadam se da neće ići ovim lopovima jer smo onda opet nahebali

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Ti kao moderator nebi smio govorit takve stvari jer bi mogao biti tužen od strane t...scuma

Ali zato mi korisnici nemožemo tužiti njih zbog lažnog reklamiranja,mobynga,lihvarskih računa,kriminalno loše usluge,ukradene mreže kuju su financirali naši preci...itd

 

P.S.

Sramota za optiku,sramota za vladu koja se predstavlja kao moderna,sramota za sakupljače hemeroida u HAKOMU.

ali nema veze ajmo mi u EU.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 17:47 (roseman).
Moj PC  
7 24 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Hrvatski Telekom optikom trenutno pokriva određeni broj lokacija u 15 hrvatskih gradova, što govori da ni jedan cijeli grad nije pokriven optikom, a cijenu da ne komentiram(LOL).

 

 

Bit će i dalje upload 1Mbit max, KATASTROFA...

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

+

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2013 19:00 (McSimon).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike

Koliko vidim da je u redu ali to je samo na 2 mjeseca po toj cijeni

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
protjeran
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Upravo sam zvao sluzbu za korisnike. I mogu se samo nasmijati.

 

Korisnik sam Amisa, nikad nije moj fixni broj bio pod ht-om. Javila se ljubazna cura. Nakon sto sam joj objasnio da zelim provjeriti dostupnost optike kod sebe (ZG-vrbani), ona je priznala da ne zna o cemu pricam, pa me zamolila da se strpim 2-3min dok ne provjeri sve. Nakon cca 2min javlja se ona ponovno. I kaze da je to 'legitimna ponuda' (citiram nju), no da ne moze provjeriti dal je meni ta ponuda dostupna ili nije.

 

U cudu ju pitam kako je to moguce?

Kaze niste nikad bili nas korisnik, morali bi se prebaciti na max2 ili max3 (kako li se vec zovu) pakete i tek onda mozemo provjeriti dal imate opciju otpike ili ne. Naravno, pozeljno je ugovor potpisati, jer eto tako me izadje jeftinije nego bez ugovora.

 

Unatoc visokoj cijeni, platio bih tu famoznu optiku. Meni je potrebna radi posla, od toga zivim. I nije mi problem ni platiti.

No da bih uopce provjerio mogu li dobiti istu morao bih se prebaciti sa meni odlicnog i osjetno jeftinijeg Amisa na THT, pa ce mi tek onda javiti dal mogu uopce dobiti optiku.

 

Tko je tu lud?

 

THT hvala, ali ne hvala.

 
33 0 hvala 6
15 godina
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Ja sam preko firme OPTIKA KABEL za 250kn mjesecno imao kabelsku i telefonsku pretplatu te 15/5 mbita brzinu upload/download.

 

ko je ovdje lud?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike

Di je tu 50/15 opcija? Jesam ja čorav?

13 godina
offline
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike
Je postoji neka karta pokrivenosti optikom?
15 godina
neaktivan
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Mislim da je ovo totalna pljačka. Npr ima lokalnih kablovskih tv operatera (Npr optika kabel TV) koja je rasprostranjena u zapadnom dijelu zagreba i cijeli zaprešić i nudi 100/100 brzinu a trio paket od 15/15 je oko 250 kn.

 

EDIT: Kolega me prestigao. Svakako ako ste u Zaprešiću ili u Zapadnom zagrebu moja preporuka je optika kabel.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 18:08 (zeroname).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Vidim smanjili su i 10mbps sad je samo 30kn skuplje od ovih jadnih 4, interesting...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

ciganija.... same adsl cijene su koma...

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike
Patrick_cro kaže...

Koliko vidim da je u redu ali to je samo na 2 mjeseca po toj cijeni

zar ne piše da je "besplatno" prva 2 mjeseca - tj da će brzinu naplaćivati isto, a onda ide na 30 kn skuplje?

16 godina
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Smijesno. 20 funti mjesecno placam u Londonu, speed test attached.

 
33 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT počeo nuditi usluge putem optike
McSimon kaže...
Patrick_cro kaže...

Koliko vidim da je u redu ali to je samo na 2 mjeseca po toj cijeni

zar ne piše da je "besplatno" prva 2 mjeseca - tj da će brzinu naplaćivati isto, a onda ide na 30 kn skuplje?

 

Ako se moze prebacivati između 2 paketa znači li to da mogu onda uzet 2 mjeseca duplo veću brzinu, pa se onda jednostavno vratiti na staru? Ili ima neka trik da se još produži ugovor?

 

I može li netko pretpostaviti hoće li HT s vremenom nuditi i graditi optičku infrastrukturu u drguim gradovima i manjim mjestima ili će se zadržati na samo većim gradovima?

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 18:18 (oggy225).
15 godina
odjavljen
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Već se ponadao da napokon imamo rješenje za ured, a ono figa. Sve bi bilo prihvatljivo da postoji flat, ali ovo je  {#}

 

Čak i poslovni korisnici imaju tu kvaku s naplatom svakog GB izvan paketa. Izgleda da je u Hrvatskoj oblak i dalje osuđen na to da bude samo meteorološki pojam.

 

 

oggy225 kaže...

 

Ako se moze prebacivati između 2 paketa znači li to da mogu onda uzet 2 mjeseca duplo veću brzinu, pa se onda jednostavno vratiti na staru? Ili ima neka trik da se još produži ugovor?

 

I može li netko pretpostaviti hoće li HT s vremenom nuditi i graditi optičku infrastrukturu u drguim gradovima i manjim mjestima ili će se zadržati na samo većim gradovima?

Vjerojatno ponuda vrijedi uz ugovornu obvezu.

 

Može se pretpostaviti da će graditi, s vremenom, ali prvo će pokrivati gradove, a manja mjesta bi se mogla veseliti ovoj ponudi za cca 5-7 godina.

 

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 18:25 (MrBlc).
 
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
HT počeo nuditi usluge putem optike

Koji lopovluk, moraš biti lud da to uzmeš. Rumunji imaju 50Mbita za do 50-ak kn, a tscum traži 8x više.

Da im bar HAKOM oduzme imovinu, kao što je je tscum potrošačima, koji su je izgradili i ponudi konkurenciji {#}

 

Zna netko hoće li ovo biti dostupno na drugim operaterima(npr. iskon, optima, h1)? Meni je izgleda dostupna tscum optika, ali ne po ovakvim cijenama, skoro 3x više nego što sada plaćam za 5mbita.

 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice