HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

poruka: 24
|
čitano: 3.735
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s".
14 godina
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

Eto nade da će vrijednost mojih dionica u T-Comu konačno nešto porasti.

 

Šteta što moj iPad Air 1 ima LTE cat. 3 (100/50). Čudi me da i zadnji model (iPad Air 2) ima tek LTE cat. 4, u odnosu na cat. 9 koji spominje autor... Valjda će najavljivani iPad Air 3 tu stvar malo ubrzati.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

da, maximalnih 30Mb u mojem gradu :-(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

znao bih takvo što iskoristiti s računalom. koji će ikome to q na nekakvom telefonu?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
Ajar kaže...

znao bih takvo što iskoristiti s računalom. koji će ikome to q na nekakvom telefonu?! 

 Racunaj da neki koriste mobilni web na desktop racunalima. Od viska glava ne boli.

WordPress ❤
15 godina
neaktivan
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

Super, a kod mene EDGE sa 225 Kbit\s.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
OriginalEXE kaže...

 Racunaj da neki koriste mobilni web na desktop racunalima. Od viska glava ne boli.

 u redu je to no prvo su ovakve brzine trebali omogućiti (flat) za desktope/laptope. ipak je to primaran alat za rad. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
Ajar kaže...
OriginalEXE kaže...

 Racunaj da neki koriste mobilni web na desktop racunalima. Od viska glava ne boli.

 u redu je to no prvo su ovakve brzine trebali omogućiti (flat) za desktope/laptope. ipak je to primaran alat za rad. 

 

Da ali naopaki razvoj je posljedica mjesta gdje živiš - da bi rasle fiksne brzine treba razvijati infrastrukturu tj. graditi optiku, dakle fiksna brzina ovisi o nama, dok za povećanje bežične brzine samo treba licencirati najnoviju tehnologiju koja se razvija u Americi i Europi. Eto ti odgovor odakle inverzija - jer smo mi zaostali. Da živiš u Japanu ima bi već odavno doma net 1 Gbps preko optike i ne bi se bunio na 200 Mbps 4G.

Still, možda bi trebali biti sretni što za razliku od nekih dijelova svijeta mi u Hrvatskoj imamo struju, tekuću vodu i kanalizaciju. Bar većina tj. 

9 godina
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

dok ne budem imao flat u nekoj normalnoj tarifi (gdje sad nude 1-2gb/mj), drzim iskljucen 4g na svim uredajima koji ga podrzavaju, jer razliku u ucitavanju stranica, mailanju, dopisivanju i sl. ne mogu vidjeti u odnosu na 3g, a youtube i sl. povuku previse prometa nepotrebno, jer mi se u par sekundi ucita cijeli video, a ne zelim ga pogledati uopce do kraja npr. 

dakle meni 4g ima 0 prednosti i velike nedostatke; prebrzo potrosim ograniceni promet i baterija ode pa pa..  kada flat bude nesto sasvim normalno onda mozemo razgovarati o brzinama

Moj PC  
14 0 hvala 2
13 godina
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

Nabijem ja i njih i taj 4G, nek prvo srede cijelu Hrvatsku sa 3G mrežom, pa nek se onda yebu s tim glupostima, a ne da pol Hrvatske mora imat fcking E u gornjem desnom čošku

Moj PC  
18 1 hvala 2
9 godina
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
David87 kaže...

Nabijem ja i njih i taj 4G, nek prvo srede cijelu Hrvatsku sa 3G mrežom, pa nek se onda yebu s tim glupostima, a ne da pol Hrvatske mora imat fcking E u gornjem desnom čošku

 a jebga bitna su preseravanja sa brojevima koji vrijede u 0.001% hrvatske.. markenting

 

14 godina
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

Zagreb, Zagreb, Zagreb i još malo Zagreb i onda možda neki drugi grad imaju šta tražit što se tiče širokopojasnog interneta u mobilnoj mreži dok mi ostali nemamo ni pošeni 3G signal. Stvarno su jadni. Boli me ona stvar što u Zagrebu (1% površine RH) ima sve, a u ostatku (99%) zemlje nema ni pošteni 3G. Koji jad, strava. K tome oni koji i to mogu koristit nemaju pakete da to koriste jer će ih spalit u 5 minuta tom brzinom, totalna debilana. Ovo je samo pokazivanje moći, a praktično nikome nije od koristi i neće biti još dugo, ako puno toga ne promjene. 

Moj PC  
7 3 hvala 3
14 godina
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
Nokia 950? Nope. Moja 930 je zadnja s "imenom". Sad je MS. Ovo sa brzinam je ljuto preseravanje. Na VIP-u sam i imam "flat", e ali samo prva 2GB, a onda modem 56k. I to je flat? Nadam se da ce smecarima EU stati na rep. Signal Zg Crnomrec zapad 2 crtice od 5, na zadnjem katu kuce. 4g Q... moj
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
Enkidu kaže...
 Da živiš u Japanu ima bi već odavno doma net 1 Gbps preko optike i ne bi se bunio na 200 Mbps 4G.

Still, možda bi trebali biti sretni što za razliku od nekih dijelova svijeta mi u Hrvatskoj imamo struju, tekuću vodu i kanalizaciju. Bar većina tj. 

 

http://www.businessinsider.com.au/fastest-internet-connection-speeds-2015-5

 

#3 Japan: Average Mbps: 15.2.

9 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
MasterOfDisaster kaže...

Boli me ona stvar što u Zagrebu (1% površine RH) ima sve, a u ostatku (99%) zemlje nema ni pošteni 3G.

 Nema sve. Nemojte pisati o nečemu u što nemate uvid. Na karti pokrivenosti signalom 4G mreže početkom godine nisam imao ni "s" od signala, da bih osvježavanjem te karte prije ljeta navodno bio u području signala brzine do 150 megabita. Kako da ne. Imao sam minimalan signal i brzinu usporedivu s osrednjim 3G-om. Lijepo sam se žalio i sad je situacija nešto bolja, ali daleko je to od reklamiranog. Tako da nemojte pisati - Zagreb ima sve, jer u tom Zagrebu ima ljudi koji još nemaju ni tekuću vodu, niti kanalizaciju, niti struju, a kamoli 4G.

9 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
Ajar kaže...
OriginalEXE kaže...

 Racunaj da neki koriste mobilni web na desktop racunalima. Od viska glava ne boli.

 u redu je to no prvo su ovakve brzine trebali omogućiti (flat) za desktope/laptope. ipak je to primaran alat za rad. 

 Imao si čisti 4G flat par mjeseci tijekom ljeta za 80 kuna tjedno. Skupo? Eh.

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia

 

Trajalo je do 30.9.2015., a ja još vidim te paketiće s ljetnim SIM karticama po kioscima, pa se pitam zašto...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2015 19:35 (BudalastoStvorenje).
15 godina
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

ma fućka mi se za te reklame kad ja samaxnet mini nemogu imat ni poštenih 1mb jer gospoda poslije 40gb prometa spuste brzinu.....a parice nitko više neće promijenit jer nema interesa ovako je bolje...imaš 1mb brzine tko te šljivi....važno da metropola ima 220mb....

www.apriliabase.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
Brk kaže...
Nokia 950? Nope. Moja 930 je zadnja s "imenom". Sad je MS. Ovo sa brzinam je ljuto preseravanje. Na VIP-u sam i imam "flat", e ali samo prva 2GB, a onda modem 56k. I to je flat? Nadam se da ce smecarima EU stati na rep. Signal Zg Crnomrec zapad 2 crtice od 5, na zadnjem katu kuce. 4g Q... moj

Ovisi gdje se točno nalaziš. Črnomerec je zeznut u jednom svojem dijelu zbog konfiguracije terena.

 

13 godina
offline
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

U svakom slučaju, slažem se sa svima koji su useri HT usluga, kao i moja malenkost, a koji  po istima jer "nije stvar" u brzini prijenosa podataka, kada "ti" paket potrošiš u roku dok si kazao keks, a kada očekujem da mi ponude "za razumnu" cijenu FLAT paket, prave se gluhi i slijepi, čak i mutavi! 

 

Očekujem od "nadležnih" iz BUG-a, da nakon objave ovog članka i puštanja u promet tih "space shutle" brzina prijenosa podataka, da pozovu "odgovorne" iz T-Com-a i upitaju ih kako kane opravdati smisao postojanja takvih brzina prijenosa podataka, a u odnosu na pakete usluga koje nude, odnosno, hoće li u skoroj budućnosti poraditi na FLAT paketima za svoje komintente?!?!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
ATJLučko kaže...

U svakom slučaju, slažem se sa svima koji su useri HT usluga, kao i moja malenkost, a koji  po istima jer "nije stvar" u brzini prijenosa podataka, kada "ti" paket potrošiš u roku dok si kazao keks, a kada očekujem da mi ponude "za razumnu" cijenu FLAT paket, prave se gluhi i slijepi, čak i mutavi! 

 

Očekujem od "nadležnih" iz BUG-a, da nakon objave ovog članka i puštanja u promet tih "space shutle" brzina prijenosa podataka, da pozovu "odgovorne" iz T-Com-a i upitaju ih kako kane opravdati smisao postojanja takvih brzina prijenosa podataka, a u odnosu na pakete usluga koje nude, odnosno, hoće li u skoroj budućnosti poraditi na FLAT paketima za svoje komintente?!?!

 Ne vidim gdje se to tocno ne pitaju takva pitanja (sto ih apsolutno ne opravdava, ali kad smo mi to se drznuli pokrenut nesto sto ni vani, cak ni ameri, nemaju), tako da je i to jedan od problema. Also, ako mores sisat ovce a dat im manje od sisaj brate dok te ne skinu s trona. Vidjet cemo kako ce se ovo s ukidanjem roaminga u europi odrazit na cijene, onih 10% nameta od strane drzave (a vec ionako kupnjom bona i samom uspostavom poziva i paricom placas porez) se slomilo na leda iskljucivo korisnika...

mojpismonosa
14 godina
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
Brk kaže...
Nokia 950? Nope. Moja 930 je zadnja s "imenom". Sad je MS. Ovo sa brzinam je ljuto preseravanje. Na VIP-u sam i imam "flat", e ali samo prva 2GB, a onda modem 56k. I to je flat? Nadam se da ce smecarima EU stati na rep. Signal Zg Crnomrec zapad 2 crtice od 5, na zadnjem katu kuce. 4g Q... moj

 Upravo!

Vip dakle nudi 7 GB, da, dobro ste culi, ne 5, ne 6, nego 7GB na 4G mrezi (koju ni ne mozes uhvatit ako si recimo u vlastitoj sobi jer ti zidovi cock blockaju signal strasno, pa ni 3G nemas po full brzini) po promotivnoj cijeni od 155kuna ako se kojim slucajem ima Carnetov racun odnosno aaiedu identitet, a ako ne onda oko 200.

Cak sam i otisao jednom pitat koliko tocno srezu brzinu da znam koliko se jos moze imat "normalnog" interneta,(ocekivao sam neki graf il nesto) al su mi odmah odgovorili - jako brzo, na cemu sam i ja jako brzo odustao od te ponude

ALI, bitno je da u reklami stoji velikim crvenim slovima 4G i FLAT.

I da, uredjaj je 300 kuna.

16 godina
online
HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s

Super, sad mozemo potrositi data paket za minutu, dvije...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
David87 kaže...

Nabijem ja i njih i taj 4G, nek prvo srede cijelu Hrvatsku sa 3G mrežom, pa nek se onda yebu s tim glupostima, a ne da pol Hrvatske mora imat fcking E u gornjem desnom čošku

 Ne, nego treba ukinut 3g kao sto ce to norvezani napraviti 2017. I te frekvencije stavit u 4g. Ja zivim u jednom malom mijestu cernik kraj nove gradiske i imam 4g brzine vec 8 mj. Brzina je 85mbps. Toliko o tome da male sredine nisu pokrivene...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
14 godina
offline
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
U Vt imam 4G na mobitelu bez ikakvih problema i pokrivenost je odlicna, makar same brzine nisu nesto posebno no ne bunim se (makar u odnosu na ovo sto najavljuje HT, VIP je dosta los no ne vracam se vise nikada kod njih (dovoljno im placam svaki mjesec za telefon (koji iskreno stoji u kutiji jer svi imamo ne ogranicene pozove na mobitelima i ne koristimo fiksni telefon), MaxTV te net (koji je prelos sto se tice brzina (pogotovo jer imam paket do 10 Mbit/s, a isporuce mi cca 6 Mbit/s), ali imam stabilnu vezu i bez pucanja (sto mi je jako vazno) pa eto neki kompromis (debelo precijenjena usluga no sta je tu je....nadam se poboljsanju u narednih xx godina).
Ugovorna obveza mi je davno istekla i da dode nesto bolje odmah bi se prebacio no na zalost nista od toga (bar ne za sada).

Evo kako sada brzina izgleda na mobu i na VIP-u:

http://www.speedtest.net/my-result/a/1542417801
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
11 godina
online
Re: HT-ov 4G podignut na 225 Mbit/s
ATJLučko kaže...

 

Očekujem od "nadležnih" iz BUG-a, da nakon objave ovog članka i puštanja u promet tih "space shutle" brzina prijenosa podataka, da pozovu "odgovorne" iz T-Com-a i upitaju ih kako kane opravdati smisao postojanja takvih brzina prijenosa podataka, a u odnosu na pakete usluga koje nude, odnosno, hoće li u skoroj budućnosti poraditi na FLAT paketima za svoje komintente?!?!

  koji optimist

pričekaj, kad tad će opet stići neko priopćenje...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice