HT – usporen pad prihoda

poruka: 5
|
čitano: 1.511
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT – usporen pad prihoda".
12 godina
offline
HT – usporen pad prihoda

"Provedena je i optimizacija broja zaposlenih"

novi naziv za dijeljenje otkaza - optimalizacija :/

Moj PC  
7 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HT – usporen pad prihoda

da, i???

svaki vasnik će dobro paziti da njegova firma posluje sa zaradom makar treba prepolovit broj radnika. To je kapitalizam zaš što smo se borili (naravno, ne vi djeco koja kupujete nove grafe i napajanja da bi mogli pokrenut igru već malo stariji kao ja) .

 

bili Bill Gejts sa windovsima bio toliko uspješan da je dijelio milostinju umjesto da je rezao troškove gdje mu najviše treba????

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT – usporen pad prihoda
franciskod kaže...

"Provedena je i optimizacija broja zaposlenih"

novi naziv za dijeljenje otkaza - optimalizacija :/

 

Optimiranje jedne vrste je bila zapošljavanje studenata. Na njih se ne trebaju plaćati sve porezi i prirezi kao za "obične" zaposlene.

Čuo sam prije mjesec-dva kako su počeli zapošljavati "programere" preko agencije za privremeno i povremeno zapošljavanje {#}

 

To će valjda "držati vodu" sljedećih par izvješća...

12 godina
offline
HT – usporen pad prihoda

Ti veliki stručnjaci studenti i oni s friško završenim faxom su nedavno otpustili pun kufer vrlo vrlo sposobnih ljudi na vrlo visokim i važnim pozicijama u t-comu, i ta firma se sad trese ko ja na -60 samo što se to ne vidi ovak kad nazoveš 0800 9000, ali na 0800 9100 je već druga priča. A sve da bi se uštedilo/optimiziralo, da neki govnar može reć "JA sam uštedio firmi 500 000kn prošli mjesec". Mogli su sve otpustit pa da vidiš uštede...

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT – usporen pad prihoda
W1ck3d8u2z kaže...

nedavno otpustili pun kufer vrlo vrlo sposobnih ljudi na vrlo visokim i važnim pozicijama u t-comu, i ta firma se sad trese ko ja na -60 samo što se to ne vidi ovak kad nazoveš 0800 9000, ali na 0800 9100 je već druga priča

 

Malo nam pojasni, koji su to problemi, koji je profil posječen.

Preko agencije za povremeno zapošljavanje zaposle stručnjake koje god zatrebaju, takvo je rezoniranje...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice