Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CES-u

poruka: 7
|
čitano: 2.211
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CES-u ".
15 godina
offline
Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CES-u

Puno srece nasima na CES-u 

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje. (N. Tesla)
 
7 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CES-u

Halt and Catch Fire 

 

 

Sretno svima!!!

MPLAB C18
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CES-u

a BUG se ne drži one: what happens in Vegas, stays in Vegas? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CES-u

Nešto su se naši pokrenili u zadnje vrijeme. Pocevsi od PhotoMath-a pa sad Mash.me i tako dalje. Polako,ali sigurno se probijamo na svjetsku scenu. Svaka cas svima i nadam se da ce biti jos vise ovakvih vijesti.

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CES-u

Ah, stiglo je ono doba godine kad si svi u bradu promrmljamo "Petric, smradu jedan...". Koji ti je ovo već put da ideš tamo?

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2015 17:57 (Friday).
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CE
Friday kaže...

Ah, stiglo je ono doba godine kad si svi u bradu promrmljamo "Petric, smradu jedan...". Koji ti je ovo već put da ideš tamo?

 Tek sedmi... 

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Ovo su hrvatski hardver, softver i ljudi na CES-u

 Sretno našima, a mi ostali ćemo opet biti osuđeni na treskave fotke i polu informacije. Zašto urednici na ovakva događanja ne vode novinare? Mislim nemojte me krivo shvatit, drago je meni sto je Petric sedmi put tamo, ali tocno toliko puta sam kao korisnik ostao zakinut za ikakav kvalitetan članak iz tog angažmana. Fino dogodine jednog visokog koji zna s fotićem i nekog nebitno koje visine, ali da zna pisati. Pozdrav.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice