Hrvatska pošta uvela naplatu dostave za male paket

poruka: 365
|
čitano: 70.831
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska pošta uvela naplatu dostave za male paket".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pošta naplaćuje pošiljke s eBaya i sličnih
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta uvela naplatu dostave za male p
I ok, nema vise 4.5 kn. A sta je s onim da ce se bez obzira na vrijednost paketa, na sve pakete udarat carina/porez sta god od 2021. Godine

https://www.bug.hr/komentar/pdv-na-sve-pakete-iz-kine-bez-obzira-na-vrijednost-2403

Ako ne uzima hp uzimat ce hdz...
so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hrvatska pošta uvela naplatu dostave za male p

Svi veći shopovi će otvoriti eu storage i tako to rijesiti.
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta uvela naplatu dostave za male p
bunker kaže...

Svi veći shopovi će otvoriti eu storage i tako to rijesiti.

Jedini je problem što će biti znatno skuplje radi PDV-a i poštarine, a možda će se i duže čekati na robu koja nije na skladištu u EU.

7 godina
offline
Re: Hrvatska pošta uvela naplatu dostave za male p
Nemora biti. Ja sam prosli tjedan narucivao sa geekbuyinga i cjena se razlikovala par centi za eu i china storage, a shiping free u oba slucaja. Prekjucer mi gls to dostavio bez ikakvog daljnjeg troska.
16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta uvela naplatu dostave za male p
bunker kaže...
Nemora biti. Ja sam prosli tjedan narucivao sa geekbuyinga i cjena se razlikovala par centi za eu i china storage, a shiping free u oba slucaja. Prekjucer mi gls to dostavio bez ikakvog daljnjeg troska.

Da, samo neće svi moći tako.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pošta naplaćuje pošiljke s eBaya i sličnih
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice