HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

poruka: 16
|
čitano: 2.976
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u".
11 godina
neaktivan
offline
HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

A mogli su ko Slovenci odmah na MPEG4 pa sad imaju HD kanale, ne samo povremena (rijetka) HD emitiranja.

Ajde, bar su prešli na 16:9 ak niš drugo... u prvom mjesecu 2014. {#}

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u
CXZpro4all kaže...

 

Ajde, bar su prešli na 16:9 ak niš drugo... u prvom mjesecu 2014. {#}

a skoro sve kamere u RK su nam na 4:3..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

Javna televizija ubire godišnje samo od pretplate preko milijardu kuna i još u 2014-oj je vijest da li će nešto ići u HD? Gospodo, kamo idu pare? Da ne pričam kako je sve manje sporta na HRT-u....

Moj PC  
8 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u
vrinho kaže...

Javna televizija ubire godišnje samo od pretplate preko milijardu kuna i još u 2014-oj je vijest da li će nešto ići u HD? Gospodo, kamo idu pare? Da ne pričam kako je sve manje sporta na HRT-u....

Jebo te sport i toga je previše po cijele dane vrte sport na HRT 2 a nisu mjesecima niti jedan pošteni film emitirali. Jednom godišnje emitiraju neki akcijski film ili triler.

12 godina
offline
HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

4K or gtfo.

Moj PC  
7 4 hvala 1
14 godina
online
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u
zeroname kaže...
vrinho kaže...

Javna televizija ubire godišnje samo od pretplate preko milijardu kuna i još u 2014-oj je vijest da li će nešto ići u HD? Gospodo, kamo idu pare? Da ne pričam kako je sve manje sporta na HRT-u....

Jebo te sport i toga je previše po cijele dane vrte sport na HRT 2 a nisu mjesecima niti jedan pošteni film emitirali. Jednom godišnje emitiraju neki akcijski film ili triler.

Bolje da novac potroše na sport ili kulturne sadržaje nego na film kojeg su svi odgledali u full HD prije par godina.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 20:38 (Ezio).
14 godina
offline
HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

Pitanje je u koji mux misle to staviti..jer ovi koji su korišteni za dvb-t2 nisu svuda dostupni ni danas..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u
Ako bude opet DVB-T2 onda bolje ni da nisu, samo trose pare na gluposti
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

Neće biti u DVB-T2, nego u DVB-T, samo je pitanje u kojem multipleksu. Ako ne bude u nekom samostalnom, najvjerojatnije će ići u mux B jer ima najviše neiskorištenog bandwidtha. Bilo bi dobro kad bi još prebacili HRT4 u mux A.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 20:48 (Grbi94).
13 godina
offline
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u
zeroname kaže...
vrinho kaže...

Javna televizija ubire godišnje samo od pretplate preko milijardu kuna i još u 2014-oj je vijest da li će nešto ići u HD? Gospodo, kamo idu pare? Da ne pričam kako je sve manje sporta na HRT-u....

Jebo te sport i toga je previše po cijele dane vrte sport na HRT 2 a nisu mjesecima niti jedan pošteni film emitirali. Jednom godišnje emitiraju neki akcijski film ili triler.

Koji sport? Vaterpolo i skijanje? Pišljivu HNL su popušili zbog škrtosti. Čudim se da uopće još emitiraju LP. Uhljeba tamo (kumovi i rođaci) koliko hoćeš s plaće ko predsjednici država koje mi građani (ovce) financiramo. Prije je bila manja pretplata a više sportskog i zabavnog/filmskog sadržaja. Za filmove su oni već odavno izgubljeni slučaj, hvala Bogu na internetu (torrentima) pa si pogledaš sve što hoćeš i kad hoćeš. Danas posvuda vijest da će prenositi u HD-u SP i hvalisanje s nečim takvim u 2014-oj godini kao da su mi pljunuli u facu. I ne samo meni, svima nama.

13 godina
neaktivan
offline
HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

Ipak bi bilo lijepo naići na koji film na tv-u.Čisto da ne gledaš uvijek stvari 'na zahtjev' nego ovako šaltanjem kanala možeš nekad naći nešto zanimljivo a da nikad nisi znao ni da je postojalo.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

Kako je sve počelo, čini mi se da će nas za godinu, dvije tražiti da kupimo DVB-T2 prijamnike inače nećemo biti u mogućnosti pratiti televizijski program. 

 

Nadam se da će nešto biti od tog prijenosa ali i dalje mi nije jasno kako slovenci u jednom MUX-u mogu imati 4 kanala i 2 HD, a mi možemo samo 4 SD?

 

Netko je pitao, gdje ide novac od pretplate - a što mislite gdje ide, sigurno ne za HD kamere.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 21:20 (Marko :D).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u
Grbi94 kaže...

Neće biti u DVB-T2, nego u DVB-T, samo je pitanje u kojem multipleksu. Ako ne bude u nekom samostalnom, najvjerojatnije će ići u mux B jer ima najviše neiskorištenog bandwidtha. Bilo bi dobro kad bi još prebacili HRT4 u mux A.

A ti to osobno moš garantirat jel,Izlanuo se ako nisi primjetil do sad HRT nije ništa preciziral(baš se pitam zakaj) znači jesi ti siguran i ako jesi od kuda ti informacije?{#}

Marko :D kaže...

Kako je sve počelo, čini mi se da će nas za godinu, dvije tražiti da kupimo DVB-T2 prijamnike inače nećemo biti u mogućnosti pratiti televizijski program. 

 

Nadam se da će nešto biti od tog prijenosa ali i dalje mi nije jasno kako slovenci u jednom MUX-u mogu imati 4 kanala i 2 HD, a mi možemo samo 4 SD?

 

Netko je pitao, gdje ide novac od pretplate - a što mislite gdje ide, sigurno ne za HD kamere.

Pa HRT je državna firma jel,Smijeh a Hrvatska=banana država a dalje ti je sve jasno kud i za šta ide lova u našim državnim firmama recimo HAC pa Hrvatske Šume i njihove afere itd.{#}

 

Nije loše usput spomenuto ovu usporedbu, onako da se vidi kao to izgleda u praksi s obzirom na veličinu država to je za Zonu Sumraka bez greške.Smijeh

 

- Italija 60 milijuna stanovnika, godišnja visina TV preplate je oko 1000kn, Italija ima čak dvanaest nacionalnih TV programa

 

- Hrvatska 4.5 milijuna stanovnika, godišnja visina TV preplate je oko 1000kn, HRT ima dva normalna nacionalna TV programa a ostala dva ili HRT3 te HRT4 su bespotrebne vijesti te repriza prve klase

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
13 godina
offline
HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u

Ja ne znam gleda li još tko onaj HRT 3 i HRT 4. HRT 4 je možda još i ok ali HRT 3?!? Na njemu se čitav dan vrte filmovi u crno-bijeloj tehnici, pa tko još to gleda od kad su se pojavili televizori u boji.

 
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u
rambox kaže...
Grbi94 kaže...

Neće biti u DVB-T2, nego u DVB-T, samo je pitanje u kojem multipleksu. Ako ne bude u nekom samostalnom, najvjerojatnije će ići u mux B jer ima najviše neiskorištenog bandwidtha. Bilo bi dobro kad bi još prebacili HRT4 u mux A.

A ti to osobno moš garantirat jel,Izlanuo se ako nisi primjetil do sad HRT nije ništa preciziral(baš se pitam zakaj) znači jesi ti siguran i ako jesi od kuda ti informacije?{#}

Mislim da će zasigurno biti u DVB-T2, olimpijske igre u sočiju su također bile u dvb-t2. Ali istina to su samo nagađanja jer HRT nije ni riječi o tome rekao.

 

Ovdje ima zgodnog materijala pa si prolistaj:
http://novisf.com/index.php/Thread/101337-HRT-2-HD/?pageNo=22

http://hdtelevizija.com/2014/02/08/hrt-prenosi-zoi-iz-socija-u-hd-rezoluciji-no-opet-samo-eksperimentalno/

 

Marko :D kaže...

Ja ne znam gleda li još tko onaj HRT 3 i HRT 4. HRT 4 je možda još i ok ali HRT 3?!? Na njemu se čitav dan vrte filmovi u crno-bijeloj tehnici, pa tko još to gleda od kad su se pojavili televizori u boji.

Ti stari filmovi su bolji od većine današnjih po glumi i scenariju koji su u tim vremenima bili sve.

 

EDIT:

Možda ipak ima nade?

"Projekt 'Brazil 2014' bit će prvi pravi multimedijski događaj koji će HRT pratiti na svim mogućim platformama i razinama. Osim izravnih prijenosa u HD formatu i to u normalnom DVBT standardu te 'live streama', prvi put jedan tako veliki događaj naći će se i na zaslonima tzv. pametnih mobitela s posebnom aplikacijom",dodao je Ćosić.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 23:14 (Hyperion).
13 godina
offline
Re: HRT najavio prijenos SP iz Brazila u HD-u
rambox kaže...
Grbi94 kaže...

Neće biti u DVB-T2, nego u DVB-T, samo je pitanje u kojem multipleksu. Ako ne bude u nekom samostalnom, najvjerojatnije će ići u mux B jer ima najviše neiskorištenog bandwidtha. Bilo bi dobro kad bi još prebacili HRT4 u mux A.

A ti to osobno moš garantirat jel,Izlanuo se ako nisi primjetil do sad HRT nije ništa preciziral(baš se pitam zakaj) znači jesi ti siguran i ako jesi od kuda ti informacije?{#}

  Siguran sam 100%  {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice