HPB: online tekući račun

poruka: 17
|
čitano: 14.095
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HPB: online tekući račun".
14 godina
offline
HPB: online tekući račun

Sve je to super samo što ste kod odobravanja kredita ne konkurentni. Kao jedina banka u kojo država ima udio ima najgore uvjete za kredite.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HPB: online tekući račun
Ja jucer mali surfo po stranjcama banke i trazio si novu banku jer RBA bankomat u mom mjestu skoro nikad nije ispravan, ili pise u kvaru ili ti umjesto 500 kn da 300 a skine 500 pa se natezi s njima.
Ugl naiso na to popunio u aplikaciji, danas dobio sms da su agenti kontakt centra dostupni, ktvorio app pokrenio se video poziv i u par mknuta mi otvoren tekuci racun, aktivna mHPB aplikacija, a kartica ce doci postom, također i pin, kaze s par dana razlike i kartica nece raditi dok u aplikaciji ne potcrdim primitak kartice.

Uglavnkm, ovo me je super iznenadilo, jako jako jednostavno, i besplatno, gospođicu sam pito nekoliko puta dali stvarnk bez naknade za vođenje i potvrdila je da je sigurno tako.

Za ovo svaka čas HPB
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
neaktivan
offline
HPB: online tekući račun

Prije par mjeseci sam htio otvoriti online racun tako da mogu placati rezije u Hrvatskoj, ali sve glane banke koje sam gledao, kao i neke manje, uzimaju naknadu za vodjenje racuna (nije puno ali zivcira). Pa sam odustao. Mozda cu probati opet..

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HPB: online tekući račun

Može malo informacija što je sve dostupno u mobilnoj aplikaciji sa ovim tekućim?

Štednja, Investicijski fondovi?

Zanima me što bi to točno bile dodatne usluge kad se ovaj račun pretvori u regularni tekući.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HPB: online tekući račun
MMX kaže...

Prije par mjeseci sam htio otvoriti online racun tako da mogu placati rezije u Hrvatskoj, ali sve glane banke koje sam gledao, kao i neke manje, uzimaju naknadu za vodjenje racuna (nije puno ali zivcira). Pa sam odustao. Mozda cu probati opet..

 

 

 Nema banke koja ne uzima naknadu za vođenje tekućeg računa. Jedino što je besplatno je žiroračun.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HPB: online tekući račun

HPB s ovim SuperSmart HPB proizvodom (tekući s karticom i mobilno bankarstvo) ne uzima mjesečnu naknadu. Besplatno je.

14 godina
offline
Re: HPB: online tekući račun

Najnapredniji mbanking a nemaju app za WP.

14 godina
neaktivan
offline
Re: HPB: online tekući račun
Memphis kaže...

Najnapredniji mbanking a nemaju app za WP.

 Najnapredniji mbanking a nemaju app za Symbian

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
7 godina
neaktivan
offline
HPB: online tekući račun

ja ipak otvorio, u petak stigao PIN, danas kartica, banking šljaka, ako tako ostane, ja prezadovoljan

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HPB: online tekući račun
Ja cekam da mi dode kartica i pin, malo posta kod mene spora.
Al racun funkcionira, aplikacija stvarnk jako jako lijepo radi.
RBA, cim sve prebacom u HPB, bay bay. Da nisu u stanju 2 godine bankomat osposobit da bar 90% vremena radi.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: HPB: online tekući račun
crazy slovenec kaže...

ja ipak otvorio, u petak stigao PIN, danas kartica, banking šljaka, ako tako ostane, ja prezadovoljan

 Dobro šta je to s ljudima koji otvaraju acc-ove samo za mene (<3)

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
15 godina
offline
HPB: online tekući račun

Otvorio sam HPB supersmart tekuci racun. Kada nešto platim stanje računa se ne mijenja minimalno do drugog dana (bilo je i 7dana). Zanima me je li i drugima tako? Naime pretpostavljam da ne mogu povezati revolut i HPB mastercard jer presporo knjiže. Revolut čeka autentifikaciju, ali prekratko i sredstva se ne uplate.

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
HPB: online tekući račun

Možeš povezati, sve radi uredno. Plaćanje karticama kasni u prikazu dok par dana, tu ne možeš ništa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HPB: online tekući račun
Syke kaže...

Možeš povezati, sve radi uredno. Plaćanje karticama kasni u prikazu dok par dana, tu ne možeš ništa.

 Idem na revolutu na dodaj novac upisem podatke od kartice i prikaze mi se bijeli ekran "provjera". Nakon 10min piše nadoplata nije uspjela. Pokazuje li se Vama obrazac za jednokratnu zaporku?

p.s. jednom sam uspio nadoplatiti tad mi se u prozorcicu "provjera" pokazao obrazac za jednokratnu zaporku. Izgleda da ću morati do poslovnice.

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
12 godina
neaktivan
offline
HPB: online tekući račun

Imam i ja taj račun, jednostavno ga otvorio preko aplikacije, slikao osobnu s prednje i sa stražnje strane, spojio se s njihovim agentom na kameru da se on uvjeri u to da sam to stvarno ja (slika na osobnoj=ja) i uplatio 1kn s drugog računa da se račun aktivira. Znači dobije se maplikacija, mogu se plaćat računi, otvarat trajni nalozi, dobra stvar je i komunikacija s bankom preko eposlovnice- chat, videopoziv ako imate kakav problem. Za koristiti internetsko bankarstvo morate otvoriti paket jer int banking ne spada u besplatnu uslugu. najjeftiniji mjesečni paket je 33kn.

 

također, u supersmart free račun spada tekući i žiro

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: HPB: online tekući račun
Više od godinu dana nadoplaćujem Revolut Visom s nadoplatom od HPB-a. Sve uredno radi bez greške i potpuno je besplatno, pratim ih, a uzeo sam i karticu žiro-računa, uz SuperSmart. Prvih par uplata je tražilo mtoken, poslije instantno lova vidljiva na Revolutu u roku 2 sekunde. Negdje sam pročitao po bespućima raznih foruma da je poželjan mob sa više od 5Gb rama, da bi uredno radile obje aplikacije u isto vrijeme otvorene, HPB-ova i Revolut kod nadoplate sredstava. Ne znam, meni to uredno radi na 6Gb rama.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HPB: online tekući račun

Problem je nastao nakon što su uveli LT iban, banka taj iban smatra neispravnim. :/

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice