HP TouchPad na rasprodaji

poruka: 113
|
čitano: 24.171
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP TouchPad na rasprodaji".
13 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Netko je jako prolupao u HP-u {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Ima toga u Hrvatskoj?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
i opet se rasprodaja nudi samo bogatim amerima :/
12 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

A nama kao i dosad - mnogo skuplja cijena na sve gadgete i svu tehniku -.-

Jack Daniels is the way to go !
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Da se ponudi taj TouchPad kod nas i po duploj cijeni od navedenih, bez obzira što mi je iOS najbolji mobilni OS,

kupio bi ovo istog trena. Bome su ludi ovi u HP-u. Da su takvu stvar pustili na tržište istocne Europe po duploj cijeni

išlo bi ko ludo, a zarada bi im bila dupla...

 

Za manje od 600kn tablet. Di to ima? Naravno u Americi gdje je ionako sve jeftino, a životni standard bolji.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

AAAA!

Čupam kosu {#}

Odmah bih ga kupio, čovječe, za te novce se fakat isplati. Da bar imam rođaka u Americi :P

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
Odlazi HP u 3PM... steta
14 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
Fillip kaže...

AAAA!

Čupam kosu {#}

Odmah bih ga kupio, čovječe, za te novce se fakat isplati. Da bar imam rođaka u Americi :P

Baš to .. Za tu lovu si kod nas nemožeš kupiti ni pošten okvir za slike, a kamoli tablet {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
alen-c kaže...
Fillip kaže...

AAAA!

Čupam kosu {#}

Odmah bih ga kupio, čovječe, za te novce se fakat isplati. Da bar imam rođaka u Americi :P

Baš to .. Za tu lovu si kod nas nemožeš kupiti ni pošten okvir za slike, a kamoli tablet {#}

Tocno tako. Kod nas bi to bilo minimalno 2000 kn ako i toliko.

14 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Možda spremaju nešto bolje?

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

odustaju od hardwarea. šta je s prijenosnicima? 

Većinu novca sam prokartao, prokurvao i propio. Ostatak sam potrošio bezveze - George Best
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Možda zato što su od 270 000 komada dostavljenih BestBuyu uspjeli prodati samo 25 000.

 

I što sad da rade s tim kad ih ljudi ne kupuju?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Deeeeuuuuus... (khm, khm)

Imam jedan poslovni prijedlog za tebe :)

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Probat cu ga naruciti.... al na njihovoj stranici piše kad to pokušam da su "prezatrpani" zahtjevima pa im moram ostaviti email da mi jave kad ce ga imati.... neznam jos uvijek jel šalju to u Hrvatsku našu ljepu XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Danas su mi pokusali uvaliti 2 komada sa popustom dok sam kupovao novu foto kameru.  Naravno nisam uzeo ali me zanima jel se moze na njega staviti android ili windows?

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Ovo je super 'ko hoce tablet ovakva prilika je jedinstvena, steta sto nije kod nas :( . Negdje sam citao da su neki vec najavili portanje Androida na TouchPad, cool.

A.D.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

baš mi je žao što ovoga nema kod nas :((
zašto ja nemam nekoga 'preko bare' da mi kupi??:(

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji
Za 100$ takav hardver, i dobar OS - dzaba. Cak sam uspio ugrabit jedan na HPovoj SMB stranici, ali kod kontakt/shipping podataka polja ogranicena iskljucivo na USA podatke, pa nema smisla. Treba gledat druge online shopove i traziti medjunarodnu isporuku. Inace nakon ovakvog razvoja situacije, pitanje je vremena kad ce se pojaviti neki port Androida za Touchpad, a samim time i vise aplikacija. :)
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Mislim da je ovo jasno k'o noć...Samsung je nova "stanica" WebOS-a i pratećih uređaja.


A kod nas, naravno, nema rasprodaje...ja bih 5 komada uzeo ovog trena

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Sad kad rasprodaju, objavit ce vijest da ipak ne odustaju od WebOS-a. Ovako ce dobit koji postotak vise u zastupljenosti na trzistu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
infinityzg kaže...

Sad kad rasprodaju, objavit ce vijest da ipak ne odustaju od WebOS-a. Ovako ce dobit koji postotak vise u zastupljenosti na trzistu.

Dobio sam danas jedan newsletter i kaže da je skoro sve rasprodano. Možda stvarno promijene mišljenje sad osim ako 99$ nije daleko ispod proizvodne cijene.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
borgware kaže...

Danas su mi pokusali uvaliti 2 komada sa popustom dok sam kupovao novu foto kameru.  Naravno nisam uzeo ali me zanima jel se moze na njega staviti android ili windows?

Na kojem si to siteu narucivao?

 

civicar kaže...
Za 100$ takav hardver, i dobar OS - dzaba. Cak sam uspio ugrabit jedan na HPovoj SMB stranici, ali kod kontakt/shipping podataka polja ogranicena iskljucivo na USA podatke, pa nema smisla. Treba gledat druge online shopove i traziti medjunarodnu isporuku. Inace nakon ovakvog razvoja situacije, pitanje je vremena kad ce se pojaviti neki port Androida za Touchpad, a samim time i vise aplikacija. :)

 

Ovaj Fire sale se odnosi samo na USA i Canadu..ako nadjes neki webshop sa medjunarodnom isporukom, javi ali mislim da je rasprodano. ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 16:16 (Magic Rabbit).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
zoki.zlikowski kaže...
infinityzg kaže...

Sad kad rasprodaju, objavit ce vijest da ipak ne odustaju od WebOS-a. Ovako ce dobit koji postotak vise u zastupljenosti na trzistu.

Dobio sam danas jedan newsletter i kaže da je skoro sve rasprodano. Možda stvarno promijene mišljenje sad osim ako 99$ nije daleko ispod proizvodne cijene.

  Pročitao sam da je cijena proizvodnje oko $300.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
15 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

nemozes vjerovati, ljudi se grabe za tim ko da je... cek, pa i je prakticki besplatno! :D Pretpostavljam da je BestBuy.com samo unutar USA? Gledam malo mobitele, skoro da ti ga ne daju. :/ E postoji nesto tipa BestBuy za RH (osim eBaya)?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
borgware kaže...

Danas su mi pokusali uvaliti 2 komada sa popustom dok sam kupovao novu foto kameru.  Naravno nisam uzeo ali me zanima jel se moze na njega staviti android ili windows?

Cekaj, pokusali su ti "uvalit" za 99 $ i nisi htio!? Gdje to? 

Uzmi meni dva komada, odmah ti prebacujem lovu na racun. {#}

 

P.S.

 

Dali je netko probao narucit? 

Kakve veze ako je SAD u pitanju ako se moze napravit narudzba za HR.

Sada sam poslao mail HP-a pa cemo vidjeti sta oni kazu.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 19:24 (win32).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji

jel mogu ovo uzet ako imam nekog u americi ili je vec rasprodano?
EDIT: svejedno je li 16gb ili 32gb 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 21:08 (srky.du).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji

Sve rasprodano, bar u Kanadi. Al postoji lista čekanja, navodno će doć kroz 3 tjedna.

Da bar bug ne kasni sa vijestima sad bi ga vec imao {#}

16 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Dajte ako naletite na neki USA ili Kanadski shop koji ima international shipping - javite, ja bih ga isto narucio. Kako se ljudi sad grabe za njim zbog nove cijene uskoro ce postat i raritet. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Sinoc sam pokusavao postati, ali bezuspjesno, kaze greska na forumu...

 

Uglavnom.

 

Izgleda da sam uspio naruciti touchpad za 99$ ;) Napisati cu kako, i koja je procedura za isporuku, ali prije svega napomena - SVE RADITE NA VLASTITU ODGOVORNOST, vasi novci, vase kartice, ne odgovaram za nista, vas izbor hocete li to napraviti ili ne. Samo cu dati savjet, pa promislite, proucite...

Touchpadi nestaju jako brzo, pratim pricu cijeli vikend, i obicno gdje god osvanu online, planu vrlo brzo. Trenutno ih ima ovdje -> http://www.amazon.com/gp/product/B0056UOUC8/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&tag=justdeal-20&linkCode=as2&camp=217145&creative=399373&creativeASIN=B0056UOUC8 ali dok ja zavrsim ovaj post, mozda ih nebude vise, ili vrate cijenu na 399$.

Brze bolje sam i sam krenuo s narudzbom, ALI isporucuju samo u USA kao i ostalih 99% prodavaca.

E sad, prije te narudzbe, ce vam trebati americka adresa stanovanja, kreditna ce vam proci normalno, ali ce Amazon reci da shipping moze samo u USA. Postoje tvrtke kao sto su viaddress i myus.com koje se bave posrednistvom u shippingu, tj forwardanjem posiljki. Kod njih se registrirate i dobijete svoju USA adresu. Registracija kosta par dolara i potrebno je verificirati svoju kreditnu karticu sifrom tj. Iznosom koji stigne na netbanking. U praksi - vi kupite proizvod koji se moze isporuciti samo na teritoriju USA, upisete adresu koji ste dobili od servisa ( viaddress ili myus.com ili neki treci ) i stvar ce biti isporucena na njihovu adresu, nakon toga oni uredno salju na vasu adresu i obracunavaju vam postarinu i troskove od njih do vase adrese. DOBRO PROUCITE SVE UVJETE I CIJENE TIH SERVISA.

Ja sam se registrirao na myus.com, viadress je cak nesto povoljniji i bolji navodno... Al kasno skuzih. Kad sam se registrirao na myus.com i dobio svoju adresu u americi, odmah sam pohitao na gore navedeni link i kupio touchpad, adresu stanovanja upisao onu koju su mi dodijelili u myus.com, podaci od kreditne stoje, i moze se platiti sa kreditnom reganom u HR i to je to. Transakcija je prosla, cekam isporuku na adresu myus.com, nakon toga za dodatnih 70$ troskova postarine touchpad stize meni doma. Znaci nije bas da me kostao 99$, vec nekih 190$ sa dodatnim troskovima ali to je jos uvijek nov, novcat tablet odlicnih performansi za sitno ispod 1000kn. :)

 

Ovo je eksperiment koji me moze kostati 105$ zasad ukoliko nesto podje krivo, nadam se da ce sve biti ok, a vi prosudite sami...

 

 

 
3 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji
 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice