Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

poruka: 16
|
čitano: 2.755
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk".
16 godina
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk
Hipersonični projektil; kad bi htio donjeti demokraciju nekoj autokratskoj državici, ali imaš spoj s curom za sat vremena.
 
18 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

Trude se da male drzave ne dodju u posjed tehnologije kao da bi bilo koja od manjih drzva mogla proizvesti 20.000 takvih projektila pa bi bila ne znam kakva prijetnja. Bezveze...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svj
Ovim trima drzavama bi jedino trebalo zabraniti ovakva oruzja.

Sve tri poznate kao miroljubljive zemlje.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

To što će te države kao uvest "kontrolu" je kao da staviš dilera na carini. 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

Zbog toga njihovi stručnjaci smatraju da Rusija, Kina i SAD trebaju postići sporazum o zabrani izvoza hipersoničnog naoružanja

 

Dok se ne izjasne stručnjaci sa bugovog foruma, nije me briga za ovakve vijesti.

 
3 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svj
Diablo86 kaže...

Zbog toga njihovi stručnjaci smatraju da Rusija, Kina i SAD trebaju postići sporazum o zabrani izvoza hipersoničnog naoružanja

 

Dok se ne izjasne stručnjaci sa bugovog foruma, nije me briga za ovakve vijesti.

 

Ja cu malo kasnije dati sluzbenu izjavu. Osim ako ostanem bez interneta zbog uragana...

Freak Show Inc.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svj
Friday kaže...
Diablo86 kaže...

Zbog toga njihovi stručnjaci smatraju da Rusija, Kina i SAD trebaju postići sporazum o zabrani izvoza hipersoničnog naoružanja

 

Dok se ne izjasne stručnjaci sa bugovog foruma, nije me briga za ovakve vijesti.

 

Ja cu malo kasnije dati sluzbenu izjavu. Osim ako ostanem bez interneta zbog uragana...

 

Ma svi smo uz tebe Petke dragi :D

8 godina
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk
Ovo je poznati argument okenut naopačke. Taj "poznati" argument je da treba napraviti što jače oružje, jer ono će odvratiti ljude od ratovanja. Prvi je takav argument (varavu nadu) da Nobel kada je izumio dinamit, a za njjim poteže sada u Sjevernoj Koreji Kim. Mir se najbolje osvaruje trgovinom, privrednim vezama. Englezi su napadali španjoske brodove s blagom, dok se Španjolci nisu sjetili da dadu od prekomorskog zlata kovati zlatnike u Engleskoj. Pa nećeš valjda pljačkati svoju mušteriju!
 
10 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svj
Sada ce demokracija stizati jos brze.
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

Sad ce biti prepucavanja,tko ima veci...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

Poznato je kako je u rješavanju problema vrijeme jedini problem i tome nas uči i holywood, da se sve dešava u zadnji čas. Stoga razumijem potrebu za ovakvim oružjem jer samo zamislite: proamerički super objektivni obavještajac na terenu snima neku četvrt gdje se igraju djeca a teroristi održavaju anti-američki skup. Zna se da glava takve skupine se pojavljuje max 3-5 minuta svakog trećeg u mjesecu i to samo ako mjesec počinje sa "s". E sad, kako uništiti tog gada koji je očito super zli genijalac s planom kako oteti npr. samu aktovku s crvenim gumbom od precjednika amerike? Pa imaš super sonično oružje koje će doletit u tamo kratkom vremenu i srokat gada dok se broje zadnje sekunde prije nego opet nestane u tmini svog super tajnog skloništa...

no da se vratimo u realnost: zadnje vijesti su da Sirijska vojska ne može osloboditi zadnje dijelove pod kontrol ISIL-a jer ih američka koalicija spriječava u tome. Ili ono kad CIjA organizira puč demokratski izabranog predsjednika suverene zemlje... Toliko o tome protiv koga će se koristiti ovakva oružja

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

Čitam na Index hr da smo mi već naručili 6 komada umjesto 6 borbenih aviona. kupit ćemo samo dakle 12 letjelica.

6 za jednokratnu upotrebu i 6 za stalni nadzor zračnog prostora.

Da, JA lično i osobno !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

Koja dekadencija pismenosti na BUG-u...  :(

Nezna se prevesti Hypersonic pa se po Vuku piše Hipersonično?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 11:47 (sina-k).
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svj
Friday kaže...

Trude se da male drzave ne dodju u posjed tehnologije kao da bi bilo koja od manjih drzva mogla proizvesti 20.000 takvih projektila pa bi bila ne znam kakva prijetnja. Bezveze...

 Ne moraju prozivesti 20.000. Dovoljno im je nekoliko koje rade da na njih monitraju nuklearnu glavu za nuklerani ili EMP napad.

16 godina
offline
Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svjetsk

Čitam zanimljivost kako je Eurockot Launch Services GmbH kompanija koja se bavi uspješnim i relativno jeftinim lansiranjem satelita u niže zemljine orbite uz pomoć...
starih ruskih balističkih raketa koje su hrđale po silosima 70tih. Tu su dakle kombinaciju nazvali rokot. Prva dva, najsnažnija stupnja su origigi SS-19, zadnji, Briz-KM  je specifično razvijen da napikava satelite po orbitama (može se više puta paliti i gasiti). Enivej, htjedoh reći koliko su to u biti moćni sistemi, a kako eto stoje po skladištima i silosima s ciljem da budu prijetnja. Pa se nadam, možda i ovi hipersonični budu beskorisni u skladištima, pa ih puste da lijepo lansiraju nešto korisnog na Mars, Veneru, novootkrivenu 9. planetu... umjesto jedni na druge. Eto jutros sam optimist. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Hipersonično naoružanje kao nova prijetnja svj
Originalni_manic kaže...
Friday kaže...

Trude se da male drzave ne dodju u posjed tehnologije kao da bi bilo koja od manjih drzva mogla proizvesti 20.000 takvih projektila pa bi bila ne znam kakva prijetnja. Bezveze...

 Ne moraju prozivesti 20.000. Dovoljno im je nekoliko koje rade da na njih monitraju nuklearnu glavu za nuklerani ili EMP napad.

 dont work

 

Da, JA lično i osobno !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice