HGspot – i dalje loše

poruka: 79
|
čitano: 14.111
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HGspot – i dalje loše".
15 godina
neaktivan
offline
HGspot – i dalje loše

Ja neznam ko piše ove članke, ali hgspot posluje pozitivno koliko ja znam. Samo su napravili klasično(za hrvatsku) prebaci sve na neku novu firmu i radi sa nje, samo šta u ovom slucaju je samo banka na kraju popušila ogromne pare što je opet plus šta se mene tiče ionako nas dovoljno pljačkaju...

Uvijek nesto novo..
Moj PC  
1 9 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HGspot – i dalje loše

Propalo je jednom, propast će opet, ne razumijem cemu se trude uopce. Usluga im je katastrofalna, malo su cijene korigirali ali svejedno.

clock2much
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HGspot – i dalje loše

HGSpot ili HGShop, pitanje je sad.

 

HGSpot stranice su zatvorene, radi samo HGShop koji je copy/paste istog.

http://www.hgspot.hr/

http://www.hgshop.hr/

 

Nadalje, komentari na FB-u su im bili ovakvi:
"Mi smo uspješan tim bla bla bla, brinemo o svojim djelatnicima bla bla bla ser ser kak kak"

 

Na moje pitanje "Ok, a što je sa djelatnicima poslovnice Sisak, koji su ostali bez posla i nisu dobili nikakve ponude

za drugi posao, i za koje nitko ne brine, makar kažete da ste 'uspješan tim' - to je dokaz da niste tim. Šta je sa

djelatnicima drugih poslovnica u HR koji su ostali bez posla?"

 

Odogov je bio:

"Bla bla mi smo HGShop a ne HGSpot" 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
16 godina
offline
Re: HGspot – i dalje loše

Iskreno, drago mi je što su propali jer takvi "neću vrijeđati pa reći što" niti ne zaslužuju opstati na tržištu.

Imam dosta iskustva s kupovinom i servisom HGŠrota i mogu reći da su mi iskustva 90% negativna, stoga sam i svoje daljnje kupovine preselio na drugo mjesto, što je vidim napravio i ostatak mušterija.

 

Ne razumijem uopće čemu toliko medijsko praćenje te jadne i neuslužne šupe od trgovine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 13:37 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
HGspot – i dalje loše

Eto kao ono nečeš a ipak si ih popljuvao. {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HGspot – i dalje loše

Kad bi njihov dug namirio državnu blagajnu, bilo bi fantastično za ovu državu.

 

Ili dati nekom "nemcu" da investira i zaposli ljude. Procvat. 

 

A banke nikad ne gube, ima HG lijepe prostore, i sve će to biti njihovo.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
15 godina
neaktivan
offline
HGspot – i dalje loše

Znam da banke nikad ne gube, ali ovde su izgubile ihuuuuu zato mi je i drago :)

Uvijek nesto novo..
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot – i dalje loše
lllnuclearlll kaže...

Iskreno, drago mi je što su propali jer takvi "neću vrijeđati pa reći što" niti ne zaslužuju opstati na tržištu.

Imam dosta iskustva s kupovinom i servisom HGŠrota i mogu reći da su mi iskustva 90% negativna, stoga sam i svoje daljnje kupovine preselio na drugo mjesto, što je vidim napravio i ostatak mušterija.

 

Ne razumijem uopće čemu toliko medijsko praćenje te jadne i neuslužne šupe od trgovine.

 

Da mi je samo znati kako ti to vidis da je i ostatak musterija preselio? Vidovit si ili? :)

 

Ovo financijsko izvjesce nije relevantno s obzirom da u njemu nije ukljucen promet trgovine koje pripada tvrtki kcerci, nego vjerojatno samo neki stariji dugovi i hladni pogon tko zna cega.

 

HGSPOT d.d. i pripadajuce firme Hg Spot Nekretnine d.o.o. i Hg Spot racunala d.o.o. nemaju niti jednog zaposlenog i niti jednu poslovnicu otvorenu te time i ne vrse u pravilu registriranu poslovnu djelatnost.

 

Druga je prica sad kamo se slijeva novac iz prodaje nove firme HGSPOT Informatike d.o.o. (osnovane od Hg Spot Nekretnina d.o.o.), kako je raspodijeljena imovina dionickog drustva i da li isto ostvaruje bilo kakve prihode temeljem istih s obzirom na pravnu i financijsku odgovornost prema vlasnicima - dionicarima!

 

A za dusebriznike prodaja trgovine i ostali prihodi su iznosili preko 16 milijuna kn (za 2011. god) i nakon rasoda firma je i dalje poslovala pozitivno i ostvarila dobit.

14 godina
protjeran
offline
Re: HGspot – i dalje loše

Cool, banke će dobiti imovine od tri firme. Kad tad.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
offline
Re: HGspot – i dalje loše

Uštedili su jer su zatvorili poslovnice i pretvorili sve u webshop pa nema više toliko troškova ali je zato prodaja uvelike pala .... webshop je jedno ... trgovina drugo

13 godina
neaktivan
offline
HGspot – i dalje loše

Vemil kicks their ass...sva sreća da mi je centar vrbanim 10 minuta štenje od stana...

 

A doduše žao mi je i njih,ali šta se može,takvo je tržište.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HGspot – i dalje loše

Kakve spletke s tim tvrtkama, to samo u hrvatskoj ima. A djelatnici im srozavaju već ionako narušenu reputaciju. Doneseš računalo na servis, a vratiš ga s drugim dvd-driveom i bez VGA/DVI adaptera iako je napajanje otišlo i službeno je samo ono promjenjeno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012 R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot – i dalje loše
TrutYF kaže...

Znam da banke nikad ne gube, ali ovde su izgubile ihuuuuu zato mi je i drago :)

 

Misliš da to ne naplate kroz kamate na kredite državi i građanima? :)

 

No, kod nas banke zapravo i premalo riskiraju i previše ziheraše s građevinom i trgovinom, sve da bi mogle imati veliku dobit (koju onda isplaćuju stranim vlasnicima na razne načine). 

 

 

 

razmjenavjestina.org
15 godina
offline
HGspot – i dalje loše

tak je to kad se nedrikapitalinjarama njihovo ljubljeno tržište razbije o ludaru. u nas zbilja svaka budala može "pokrenuti posao". a ovi su zbilja bili grožđice (cvebe): ne bih u njih kupio ni žemlju više, da su pekara. još davno, u počecima, su me (tad još neuka) krvavo zajebali sa smećem od konfiguracije i zamjerili mi se do balčaka. neka propadne i prpić i sve što dotakne. pravo mu budi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: HGspot – i dalje loše
Memphis kaže...

Uštedili su jer su zatvorili poslovnice i pretvorili sve u webshop pa nema više toliko troškova ali je zato prodaja uvelike pala .... webshop je jedno ... trgovina drugo

Opet nisu ništa "uštedili" jer su im cijene (gledam malo; grafičke, matične, procesore) i na Web shopu nekonkurentne u odnosu na 90% ostalih Web shopova inf. opreme.

"Oni" (tko su to uopće ONI) će otpustiti i zadnjeg djelatnika a u Web shopu će raditi japanski ili kineski robot, bez velikih "troškova".

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
13 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot – i dalje loše
TrutYF kaže...

Ja neznam ko piše ove članke, ali hgspot posluje pozitivno koliko ja znam. Samo su napravili klasično(za hrvatsku) prebaci sve na neku novu firmu i radi sa nje, samo šta u ovom slucaju je samo banka na kraju popušila ogromne pare što je opet plus šta se mene tiče ionako nas dovoljno pljačkaju...

Piše, pitaj ga oko čega dvoumiš.

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 15:26 (thedream).
12 godina
offline
HGspot – i dalje loše

Klasicna Pevec prica, preinvestirali se i postali antipaticni korporativnom kulturom umjesto prisne, lokalne.

 

Zamijenili su ih neki drugi igraci, jer Hrvati najvise vole male podrumske ducancice.

 

A za konkuriranje velikim politicki povezanima poput MSANa i Kinga te nekih drugih nisu dovoljno podobni.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HGspot – i dalje loše
Don Kihoty kaže...

HGSpot ili HGShop, pitanje je sad.

 

HGSpot stranice su zatvorene, radi samo HGShop koji je copy/paste istog.

http://www.hgspot.hr/

http://www.hgshop.hr/

 

Nadalje, komentari na FB-u su im bili ovakvi:
"Mi smo uspješan tim bla bla bla, brinemo o svojim djelatnicima bla bla bla ser ser kak kak"

 

Na moje pitanje "Ok, a što je sa djelatnicima poslovnice Sisak, koji su ostali bez posla i nisu dobili nikakve ponude

za drugi posao, i za koje nitko ne brine, makar kažete da ste 'uspješan tim' - to je dokaz da niste tim. Šta je sa

djelatnicima drugih poslovnica u HR koji su ostali bez posla?"

 

Odogov je bio:

"Bla bla mi smo HGShop a ne HGSpot" 

neki zaposlenici iz zatvorenih poslovnica hgspota dobili su posao u makromikru u istom mjestu i istim poslovnim prostorima. što se događa s dr. radnicima iz poslovnica nemam pojma

14 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot – i dalje loše
g12356 kaže...

Vemil kicks their ass...sva sreća da mi je centar vrbanim 10 minuta štenje od stana...

 

A doduše žao mi je i njih,ali šta se može,takvo je tržište.

Ti nemaš pojma, vemil kicks their ass, u vemilu od 2009 mozes naci dvoje, troje ljudi u ducanu svaki dan kako nesto kupuju.

 

Ja sam u Vrbanima od '96, dok nije bilo Centra Vrbani nego Name, i tada su cvale ruže tamo toliko da nisi mogao ući koliko je bilo ljudi.

Sada je ovo tužna priča, radio sam u Vemilu 2008 dok su bili na vrhuncu, doslovno si znao čekati po sat vremena na blagajni da dođeš na red. Krajem 2008. počinje uvoz olovaka, pernica, pastela, frižidera, vešmašina itd.

 

Tada sam znao da je Vemil otišao u k.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot – i dalje loše
Bazzinga kaže...
Ovo financijsko izvjesce nije relevantno s obzirom da u njemu nije ukljucen promet trgovine koje pripada tvrtki kcerci, nego vjerojatno samo neki stariji dugovi i hladni pogon tko zna cega.

 

HGSPOT d.d. i pripadajuce firme Hg Spot Nekretnine d.o.o. i Hg Spot racunala d.o.o. nemaju niti jednog zaposlenog i niti jednu poslovnicu otvorenu te time i ne vrse u pravilu registriranu poslovnu djelatnost.

 

Druga je prica sad kamo se slijeva novac iz prodaje nove firme HGSPOT Informatike d.o.o. (osnovane od Hg Spot Nekretnina d.o.o.), kako je raspodijeljena imovina dionickog drustva i da li isto ostvaruje bilo kakve prihode temeljem istih s obzirom na pravnu i financijsku odgovornost prema vlasnicima - dionicarima!

 

A za dusebriznike prodaja trgovine i ostali prihodi su iznosili preko 16 milijuna kn (za 2011. god) i nakon rasoda firma je i dalje poslovala pozitivno i ostvarila dobit.

Ako je tako onda to nije ništa nelegalno jer su i HGspot informatika i Nekretnine u vlasništvu HGspot d.d. Samo je vjerojatno knjigovodstveno sve kompliciranije.

 

Nisam bio tamo već godinu dana, super mi je što imaju parkiralište odmah na vratima tako da se sparkam i rješim sve kaj trebam u sekundi. A ovi tipovi koji žele propast HGspota bi se mogli napokon predstaviti. Ime nije bitno, ali biste mogli barem reći naziv tvrtke u čije ime lobirate.

12 godina
protjeran
offline
Re: HGspot – i dalje loše
zoki.zlikowski kaže...
Bazzinga kaže...
Ovo financijsko izvjesce nije relevantno s obzirom da u njemu nije ukljucen promet trgovine koje pripada tvrtki kcerci, nego vjerojatno samo neki stariji dugovi i hladni pogon tko zna cega.

 

HGSPOT d.d. i pripadajuce firme Hg Spot Nekretnine d.o.o. i Hg Spot racunala d.o.o. nemaju niti jednog zaposlenog i niti jednu poslovnicu otvorenu te time i ne vrse u pravilu registriranu poslovnu djelatnost.

 

Druga je prica sad kamo se slijeva novac iz prodaje nove firme HGSPOT Informatike d.o.o. (osnovane od Hg Spot Nekretnina d.o.o.), kako je raspodijeljena imovina dionickog drustva i da li isto ostvaruje bilo kakve prihode temeljem istih s obzirom na pravnu i financijsku odgovornost prema vlasnicima - dionicarima!

 

A za dusebriznike prodaja trgovine i ostali prihodi su iznosili preko 16 milijuna kn (za 2011. god) i nakon rasoda firma je i dalje poslovala pozitivno i ostvarila dobit.

Ako je tako onda to nije ništa nelegalno jer su i HGspot informatika i Nekretnine u vlasništvu HGspot d.d. Samo je vjerojatno knjigovodstveno sve kompliciranije.

 

Nisam bio tamo već godinu dana, super mi je što imaju parkiralište odmah na vratima tako da se sparkam i rješim sve kaj trebam u sekundi. A ovi tipovi koji žele propast HGspota bi se mogli napokon predstaviti. Ime nije bitno, ali biste mogli barem reći naziv tvrtke u čije ime lobirate.

Buahahahaha samo budala (ili bivsi zaposlenik) moze zalit za tom nekad kvazi uspjesnom firmom kojoj je osnovna djelatnost bila uvaljivanje jeftinog kineskog sranja, a specijalizija sumnjive javne nabave te muljanje gdje god i na cemu god se stiglo... s druge strane propast Hgspotu zeli svatko koga su tamo bar jednom zahjebali a vjeruj me takvih je malo vise.

 

Cak niti ljudima ima bit sta zao njihov radnika, cak da i vecina nija bila lijena neljubazna bagra (a bila je), i to cisto zbog zakona velikih brojeva - ta radna mjesta nisu izgubljena, samo su se skupa s prodajom preselila negdje drugdje.

 

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 18:19 (R4sput1n).
12 godina
neaktivan
offline
HGspot – i dalje loše

Oni još postoje? Pa bome dugo su se održali s obzirom na kvalitetu usluge i cijene.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HGspot – i dalje loše

prevarantska firma

željko
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HGspot – i dalje loše
F10EXX kaže...

Klasicna Pevec prica, preinvestirali se i postali antipaticni korporativnom kulturom umjesto prisne, lokalne.

 

Zamijenili su ih neki drugi igraci, jer Hrvati najvise vole male podrumske ducancice.

 

A za konkuriranje velikim politicki povezanima poput MSANa i Kinga te nekih drugih nisu dovoljno podobni.

 

Pevec, Msan a samim time i sestrinska tvrtka King su isto tako "podrumski" dučanćići.

Svi su počeli sa malim trgovinama i lagano uspinjali. 

Pevec je prvi put pao zbog leasing kamiona (oko 750-800 novih Scania, koji su blago rečeno skupi) i neplaćanja dijela poreza.

Radim u dotičnom pa znam nešto malo o tom...sad smo d.d i sve ide na bolje (promet samo raste, ljudi vole dati novce u domaću tvrtku). Bude sve ok ;)

 

Od ovog trojca jedini izuzetak je King ICT koji je osnovan od strane Msan-a isključivo zbog suradnje sa Vladom oko nabavke računala i IT opreme.

 

HG Spot je zeznulo što zezne i većinu firmi. Pohlepa...mislili su da mogu sve srušiti. Tako je mislio i Pevec sa prijevozom uvesti monopol i srušiti sve al su ga pojeli tekući troškovi. S tim da nije tu sve njegova krivica, al to je već druga tema ;)

IGRA ili IGRICA, isti je k***c...odrastite i prestanite se živcirat oko gluposti. Nitko vam nije opsovao majku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 18:31 (mrxa1).
13 godina
neaktivan
offline
HGspot – i dalje loše

i ja sam jednom prilikom graficku kod nji narucivao i nikad mi nije stigla a jos sam zvao par puta. i  na kraju ponovo u dobri stari ADM. A sad jos taj HG Shop je pre skup, nije ni cudo sto ne posluju dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot – i dalje loše

Sad bu dosla teta kaj stalno brani po forumima svoju firmu... kako divno {#}

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HGspot d. d. – i dalje loše

Čudim se da još uopće postoje s obzirom na ponudu i internet stranicu koja je odvratna.  Tamo nisam ništa kupio godinama. Zadnji put sam otišao kad se vratio onaj genijalac koji je osnivač hg spota i koji je obećavao čuda a kad sam vidio da je ponuda na razini bugarske provincije bilo mi je jasno da ta priča neće dugo trajati niti sretno završiti....r.i.p.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot – i dalje loše
ukay1000 kaže...

Sad bu dosla teta kaj stalno brani po forumima svoju firmu... kako divno {#}

 dotična ne radi više tamo {#}

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
12 godina
protjeran
offline
Re: HGspot – i dalje loše
mrxa1 kaže...

 

HG Spot je zeznulo što zezne i većinu firmi. Pohlepa...mislili su da mogu sve srušiti. Tako je mislio i Pevec sa prijevozom uvesti monopol i srušiti sve al su ga pojeli tekući troškovi. S tim da nije tu sve njegova krivica, al to je već druga tema ;)

To je prava i jedina istina.

15 godina
odjavljen
offline
Re: HGspot – i dalje loše
TrutYF kaže...

Ja neznam ko piše ove članke

Nije teško saznati. Trebaš pročitati ime pod naslovom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice