HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

poruka: 43
|
čitano: 9.861
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu".
15 godina
odjavljen
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

gle Pag! moje selo na bugonline-u!! dan za pamčenje... krk i pag jedini sa mostom, pa smo zato IN.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

ok sad napravili infrastrukturu sada brze prodati kao HPT pa da nas deru opet

wat?
16 godina
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

A valjda će najam bit razumniji od Tcom smeća.

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
4 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Baš me zanima koliko će koštati. Ako budem nekakav multimilijarder moram to imati {#}

 
1 1 hvala 0
16 godina
online
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
25 milijuna kuna nadogradnja. Ovo me podsjeca na farbanje tunela.
Bas me zanima kolko je od te love zavrsilo u kojoj kasi i koje stranke.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

A koliko je ono HEP u minusu?!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
13 godina
neaktivan
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

hep ,tvrtka u kojoj je korupcija na zavidnoj visini u kojoj su pokrane milijarde,

 

koja nedopusta do sam proizvodis struju nego da njima prvo prodas,

 

koja je u svim organima vlasti i bivse i sadasnje, sad je postojecim kanalima

 

koje je financirala drzava ,tj mi gradjani, provela opticki kabel kroz postojecu infrastrukturu ,

 

to sto su navodno   platili silne milijune to je prica za djecu...

 

 

Sad nama ponosno prezentira svoj polu proizvod dok sjede trljajuci ruke zajedno sa vladajucim ministrima ,

 

da bi neuke ljude kao impresionirali svojim tehnoloskim dostignucem ,koje ce istim ovacma(nama) i prodavati maglu po daleko najvecoj cijeni u svijetu.....

 

 

 

Di ja zivim.

 
30 0 hvala 0
16 godina
online
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
Od kad su tak ocito prestali krasti su u plusu.
14 godina
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Nije valjda? pa im sad trebaju ovakva "ulaganja" da mogu zamračiti pare. Od tih 25, realno uloženo vjerovatno 5 a ostatak u privatne džepove.

Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Svaka im čast,ali kao i inače,ništa me to ne impresionira dok ne dođe do mene ili u ovom slučaju mog stana.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Ne znam zašto uopće čitam ovakve članke... Kako se čini, optika nikad neće doć do krajnjih korisnika. Bit ćemo na bakru dok smo živi...

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

svuda je optika ali je ja nigdje ne vidim.. svi se hvale koliko kilometara imaju provucenih ali koliko usera imaju spojenih to ne govore..

par stanova vamo par tamo pppffff fak dat..

kad meni u moju selendru provedu optiku onda znam da se napreduje...

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
14 1 hvala 0
16 godina
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Oni kažu da su uložili 25 milijuna, t-com priča da su uložili 13 milijardi, i svi napadaju

HEP da puno troši? :D

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Hu, kakva su to brojila el. energije koja moraju biti spojena optikom?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
DigiMagic kaže...

Hu, kakva su to brojila el. energije koja moraju biti spojena optikom?

 

To da ti brže može naplatit , možda odmah poslat račun na brojilo ili ce imat ugrađenu kasu da samo ubacuješ Starčeviće, prepaid jel

16 godina
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
Jednoga dana kas dodu ta pametna brojila, svi bumo imali solarne panele. :)
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
neaktivan
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
segregator kaže...

Oni kažu da su uložili 25 milijuna, t-com priča da su uložili 13 milijardi, i svi napadaju

HEP da puno troši? :D

  Pada mi na pamet da je t-com to mislio "na području europe".

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Vide oni da se na internetu može dobro pare mlatiti.

Za koju godinu i vodovod će nuditi neku vrstu super brzog interneta ,kroz svoju infrastrukturu.{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2012 21:01 (zzz).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
zzz kaže...

Vide oni da se na internetu može dobro pare mlatiti.

Za koju godinu i vodovod će nuditi neku vrstu super brzog interneta ,kroz sviju infrastrukturu.{#}

Čemu takva reakcija? Pa bolje da se stvara konkurencija i novi igrači na tržištu, korisnici će tu najviše profitirat.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
bradonja_85 kaže...

Čemu takva reakcija? Pa bolje da se stvara konkurencija i novi igrači na tržištu, korisnici će tu najviše profitirat.

 

 

T-Com troši ''svoje'' pare na infrastrukturu ,HEP troši državne (tvoje ,moje - svakog tko plaća  porez).

 

A sutra će ti ponuditi ''svoju'' optičku vezu po masnoj cijeni.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
13 godina
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
kizo2703 kaže...
bradonja_85 kaže...

Čemu takva reakcija? Pa bolje da se stvara konkurencija i novi igrači na tržištu, korisnici će tu najviše profitirat.

 

 

T-Com troši ''svoje'' pare na infrastrukturu ,HEP troši državne (tvoje ,moje - svakog tko plaća  porez).

 

A sutra će ti ponuditi ''svoju'' optičku vezu po masnoj cijeni.

HEP bi trebao sam svoje projekte financirati, od prodaje električne energije, ne od poreza (iskreno nemam pojma jesu li u minusu i dobivaju li od država kakve novce).

A infrastruktura pomoću koje se mi danas spajamo na internet je plaćena od poreznih obveznika, samo šta je pametna vlada to prodala da pokrpa proračunske rupe. Dan danas surfamo preko istih žica, nije uloženo baš puno novaca da mi danas sutra imali optiku u kućama, a ovo što imamo plaćamo previše.

16 godina
neaktivan
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Opet lrivo: HEP iznajmljuje a drugi UNAJMLJUJU. Mala razlika u slovima ali velika u značenju!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
Neki dan sam u vijesti by forumasi napisao da se sva drzavna optika ukljucujuci i ova od HEPa prebacuju na Odasiljace i Veze te ce se ista dati u koncesiju telekomima.
TD za glupost
13 godina
neaktivan
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
bradonja_85 kaže...
zzz kaže...

Vide oni da se na internetu može dobro pare mlatiti.

Za koju godinu i vodovod će nuditi neku vrstu super brzog interneta ,kroz sviju infrastrukturu.{#}

Čemu takva reakcija? Pa bolje da se stvara konkurencija i novi igrači na tržištu, korisnici će tu najviše profitirat.

 

 

Svakog dana (mjeseci, godina!) smo svjedoci kako korisnici "profitiraju", jer davatelji usluga (mob. telefonija, internet, tv) pojeftinjuju usluge, zbog porasta konkurencije.{#} Osobito ako nisi ugovorom vezan. Na dvije godine recimo. Kao da si potpisao na zatvor. Kako vidim, jedino tako je povoljnije. A njima pogodnije, tako se osiguraju. Kad budu pojeftinile usluge interneta bez ugovora, mobitela na bon...složit ću se s tobom. Ali taj film nećemo gledati, ako ne ništa tu su uvijek novi nameti koji to neće dozvoliti. A što se tiče ugovora ( t-com, ja sam bez ugovorne obaveze {#}) zašto platiti ono što nisam "potrošio" ili platiti nešto "virtualno" unaprijed, jer ugovorna obaveza je baš to, a da bih ušparao 20-30kn. Ali  pozdravljam svaku intervenciju u infrastrukturu radi poboljšanja mreže. Tko god je koristio.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2012 17:47 (caramba).
15 godina
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
Laxarus kaže...
Neki dan sam u vijesti by forumasi napisao da se sva drzavna optika ukljucujuci i ova od HEPa prebacuju na Odasiljace i Veze te ce se ista dati u koncesiju telekomima.

Ako je to tako onda nema razloga da hakom sprijecava t-com da pusti svoju optiku.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Kaj je najbolje imam neku optiku u stanu... žica mi visi iza ormara već dvije godine i nitko od ISPova... kojeg god nazvao ništa nezna o tome... a ekipa koje je to svojevremeno uvodila isto tako ništa nije znala nego su govorili da će nas netko kontaktirati...  Big LOL !

 
7 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
sina-k kaže...

Kaj je najbolje imam neku optiku u stanu... žica mi visi iza ormara već dvije godine i nitko od ISPova... kojeg god nazvao ništa nezna o tome... a ekipa koje je to svojevremeno uvodila isto tako ništa nije znala nego su govorili da će nas netko kontaktirati...  Big LOL !

  Da sam na tvome mjestu,probao bih se spojiti "uradi sam" metodom...Ako je to doista negdje dobro spojeno,imao bi besplatan internet preko optike...šta više ti treba?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
odjavljen
offline
HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu

Ovo je odgovor na THT-ovo predstavljanje onog jada od TerraNešto odnedavno. Uveli su "revolucionarnih" 1gbps u 20m2 oko kipa Bana Jelačića. Ovi ovdje imaju infrastrukturu za 100 takvih na papiru i netko to tek treba unajmiti. U praksi, kao i LTE: T-HT verzija postoji u užem centru oko odašiljača, kao i Vipnetova. Obje usluge nude par gigabajta prometa, taman koliko nosi jedna zakrpa za Windowse koji se sami nadograđuju. :)

 

U praksi te tehnologije postoje samo za vrlo mali broj zaposlenika matičnih tvrtki, ali definitivno ne za ostale. Reklame projekata su otprilike 5-10 godina ispred realizacije rješenja i reklamiraju tehnološke demonstracije koje se niti ne mogu kupiti.

Troll level: sensei
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
segregator kaže...

Oni kažu da su uložili 25 milijuna, t-com priča da su uložili 13 milijardi, i svi napadaju

HEP da puno troši? :D

T-com (sveukupno kako sami kazu), a HEP 25 mil samo sada.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HEP lansirao 100-gigabitnu optičku mrežu
sina-k kaže...
Kaj je najbolje imam neku optiku u stanu... žica mi visi iza ormara već dvije godine i nitko od ISPova... kojeg god nazvao ništa nezna o tome... a ekipa koje je to svojevremeno uvodila isto tako ništa nije znala nego su govorili da će nas netko kontaktirati...  Big LOL !
  Da sam na tvome mjestu,probao bih se spojiti "uradi sam" metodom...Ako je to doista negdje dobro spojeno,imao bi besplatan internet preko optike...šta više ti treba?
eh da je samo to tako... ako i dobro spoji ostaje mu 4000 vlanova da proba...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 0:38 (x3mania).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice