Harač domaćih mobilnih operatera

poruka: 41
|
čitano: 6.680
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Harač domaćih mobilnih operatera".
14 godina
online
Harač domaćih mobilnih operatera
Zato sto su pohlepna stoka kao i bankari.
Moj PC  
41 0 hvala 0
14 godina
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

Đubrad jedna samo muzu pare gdje stignu, a onda govore kao nemaju oni za nove infrastukture da imaju pre malu dobit itd. {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

Ja sam sretan da ima opcija "blokiraj roaming gprs podatkovni promet, blokiraj pozive u inozemstvo i blokiraj one perverzne 060 brojeve".  Sve sam to uključio.  Živim u pograničnom području i često gledam jel mi na ekranu piše hr vip.  Ne vjerujem nikome, niti manualnoj postavci na uređaju.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera

Mislim da bi trebalo kao nacionalni interes poticati stalne veze, fiksni internet i fiksnu telefoniju i konačno regulirati TK infrastrukturu. To je strateški bitno.

Fency šmenci mobilni FB nije, tu treba drmnuti porez da minuta sufranja bude cca 5 kn a i telefona isto.

 

Saša
16 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera

Zbog naših operatera nemamo razvijenu internet upotrebu u svakodnevnom životu, isto je i sa telefonijom, imaju ljudi mobitele da, samo šta većina koristi više onaj sat i glazbu/mp3 na njemu nego šta potroši novce na skupocjeno zvanje. Roaming je bajka koju koriste rijetki.

13 godina
neaktivan
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

Ja sam samo retardirana pasivna ovca koja se naguzi i beči dok ju država prči. Tu i tamo zabečim na forumu i to je to. Večina građana RH su isto ovce i...to vam je to. Prči,gazi i udri po ovcama. Beeeeeee!!

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 21:20 (Fermi).
 
21 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

sad kukate....
jaki smo svi na internetu ali' kad treba otici na trg, ujediniti se protiv ovakve tiranije...

((nazovimo to pravim imenom iako živimo u 21 st. ovo je oblik tiranije a mi smo bedasti kmetovi, bez mogučnosti izbora))

onda nas dode 20ak' i ekipa nas masovno ignorira, nemojte niti pisati ovakve članke ako ne mislite povesti "revoluciju" samo me još' više uzruja.

 

inače članak je odličan ;)

 

a i nije ovo mjesto kad 400 000 ljudi samo kaj ne kopa po smeću vi pišete o prednostima galaxy III i Iph5

(držimo se strikno tehnologije bez obzira koliko nam je ona (u ovom slučaju) uistinu potrebna.

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

300 ojra da stranci potroše na fejsić i twiter kod nas, ma daj, to može samo budala

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
bus kaže...

300 ojra da stranci potroše na fejsić i twiter kod nas, ma daj, to može samo budala

Kad su glupi uzeti prepaid karticu nekog od domaćih operatora, i za 50kn to isto dobiti.

 

Također mi nije jasan ovaj zadnji paragraf autora. 

Pa jesmo li u kapitalizmu ili ne? Zašto bi se odrekli dobiti ako ne moraju? 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
16 godina
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

ne samo da harače u romingu, harače i na domačem terenu

pređi recimo paket. 250MB u tmobilu.. svaki daljni MB je 10,17 KN

a što je danas 1 MB ??'

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

To i sve ostalo im je poklonila naša Hrvatska vlada (HDZ i SDP, za koje je većina i glasala), te potpisala sporazum koji nikada javno nisu obznanili. Nitko se protiv njih niti ne buni javno, pa slične svinjarije rade stalno. Jedino zahvaljujući TELE2, cijene padaju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
FlyBoy kaže...
bus kaže...

300 ojra da stranci potroše na fejsić i twiter kod nas, ma daj, to može samo budala

Kad su glupi uzeti prepaid karticu nekog od domaćih operatora, i za 50kn to isto dobiti.

 

 Aj ti stavi u svoj zaključani mobitel karticu od nekog mobilnog operatera u drugoj državi. Pričaš gluposti.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
dd.inc kaže..

  Aj ti stavi u svoj zaključani mobitel karticu od nekog mobilnog operatera u drugoj državi. Pričaš gluposti.

Cijena turbo sim kartice -30kn 

Jbg tko želi, bude se snašao.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
14 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
SasaFrr kaže...

Mislim da bi trebalo kao nacionalni interes poticati stalne veze, fiksni internet i fiksnu telefoniju i konačno regulirati TK infrastrukturu. To je strateški bitno.

Fency šmenci mobilni FB nije, tu treba drmnuti porez da minuta sufranja bude cca 5 kn a i telefona isto.

 

 

 

Fiskna telefonija ? Pa u kojem stoljecu ti zivis covjece ? Ja nisam digao slusalicu na kucnom telefonu najmanje dvije godine.

sig
13 godina
neaktivan
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
SasaFrr kaže...

Mislim da bi trebalo kao nacionalni interes poticati stalne veze, fiksni internet i fiksnu telefoniju i konačno regulirati TK infrastrukturu. To je strateški bitno.

Fency šmenci mobilni FB nije, tu treba drmnuti porez da minuta sufranja bude cca 5 kn a i telefona isto.

 

Otkad je HT prodan Deutsche Telekomu nema ti tu više  govora o "nacionalnom interesu"..

16 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
Agent Rico kaže...
SasaFrr kaže...

Mislim da bi trebalo kao nacionalni interes poticati stalne veze, fiksni internet i fiksnu telefoniju i konačno regulirati TK infrastrukturu. To je strateški bitno.

Fency šmenci mobilni FB nije, tu treba drmnuti porez da minuta sufranja bude cca 5 kn a i telefona isto.

 

Otkad je HT prodan Deutsche Telekomu nema ti tu više  govora o "nacionalnom interesu"..

 

Upravo obrnuto, naš nacionalni interes je suprotstavljen njihovom

 

Zamislite da recimo imate ideju napravit novi Google...kako, u ovoj državi?

 

Internet promet i veze bi platili (uopće ne pretjerujem s brojkom) stotine puta više

a u ekonomiji je dovoljno da si skuplji par postotaka i gubiš

 

Probajte recimo nazvat T-com, reći da imate ideju za lokalnu tražilicu i da vam treba

100gbit/s brzina veze na iznajmljenoj liniji, pa javite cijenu ovdje :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
neaktivan
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

Zašto?

 

Zato što mogu.

everybody lies
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
FlyBoy kaže...
bus kaže...

300 ojra da stranci potroše na fejsić i twiter kod nas, ma daj, to može samo budala

Kad su glupi uzeti prepaid karticu nekog od domaćih operatora, i za 50kn to isto dobiti.

 

Također mi nije jasan ovaj zadnji paragraf autora. 

Pa jesmo li u kapitalizmu ili ne? Zašto bi se odrekli dobiti ako ne moraju? 

 

 dok je o drugima riječ onda svi smatraju da bi se trebalo vodit za većim (općim) dobrom

 

 

inače svi provajderi kod nas u ljetnim mjesecima imaju pakete za turiste (ovo je bilo prošle godine)

 

segregator kaže....

 

Upravo obrnuto, naš nacionalni interes je suprotstavljen njihovom

 

Zamislite da recimo imate ideju napravit novi Google...kako, u ovoj državi?

 

Internet promet i veze bi platili (uopće ne pretjerujem s brojkom) stotine puta više

a u ekonomiji je dovoljno da si skuplji par postotaka i gubiš

 

Probajte recimo nazvat T-com, reći da imate ideju za lokalnu tražilicu i da vam treba

100gbit/s brzina veze na iznajmljenoj liniji, pa javite cijenu ovdje :)

a kaj bi t-com (stavi ima bilo kojeg providera) ko karitas trebao reć: ma nemaš beda, evo ti i pol datacentra domah.........s druge strane lokalana tražilica i 100gbit/s.......malo is pretjerao

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2012 7:06 (cekpi).
13 godina
protjeran
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

A ljudi dalje kupuju mobitele koji koštaju 4-5 tisuća kuna, kakti za 1 kunu u robovlasničkoj tarifi i ugovoru i onda laprdaju kako su dobro prošli. A račun je ekvivalent pola mjesečnih režija za jedan prosječan stan.

 

Nije Čačić gluposti govorio. Očito.

Troll? Ili možda nisam?
 
10 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
dadoremix kaže...

ne samo da harače u romingu, harače i na domačem terenu

pređi recimo paket. 250MB u tmobilu.. svaki daljni MB je 10,17 KN

a što je danas 1 MB ??'

Očito si na nekoj prastaroj tarifi jer već duže vremena daju onaj "flat" tak da ti ne naplaćuju data promet samo ti nakon, bar kod mene, 1 GB smanje brzinu na 64 kbits. A i to ti je dost ako su ti najbitniji mailovi i ne zamaraš se sa gledanjem filmića na mobu a ne želiš im plaćati veće pakete prometa.

 

Za sada za roaming bez obzira jesi Slovenac u EU ili izvan EU u maloj državi Hrvatskoj jedino BlackBerry za roaming free flat surfanje i mail. Sve ostalo je preskupo! Kaj mi znači da mi spuste MB prometa u EU na 0,7€ - pa to je 5,25 kn/MB ili npr 525 kn/100 mb !?! NE DAM! I VIP i T-Mobile imaju neku opciju da ti je surfanje vani 4 kn/ MB, ali osobno mi je i to preskupo jer se bojim dopustit svom mobitelu data roaming kad ne znam hoće li povući update ili attach ili već nešto što mi je totalno nebitno za što ću platiti brdo para.

 

Data Roaming off i miran san :-)

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
segregator kaže...
Agent Rico kaže...
SasaFrr kaže...

 

Otkad je HT prodan Deutsche Telekomu nema ti tu više  govora o "nacionalnom interesu"..

 

Upravo obrnuto, naš nacionalni interes je suprotstavljen njihovom

 

Zamislite da recimo imate ideju napravit novi Google...kako, u ovoj državi?

 

Internet promet i veze bi platili (uopće ne pretjerujem s brojkom) stotine puta više

a u ekonomiji je dovoljno da si skuplji par postotaka i gubiš

 

Probajte recimo nazvat T-com, reći da imate ideju za lokalnu tražilicu i da vam treba

100gbit/s brzina veze na iznajmljenoj liniji, pa javite cijenu ovdje :)

Nacionalni interesi ?!? Pa i kod nas i vani sve se vrti oko para, a državu bih zamolio da me riješi bar pola poreza i da mi se makne s puta!

 

Vani imaš jaču konkurenciju, ali imaš i PUNO jače tržište. Za ovih parsto tisuća pismenih ljudi u RH se ne isplati ulaziti u velika ulaganja jer je to premalo tržište za bilo što ozbiljnog pa su nam zato i cijene takve kakve jesu. Telekom (alternativac ili big boss) mora ubiti otprilike istu količinu para na našem i na stranom tržištu samo što vani alternativci imaju priliku imati 10x više korisnika nego ovdje pa može 5x spustiti cijenu i još uvijek mu ostane dovoljno!

 

A ako ti nađeš uslugu kojom ćeš imati potreba za korisnike za iskoristiti 100 Gbits, vjeruj mi, nećeš imati problema da platiš link T-Comu ili bilo kom drugom....

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
16 godina
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

Ovaj članak bi imao efekta da se postavi vladi, ili onima koji su odlučili ukinuti harač. 6% više para u džepovima operatera jer sigurno neće pojeftiniti. Vjerojatno je netko dobio pinkicu u džep jer su mogli i oni reći da će taj harač ukinuti kada ćemo ući u EU. Kao što je netko rekao, ovo je kapitalizam, a pošto je država u besparici i govnima zašto se država odriče novaca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
genije_čudo_prirode kaže...
Nacionalni interesi ?!? Pa i kod nas i vani sve se vrti oko para, a državu bih zamolio da me riješi bar pola poreza i da mi se makne s puta!

 

Vani imaš jaču konkurenciju, ali imaš i PUNO jače tržište. Za ovih parsto tisuća pismenih ljudi u RH se ne isplati ulaziti u velika ulaganja jer je to premalo tržište za bilo što ozbiljnog pa su nam zato i cijene takve kakve jesu. Telekom (alternativac ili big boss) mora ubiti otprilike istu količinu para na našem i na stranom tržištu samo što vani alternativci imaju priliku imati 10x više korisnika nego ovdje pa može 5x spustiti cijenu i još uvijek mu ostane dovoljno!

 

A ako ti nađeš uslugu kojom ćeš imati potreba za korisnike za iskoristiti 100 Gbits, vjeruj mi, nećeš imati problema da platiš link T-Comu ili bilo kom drugom....

 

NE vrti se sve oko para, inače bi u vrijeme krize Renault zatvarao najprije pogone u Francuskoj, a ne u Rumunjskoj, Slovačkoj i slično.

Tome služi država, gazda bi možda i htio, ali vlasti ne žele riskirati još jedan juriš na bastillu, ili su nacionalno svjesni, svejedno

 

Za činjenicu da se nikome ne isplati ulagati, opet je kriva država i način kako je poklonjen naš telekom DT-u

 

A problem plaćanja linka t-comu...da li bi ti radije plaćao 100 milijuna dolara za takav link mjesečno t-comu, ili bi

otvorio biznis u USA i platio isti link 100 puta manje (i tako odnio novce i poslove van države)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
online
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
Zemlje članice i njihovi operateri već godinama imaju tarife za roaming koji pokriva RH tak da ako neki glupson dojde kod nas a doma ide sa 300 eura telefona onda si je sam kriv. Isto tak se može kod nas jeftino kupit prepaid i peglat za sitne pare.

Primjera radi, kod mene u firmi se puno putuje i 50% ljudi je svugdi samo ne u EU. Kad idu ima da koriste Skype na wifiju koji je svugdi, a ako baš trebaju na net onda je moj savjet nak kupe lokalni prepaid i stick ili nesto trece.

Kod nas operateri plačkaju narod big time i tih 6% je kap u moru. Primjera radi kod mene u Austriji SGSIII košta 0 eura s pretplatom od 300 kn u kojoj dobijem 3000 minuta, 1000 smsa i 6 GB flat. Kod nas taj isti telefon košta 2998 kn. Dobijete 450 minuta, 250 smsa i 1 GB flat!

Ko je tu lud?!?! Koji fakin 6%, kod nas su cijene kolko platiš kaj dobiješ usporedimo li minute i promet nekih 600% veće! Ono LOL Austrijanci dobe 6x više za istu lovu i telefon "ĐABALESKE!!!!"
15 godina
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

Da vi znate kako je tek kod nas u BiH. Pazite ovo, 1 GB podatkovnog prometa u roamingu sa BH Mobile prepaid karticom košta 19000,- KM (devetnaest tisuća maraka), odnosno, pretvoreno u hrvatsku valutu, 72907,553 kn.

 

{#}

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
drveni krastavac kaže...

sad kukate....
jaki smo svi na internetu ali' kad treba otici na trg, ujediniti se protiv ovakve tiranije...

((nazovimo to pravim imenom iako živimo u 21 st. ovo je oblik tiranije a mi smo bedasti kmetovi, bez mogučnosti izbora))

onda nas dode 20ak' i ekipa nas masovno ignorira, nemojte niti pisati ovakve članke ako ne mislite povesti "revoluciju" samo me još' više uzruja.

 

inače članak je odličan ;)

 

a i nije ovo mjesto kad 400 000 ljudi samo kaj ne kopa po smeću vi pišete o prednostima galaxy III i Iph5

(držimo se strikno tehnologije bez obzira koliko nam je ona (u ovom slučaju) uistinu potrebna.

Nadodao bih da se revolucija te vrste ne provodi na trgovima, nego u samokontroli i odricanju. Nitko nas ne tjera da masovno pušimo sve što nam se servira po suludim cijenama. Pa da vidiš kako bi se za čas ekipa skulirala s cijenama. A tek banke. Tako je i s masom drugih stvari koju debelo preplačujemo jer smo stoka sitnog zuba, postkomunističko društvo gdje će neki doma žderati paštetu svaki dan, samo da imaju najnoviji smartphone, super telku, luksuznu obleku ili nešto treće što vani vjerojatno košta debelo manje uz debelo bolji standard. Bojkot i skromnost prije svega, samo to je utopija zombijima indoktriniranim materijalnim konzumerizmom po svaku cijenu.

Deckard
16 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
deckard kaže...

Nadodao bih da se revolucija te vrste ne provodi na trgovima, nego u samokontroli i odricanju. Nitko nas ne tjera da masovno pušimo sve što nam se servira po suludim cijenama. Pa da vidiš kako bi se za čas ekipa skulirala s cijenama. A tek banke. Tako je i s masom drugih stvari koju debelo preplačujemo jer smo stoka sitnog zuba, postkomunističko društvo gdje će neki doma žderati paštetu svaki dan, samo da imaju najnoviji smartphone, super telku, luksuznu obleku ili nešto treće što vani vjerojatno košta debelo manje uz debelo bolji standard. Bojkot i skromnost prije svega, samo to je utopija zombijima indoktriniranim materijalnim konzumerizmom po svaku cijenu.

 

Pa nije komunizam tek tako propao...pa meni je rođak (inžinjer strojarstva btw) objašnjavao da su nas

komunisti namjerno držali u siromaštvu, i da je on bio na sastanku di im je tip objasnio kako će se

svi na brzinu obogatit (radilo se o fonancijskoj piramidi, naravno)

 

Još je bolja fora u Albaniji di im Enver Hodža 50 godina nije mogao batinama i terorom pokupit

zlato i dolare koje su skrivali u čarapama, a onda došla ekipa sa financijskim piramidama i

odnijeli im sve do zadnjeg centa

 

Evo tu kod nas u Zadru ima registrirano 47 BMW X5-ica, na primjer.

Najjeftiniji je oko 600k kuna za keš, a ima još hrpa Audija, Mazdi i drugih marki iste kategorije auta.

A prijatelj koji sad tu živi a rođen je u Kanadi u gradu slične veličine kaže da tamo

slične aute voze 2 čovjeka u gradu. I ko je sad tu lud

 

Al daleko bi nas ova rasprava odvela :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
segregator kaže...
genije_čudo_prirode kaže...
Nacionalni interesi ?!? Pa i kod nas i vani sve se vrti oko para, a državu bih zamolio da me riješi bar pola poreza i da mi se makne s puta!

 

Vani imaš jaču konkurenciju, ali imaš i PUNO jače tržište. Za ovih parsto tisuća pismenih ljudi u RH se ne isplati ulaziti u velika ulaganja jer je to premalo tržište za bilo što ozbiljnog pa su nam zato i cijene takve kakve jesu. Telekom (alternativac ili big boss) mora ubiti otprilike istu količinu para na našem i na stranom tržištu samo što vani alternativci imaju priliku imati 10x više korisnika nego ovdje pa može 5x spustiti cijenu i još uvijek mu ostane dovoljno!

 

A ako ti nađeš uslugu kojom ćeš imati potreba za korisnike za iskoristiti 100 Gbits, vjeruj mi, nećeš imati problema da platiš link T-Comu ili bilo kom drugom....

 

NE vrti se sve oko para, inače bi u vrijeme krize Renault zatvarao najprije pogone u Francuskoj, a ne u Rumunjskoj, Slovačkoj i slično.

Tome služi država, gazda bi možda i htio, ali vlasti ne žele riskirati još jedan juriš na bastillu, ili su nacionalno svjesni, svejedno

 

Za činjenicu da se nikome ne isplati ulagati, opet je kriva država i način kako je poklonjen naš telekom DT-u

 

A problem plaćanja linka t-comu...da li bi ti radije plaćao 100 milijuna dolara za takav link mjesečno t-comu, ili bi

otvorio biznis u USA i platio isti link 100 puta manje (i tako odnio novce i poslove van države)

Sve se vrti oko para! Loš si primjer odabrao jer je Renault u većinskom vlasništvu države pa je iz tog razloga to nacionalni interes. A i da nije, razlog bi bile domaće subvencije!

 

Bezveze bubaš nebulozne brojke (na webu T-coma ćeš vidjeti cijenu 57.000 € za 10 Gb/s). Ako su ti klijenti ovdje, ovdje ćeš imati i link, a ako su ti vani, imati ćeš ga vani. No u RH ovih 100 Gbits ti je kao da si svakom Hrvatu koji ima pristup netu dao konstantnih 200 kbits što je ogroman apsurd ako je tvoja poslovna ideja "lokalna tražilica" {#}

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
neaktivan
offline
Harač domaćih mobilnih operatera

krasno je sto se netko odlucio dici glas protiv trenutnih cijena, medjutim nitko nije komentirao "novotariju" koju su mobilni operateri dobili kao zakonsko rjesenje a po kojem oni smiju naplacivati ekstra dodatak na cijenu sms-parkinga i sms-prijevoza. tako se navodi kako ce slanje poruke za kupnju sms-karte i za sms-parking biti skuplja 0.65 lipa, dok ce cijena sms-parkinga u garazi biti skuplja za cak 1.24 kn. s obzirom da je to cisti prihod tele2, HTa i VIPa, stvarno je licemjerno jos vise nabijati navedene cijene posebice ako se zna da cijela industrija ostvaruje ogromne profite i zarade vec godinama, a da ih drzava sve to vrijeme pusta na miru, i jos im izlazi u susret sa ovakvim nebuloznim idiotarijama (zna se koje usluge gradjani koriste). sramotno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Harač domaćih mobilnih operatera
drveni krastavac kaže...

sad kukate....
jaki smo svi na internetu ali' kad treba otici na trg, ujediniti se protiv ovakve tiranije...

((nazovimo to pravim imenom iako živimo u 21 st. ovo je oblik tiranije a mi smo bedasti kmetovi, bez mogučnosti izbora))

onda nas dode 20ak' i ekipa nas masovno ignorira, nemojte niti pisati ovakve članke ako ne mislite povesti "revoluciju" samo me još' više uzruja.

Pa ureduje što kukamo, što bi drugo trebali radit?

 

Izać na ulice jer mi je nešto preskupo, što uopće ne moram koristit. Da, amo svi zajedno izać na ulice da nVidia snizi cijenu GTX690. Postoji izbor između nekoliko operatera, koji su eto svi tu negdje i skupi, ali postoji i onaj izbor, da se ne treba imati mobilni uređaj.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice