HAKOM: I nakon konačnog ukidanja roaminga naknade

poruka: 3
|
čitano: 1.088
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HAKOM: I nakon konačnog ukidanja roaminga naknade ".
10 godina
offline
HAKOM: I nakon konačnog ukidanja roaminga naknade

Na zalost smanjivanje cijene u roamingu ce sigurno jos povecati pozive iz Hr. prema inozemstvu koje su i sada vec 2-3 puta vece nego odlazni roaming poziv (skuplje je zvati npr. Njemacku iz Hr. nego kad si u roamingu) :-(

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HAKOM: I nakon konačnog ukidanja roaminga nakn
Svi imaju Skype, Whatsapp ili nesto trece. Zanji put sam platil poziv u njemacku prije pet godina. Mene manje muci roaming and shit jer Wifi ima svugdi ali me zato zivcira pederluk s cijenom i paketima megabajta. Ono kaj oni zovu flat pri 64 kb je jedna velika laz! To je isto ko da mi elektra prodaje struju od dvanaest volti umjesto 220 i rece da su mi isporucili struju!
64 kb nije FLAT!
16 godina
neaktivan
offline
HAKOM: I nakon konačnog ukidanja roaminga naknade

Ovo o detaljima te "neutralnosti Interneta" je sve fino i krasno, samo jel može meni ko pojasnit da li se u svim tim nadugo napisanim legalnostima krije odgovor na sljedeće :

 

1. jel ovo znači da odsad neće smjeti EU zemlje blokirati siteove kako im se prohtije, kao što je npr. UK blokirala TPB

2. jel ovo znači da u EU nitko neće smjeti korisnicima throttleati promet po protokolu, tj. ponajprije torrente

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice