Hakeri lansiraju satelit?

poruka: 19
|
čitano: 3.964
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakeri lansiraju satelit?".
15 godina
offline
Hakeri lansiraju satelit?

Imaš od mene moralnu podršku bro, samo nemoj tražiti onu u parama.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
40 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri lansiraju satelit?
He he, odlicno si opisao korisnike te usluge.
15 godina
offline
Hakeri lansiraju satelit?

SOPA pokušaje zaustaviti piratizaciju ali način na koji to čini pravi štetu svima bili pirati ili ne.

Pogledaj ovdje:

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hakeri lansiraju satelit?

Ama vidjeli da gube velike pare zbog pirata i sada hoce da ih uniste, malo morgen :D Pirati for ever :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Hakeri lansiraju satelit?

Drugim riječima, nikad nečemo vidjeti te satelite jer ih bilo tko može srušiti kad kod poželi, a i da bi imali stalnu komunikaciju treba ima jako puno satelita koji bi pokrili cijelu zemlju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakeri lansiraju satelit?

ma kakav slobodan internet, tu ima ljudi koji se "astralno projeciraju", "imaju lucidne snove i mjenjau iluziju u kojoj živimo".

ne pratite "na satu"evo i ja cu samo da prođe ovo teško razdoblje šunke i francuske i ostalih "tvari" inhibitora slobodne svijesti.

a nakon toga gladovanje, asketski život teška neimaština i gola sirotinja ... tvari za "inhalaciju svijesti".

.... sateliti su tehnologija 20-og stoljeća....

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Hakeri lansiraju satelit?

Vjerujem da im je lakše "hakirati" postojeće satelite sa pripadajućom infrastrukturom, a u svrhu postizanja istog.

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hakeri lansiraju satelit?

Pirati i izdavači su nešto ko arch-nemesisi u stripovima....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hakeri lansiraju satelit?
Svako moze slobodno unistiti tudji satelit jer taj prostor ne pripada nikome!? Cek malo, ni more ne pripada nikome pa ako potopis necji brod onda za to odgovaras. Siguran sam da amerima unistis satelit da bi zbombardirali sve koji to podrzavaju, a sto i rade.
Inace, ova histerija amerike je ocekivana jer moraju nekako kontrolirati vlastiti narod, a i jedino su jos po oruzju jaki.
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Hakeri lansiraju satelit?

Mislim da bi sa 3 satelita postavljena u geostacionarnu orbitu mogli pokriti sve kontinente. Jedan bi bio za Europu, Afriku i Bliski istok, drugi za Sjevernu i Južnu Ameriku, a treći bi pokrio Australiju i istočnu Aziju. Jedini problem je što se za takvu orbitu ne bi mogla koristiti jedna raketa, nego 3 pa su troškovi lansiranja veliki. Ali siguran sam da ima i "legalista" kojima bi ovi sateliti odgovarali, npr. Google ili Facebook. Pare ne bi trebale biti problem. Više me brinu ove stanice na zemlji, jer politika je kurva. 

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hakeri lansiraju satelit?

jesmo li zbilja svi tak naivni da vjerujemo,da se ne može kontrolirati sve, ali baš apsolutno sve kaj se dešava na internetu...razumio bih da u to vjeruju klinci koji sebe nazivaju hakerima čim instaliraju nekakav torrent program i skinu prvi torrent, al ima i onih za koje mi je jako čudno da vjeruju u to...to je samo privid slobode koji nam se daje, al stvari stoje malo drugačije...{#}

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri lansiraju satelit?
hogar strašni kaže...

jesmo li zbilja svi tak naivni da vjerujemo,da se ne može kontrolirati sve, ali baš apsolutno sve kaj se dešava na internetu...razumio bih da u to vjeruju klinci koji sebe nazivaju hakerima čim instaliraju nekakav torrent program i skinu prvi torrent, al ima i onih za koje mi je jako čudno da vjeruju u to...to je samo privid slobode koji nam se daje, al stvari stoje malo drugačije...{#}

  Hogare,instaliraj tor bundle pa ti nitko neće moći ništa.Ali ovaj projekt apsolutno podržavam.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 22:07 (g12356).
16 godina
offline
Re: Hakeri lansiraju satelit?
g12356 kaže...

  Hogare,instaliraj tor bundle pa ti nitko neće moći ništa.Ali ovaj projekt apsolutno podržavam.

 

 

http://www.wired.com/politics/security/commentary/securitymatters/2007/09/security_matters_0920?currentPage=all

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri lansiraju satelit?
segregator kaže...
g12356 kaže...

  Hogare,instaliraj tor bundle pa ti nitko neće moći ništa.Ali ovaj projekt apsolutno podržavam.

 

 

http://www.wired.com/politics/security/commentary/securitymatters/2007/09/security_matters_0920?currentPage=all

  Citiram:

And if your name or other identifying information is in just one of those writings, you can be identified.

Šta ako nije?Ili šta ako ne pravim sadržaj,ne dajem email na čudne stranice itd...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2012 11:09 (g12356).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri lansiraju satelit?
segregator kaže...
g12356 kaže...

  Hogare,instaliraj tor bundle pa ti nitko neće moći ništa.Ali ovaj projekt apsolutno podržavam.

 

 

http://www.wired.com/politics/security/commentary/securitymatters/2007/09/security_matters_0920?currentPage=all

Pa to je poznato no pravilo bi trebalo biti da se TOR nikada ne koristi sam nego u kombinaciji sa drugim alatima koji ce osigurati promet na "EXIT"-u naprimjer VPN...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri lansiraju satelit?
Makavelii kaže...
segregator kaže...
g12356 kaže...

  Hogare,instaliraj tor bundle pa ti nitko neće moći ništa.Ali ovaj projekt apsolutno podržavam.

 

 

http://www.wired.com/politics/security/commentary/securitymatters/2007/09/security_matters_0920?currentPage=all

Pa to je poznato no pravilo bi trebalo biti da se TOR nikada ne koristi sam nego u kombinaciji sa drugim alatima koji ce osigurati promet na "EXIT"-u naprimjer VPN...

Kakve to veze ima? Ako sustav/mreza na koju se spajas preko VPN-a nije tvoj opet ti mogu snifati sav izlazni promet.

Sama TOR mreza ti je zapravo samo neka vrsta distribuiranog VPN sustava.

 

Ako želis zaštiti podatke moraš korisitit stranice preko HTTPS-a.

Za barem nekakvu osnovnu razinu anonimnost koristiš VPN ili TOR. 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2012 16:24 (drnde).
13 godina
neaktivan
offline
Hakeri lansiraju satelit?

Citirati ću jednog od najpoznatijih kriptografa modernog vremena(Schneier):"Postoje dvije vrste kriptografije:Ona koja će štitit vaše podatke od vaše sestre i ona koja će štitit vaše podatke od velikih vlada."

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Hakeri lansiraju satelit?

Mislim da se već odavno krećemo stvaranju neke vrste underground interneta.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice