Haier TV: žicanje mu odbojno

poruka: 9
|
čitano: 3.023
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Haier TV: žicanje mu odbojno".
16 godina
offline
Haier TV: žicanje mu odbojno

Taj koncept im je totalni šit! Baš me zanima koliki su gubici u prijenosu struje na 20cm.... vjerojatno 70%?

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Haier TV: žicanje mu odbojno
Aldo kaže...

Taj koncept im je totalni šit! Baš me zanima koliki su gubici u prijenosu struje na 20cm.... vjerojatno 70%?

a da ne govorimo o tome kako takav koncept zauzima više mjesta od klasičnog žičnog.

Svakom poklopcu lonac!
16 godina
online
Re: Haier TV: žicanje mu odbojno
Aldo kaže...

Taj koncept im je totalni šit! Baš me zanima koliki su gubici u prijenosu struje na 20cm.... vjerojatno 70%?

~60% u 2007. godini. Tko zna kakvo je stanje sada...

http://en.wikipedia.org/wiki/Marin_Soljacic

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
13 godina
protjeran
offline
Haier TV: žicanje mu odbojno

Glavno da idu naprijed!

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Haier TV: žicanje mu odbojno

Eh, da je Tesla živ, pa da im on napravi to bežično napajanje ... :)

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Haier TV: žicanje mu odbojno
Aldo kaže...

Taj koncept im je totalni šit! Baš me zanima koliki su gubici u prijenosu struje na 20cm.... vjerojatno 70%?

vjerojatno je taj tv vrhunski optimiziran što se tiče potrošnje struje tako da troši vrlo malo.

pa kad uzmeš to u jednađbu potrošnja te dođe možda isto kao i žični lcd samo što nemaš kabela,meni dovoljno :)

Mrzim cheatere iz dna duše
16 godina
neaktivan
offline
Haier TV: žicanje mu odbojno

Neka naprave bežično punjenja mobitela, oni su stalno na kablu. 

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Haier TV: žicanje mu odbojno
crozoki kaže...
Aldo kaže...

Taj koncept im je totalni šit! Baš me zanima koliki su gubici u prijenosu struje na 20cm.... vjerojatno 70%?

vjerojatno je taj tv vrhunski optimiziran što se tiče potrošnje struje tako da troši vrlo malo.

pa kad uzmeš to u jednađbu potrošnja te dođe možda isto kao i žični lcd samo što nemaš kabela,meni dovoljno :)

Očito nisi dovoljno pažljivo čitao tekst. TV energiju dobiva od odašiljača, koji je smješten u kutiji, a taj se pak napaja putem - kabela! :P

Svakom poklopcu lonac!
12 godina
protjeran
offline
Haier TV: žicanje mu odbojno

"Predstavnici tvrtke istaknuli su kako za sada nemaju planove za komercijalnu proizvodnju takvih televizora."

 

aha, a tv su napravili jer im je bilo dosadno, a i imali su desetak inzinjera viska ...

 

colonello bastardo
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice