Guinness za LG

poruka: 24
|
čitano: 3.198
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Guinness za LG".
14 godina
neaktivan
offline
Guinness za LG

Ne mogu da vjerujem da je ovo za Guinnessovu knjigu rekorda{#}

 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Guinness za LG

Sto je ovdje tocno rekord? Lol, imam jednu Guinessovu, ima svakakvih bezvezarija u njoj...

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Guinness za LG

Po specifikacijama je ovo zvjer od mobitela.

 

Jeli netko imao priliku korstit ga, da malo podjeli iskustva?

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Guinness za LG

Niste shvatili, upisan je jer je prvi masovno dostupan mobitel s dvojezgrenim procesorom. Ne radi se o "jačini" toga mobitela.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Guinness za LG
Nokia Je imala dvije jezgre, još pred ohoho godina.
http://www.speedtest.net/result/917164172.png
12 godina
protjeran
offline
Re: Guinness za LG
EVO kaže...
Nokia Je imala dvije jezgre, još pred ohoho godina.

Koji model?

16 godina
offline
Guinness za LG

ZOMG!!! Guinness!? :O

 

Idem ih kupiti 10! Odmah sada odmah!!!

Svakom poklopcu lonac!
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Guinness za LG
EVO kaže...
Nokia Je imala dvije jezgre, još pred ohoho godina.

Prijatelju, pa kuda si ti odlutao, procesori i bi jezgre, he he he he, neka, nije strašno {#} {#} !! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Guinness za LG
EVO kaže...
Nokia Je imala dvije jezgre, još pred ohoho godina.

Imala je 2 procesora, to je N95.

Living in a world of dreams...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guinness za LG
nailer kaže...

Po specifikacijama je ovo zvjer od mobitela.

 

Jeli netko imao priliku korstit ga, da malo podjeli iskustva?

Ja ga koristim vec mjesec dana i mogu reci da je stvarno dobar mobitel.

Nisam prije toga nikad koristio android pa mi je trebalo malo vremena da se naviknem. Jedino sto mi se nije bas svidjelo je UI od LG-a ja sam ga zamijenio sa Launcher Pro.

Samo u momentu neznam bas cemu dvije jezgre, prijatelj mi ima Galaxy S i kad usporedim brzinu nemogu primijetit da je LG brzi, cak i sve igre rade na Galaxy S-u bez problema. Al mozda u buducnosti kad dodje update Android  2.3 mogne nesto posebno sto samo moze sa dvije jezgre. :-) Sve u svemu dobra stvar.

Inace koristim Apple proizvode pa sam malo usporedjivao sa iPhoneom 4, primijetio sam da LG ima po mom misljenju bolji display jer su boje nekako zivlje a video kamera je odprilike isto dobra, jedino sto malo preskace na 1080p a sa 720p snima bez problema a razlika u kvaliteti se ne primijeti. Baterija kod normalnog koristenja drzi odprilike 2 dana.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Guinness za LG
Hyperion kaže...
EVO kaže...
Nokia Je imala dvije jezgre, još pred ohoho godina.

Imala je 2 procesora, to je N95.

dva procesora, ne dvije jezgre u jednom procesoru

inace, zanimljivo je kad je symbian imao podrsku za dual cpu

a sad je android heroj s dual core

zapravo, jos nema punu podrsku ni za to

 

sreca pa iman mrvu mozga i ne nasjedan na puke brojke

jedino sto mene zanima od dual core je manja potrosnja baterije

ne shvacajte salu ozbiljno
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 19:23 (apoteka).
14 godina
offline
Re: Guinness za LG
PLASMAorLCD kaže...

Sto je ovdje tocno rekord? Lol, imam jednu Guinessovu, ima svakakvih bezvezarija u njoj...

"Optimus 2X uvršten je u Guinnessovu knjigu svjetskih rekorda kao prvi masovno dostupan mobitel s dvojezgrenim procesorom."

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 19:47 (win32).
13 godina
neaktivan
offline
Guinness za LG

Wow. Koji rekord.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Guinness za LG
PLASMAorLCD kaže...

Wow. Koji rekord.

Pa zapravo ... i je.

13 godina
neaktivan
offline
Guinness za LG

Brz je probao sam, ali kolko mu baterija traje?

Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guinness za LG
Hawkz kaže...

Pa zapravo ... i je.

  Ma baš jeste... Hajde da onda uvrstimo i prve modele koji su podržavali svaki od dosadašnjih standarda (GSM, 3G, LTE, kako god da se zvala prvobitna mobilna telefonija), pa onda najveći ikada, pa najmanji ikada, pa prvi kome antena nije štrčala iz tela, najteži, najlakši, prvi sa ekranom u boji ili sa rezolucijom većom od X*Y piksela, model sa baterijom najvećeg kapaciteta (mada mislim da su tu šampioni oni prastari modeli koji su se ugrađivali u kola), prvi koji je imao "Snake"... Pa da zabeležimo iste takve rekorde za svaki uređal koji svakodneno koristimo. I šta bismo dobili na kraju? Šest tomova trivijalnih gluposti, od kojih nijedna nije posebno interesantna za više od 5% ljudi.

PowerColor and AMD Upgrade Challenge: http://www.hardwareheaven.com/competitions/amd_challenge/ivanv.php
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 22:26 (Ivan(4)).
16 godina
neaktivan
offline
Guinness za LG

Čujte neznam kako vama,mene više zanimaju one dvije gospođe/ice (nadajmo se) na slici {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Guinness za LG
Ivan(4) kaže...
Hawkz kaže...

Pa zapravo ... i je.

  Ma baš jeste... Hajde da onda uvrstimo i prve modele koji su podržavali svaki od dosadašnjih standarda (GSM, 3G, LTE, kako god da se zvala prvobitna mobilna telefonija), pa onda najveći ikada, pa najmanji ikada, pa prvi kome antena nije štrčala iz tela, najteži, najlakši, prvi sa ekranom u boji ili sa rezolucijom većom od X*Y piksela, model sa baterijom najvećeg kapaciteta (mada mislim da su tu šampioni oni prastari modeli koji su se ugrađivali u kola), prvi koji je imao "Snake"... Pa da zabeležimo iste takve rekorde za svaki uređal koji svakodneno koristimo. I šta bismo dobili na kraju? Šest tomova trivijalnih gluposti, od kojih nijedna nije posebno interesantna za više od 5% ljudi.

Thats whats Guinness all about.

12 godina
protjeran
offline
Guinness za LG

LG je izašao s dvojezgrenim procesorom nešto prije SAMSUNG GALAXY S2, no to nije dobro, jer i za par mjeseci mogli su ispraviti LG-jeve pogrješke i napravit bolji mob, što i jesu.

Na YouTubeu ima nekoliko usporednih testova GALAXY S2 i OPTIMUSA 2X, GALAXY je mnogo brži, ima puno bolji ekran i lijepše izgleda. Osim toga, uvijek bih kupio Samsung prije LG-ja jer je kvalitetniji, traje duže i smije vam i koji put pasti!

Dodo Bui
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guinness za LG
dodo_zna kaže...

LG je izašao s dvojezgrenim procesorom nešto prije SAMSUNG GALAXY S2, no to nije dobro, jer i za par mjeseci mogli su ispraviti LG-jeve pogrješke i napravit bolji mob, što i jesu.

Na YouTubeu ima nekoliko usporednih testova GALAXY S2 i OPTIMUSA 2X, GALAXY je mnogo brži, ima puno bolji ekran i lijepše izgleda. Osim toga, uvijek bih kupio Samsung prije LG-ja jer je kvalitetniji, traje duže i smije vam i koji put pasti!

 

Da je brzi to je moguce i da ima bolji ekran isto. Al to da bolje izgleda il da je kvalitniji to neznam s cim bi mogao izmjerit. Obadva su napraljeni od plastike tako da ne vidim tu nijednog u prednosti. I zavisi na sto padne, na laminat, na travu, na tepih, to ce i LG bez problema prezivjet. Al ako padne na beton tu ce ostat trag i kod jednog i kod drugog.
Kad ne spavam budan sam
14 godina
offline
Re: Guinness za LG
dodo_zna kaže...

LG je izašao s dvojezgrenim procesorom nešto prije SAMSUNG GALAXY S2, no to nije dobro, jer i za par mjeseci mogli su ispraviti LG-jeve pogrješke i napravit bolji mob, što i jesu.

Na YouTubeu ima nekoliko usporednih testova GALAXY S2 i OPTIMUSA 2X, GALAXY je mnogo brži, ima puno bolji ekran i lijepše izgleda. Osim toga, uvijek bih kupio Samsung prije LG-ja jer je kvalitetniji, traje duže i smije vam i koji put pasti!

A jesi li usporedio cijenu?

13 godina
offline
Re: Guinness za LG
EVO kaže...
Nokia Je imala dvije jezgre, još pred ohoho godina.

 

drito sam to i ja htjeo reći.. n95 = 1. dual core mob, i ujedno i prvi sa odvojenim GPU-om

13 godina
neaktivan
offline
Guinness za LG

Što je sljedeće, Xoom u Guinnessu kao najskuplji i najnefunkcionalniji consumer tablet?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Guinness za LG

Apple će zbog ovog tužiti i LG i Guinness.

$this->db->where->('I don't have a clue');
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice