Googlevoa glazbena trgovina

poruka: 22
|
čitano: 3.850
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googlevoa glazbena trgovina".
14 godina
neaktivan
offline
Googlevoa glazbena trgovina

Baš me zanima kako če se zvati? Google tunes?

pero_HR
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
gTunes
I rather like the restless nights
15 godina
protjeran
offline
Googlevoa glazbena trgovina

Ako zelimo biti iskreni i primjeniti apple metodologiju. OVO JE REVOLUCIJA i prvi put vidjeno... prvi MP3 music store.

Jednostavnije, fleksibilnije... jednostavno REVOLUCIONARNO... 

Moj PC  
11 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
TranceMight kaže...

Ako zelimo biti iskreni i primjeniti apple metodologiju. OVO JE REVOLUCIJA i prvi put vidjeno... prvi MP3 music store.

Jednostavnije, fleksibilnije... jednostavno REVOLUCIONARNO... 

Pa iTunes je trenutno jedina velika online trgovina glazbom. Prema nekim podatcima drži 80% tog tržišta.

 

Svakako bilo bi odlično da googleu ovo uspije, konkurencija je uvijek dobra za nas krajne korisnike.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
neaktivan
offline
Googlevoa glazbena trgovina

Pa, ne znam, osobno nikad ne bih kupio mp3 fajl, to je ko da kupiš jpg sliku. Možda flac ili wav, jer su lossless, ali inače samo CD.

Jednog dana će mi se isplatiti svi ti lossless fajlovi, kad ću imati dobru zvučnu, zasad CD-i na liniji su vrh.

It is I, trackmanijak
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
sirka666 kaže...
TranceMight kaže...

Ako zelimo biti iskreni i primjeniti apple metodologiju. OVO JE REVOLUCIJA i prvi put vidjeno... prvi MP3 music store.

Jednostavnije, fleksibilnije... jednostavno REVOLUCIONARNO... 

Pa iTunes je trenutno jedina velika online trgovina glazbom. Prema nekim podatcima drži 80% tog tržišta.

 

Svakako bilo bi odlično da googleu ovo uspije, konkurencija je uvijek dobra za nas krajne korisnike.

 

Nije ovo konkurencija, to bi bio PRVI music store u Hrvatskoj jer iTunes ne radi kod nas, a u tekstu je navedeno da bi to vrijedilo za cijeli svijet. Iako sam Apple fan, ovo je bod za Google ako uspije.
14 godina
protjeran
offline
Googlevoa glazbena trgovina

Uskoro:

 

- kruh g$$gle

- mlijeko g$$gle

- meso g$$gle

- tjestenina g$$gle

- autogume g$$gle

- gorivo g$$gle

- čarape g$$gle

- HDD-ovi i SSD-ovi g$$gle

...

 

Nastavi niz.

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
Vinil na gramofonu bi htio popričati s tobom
You are already dead!
14 godina
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
zoki.zlikowski kaže...
Nije ovo konkurencija, to bi bio PRVI music store u Hrvatskoj jer iTunes ne radi kod nas, a u tekstu je navedeno da bi to vrijedilo za cijeli svijet. Iako sam Apple fan, ovo je bod za Google ako uspije.

Tko zna kada će u hrvatsku, i android market je treba bit dostupan pa je dosta kasnije proradia.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
neaktivan
offline
Googlevoa glazbena trgovina

Zanimljivo!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
TranceMight kaže...

Ako zelimo biti iskreni i primjeniti apple metodologiju. OVO JE REVOLUCIJA i prvi put vidjeno... prvi MP3 music store.

Jednostavnije, fleksibilnije... jednostavno REVOLUCIONARNO...

  O čemu ti???

 

 

I can guarantee the closest shave you'll ever know.
16 godina
neaktivan
offline
Googlevoa glazbena trgovina

G-strings {#}

autori koje ignoriram: Sinatra, Ezio, alen-c
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
sirka666 kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Nije ovo konkurencija, to bi bio PRVI music store u Hrvatskoj jer iTunes ne radi kod nas, a u tekstu je navedeno da bi to vrijedilo za cijeli svijet. Iako sam Apple fan, ovo je bod za Google ako uspije.

Tko zna kada će u hrvatsku, i android market je treba bit dostupan pa je dosta kasnije proradia.

meni android market ni sad neradi(tj. paid aplikacije), ocu da kupim jednu igru i neuspjevam :(

15 godina
protjeran
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
Šef kaže...
TranceMight kaže...

Ako zelimo biti iskreni i primjeniti apple metodologiju. OVO JE REVOLUCIJA i prvi put vidjeno... prvi MP3 music store.

Jednostavnije, fleksibilnije... jednostavno REVOLUCIONARNO...

  O čemu ti???

 

 

pa o revoluciji...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
zoki.zlikowski kaže...

 

Nije ovo konkurencija, to bi bio PRVI music store u Hrvatskoj jer iTunes ne radi kod nas, a u tekstu je navedeno da bi to vrijedilo za cijeli svijet. Iako sam Apple fan, ovo je bod za Google ako uspije.

Kod nas ZAMP i na 10ke glazbenih izdavaca (što je za tako malo tržište prevelik broj) koce i iTunes i sumnjam da ce Google u tome biti išta uspješniji.

Dapace Google se još uvijek s time muci na domacem terenu koji je po tome pitanju otvoreniji, a kamoli kod nas.

 

Ono što jest dobro je da je to ipak neka vrsta konkurencije. I ako i Apple i Google navale na ZAMP i ukuažu da se stvari trebaju promjeniti,

možda i prije dođe do nekih pomaka.

sirka666 kaže...

Tko zna kada će u hrvatsku, i android market je treba bit dostupan pa je dosta kasnije proradia.

Upravo to.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
13 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
Markus Dignus kaže...

Pa, ne znam, osobno nikad ne bih kupio mp3 fajl, to je ko da kupiš jpg sliku. Možda flac ili wav, jer su lossless, ali inače samo CD.

Jednog dana će mi se isplatiti svi ti lossless fajlovi, kad ću imati dobru zvučnu, zasad CD-i na liniji su vrh.

  Tako je, nema smisla kupovati okraštljenu i takoreći poluuništenu pjesmu. Karikiram, ali razlika između MP3-ce (@320kbps) i FLAC-a prilično se čuje na malo boljoj aparaturi. Eh sad, postoje teorije urote da se prava stara vinilska ploča bolje čuje od bilo kakvog CD-a ili FLAC-a ali neću sad o tome...

Igor
13 godina
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
sirka666 kaže...
TranceMight kaže...

Ako zelimo biti iskreni i primjeniti apple metodologiju. OVO JE REVOLUCIJA i prvi put vidjeno... prvi MP3 music store.

Jednostavnije, fleksibilnije... jednostavno REVOLUCIONARNO... 

Pa iTunes je trenutno jedina velika online trgovina glazbom. Prema nekim podatcima drži 80% tog tržišta.

 

Svakako bilo bi odlično da googleu ovo uspije, konkurencija je uvijek dobra za nas krajne korisnike.

A Amazon mp3 store si zaboravio?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
CRT kaže...

  Tako je, nema smisla kupovati okraštljenu i takoreći poluuništenu pjesmu. Karikiram, ali razlika između MP3-ce (@320kbps) i FLAC-a prilično se čuje na malo boljoj aparaturi. Eh sad, postoje teorije urote da se prava stara vinilska ploča bolje čuje od bilo kakvog CD-a ili FLAC-a ali neću sad o tome...

sjećam se one teme o zvučničkim sustavima gdje se o ovome naveliko raspravljalo... =)

A u teoriji je na ploči zapisam apsolutni, originalan zvuk, ali ta tehnologija se puno manje razvila od digitalnih zapisa.

It is I, trackmanijak
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
U suštini na vinilu je zapis analogni, dok je na cdu digitalni. Na cdu podaci mogu imati vrijednost 1 ili 0 dok analogni može imati bilo koju vrijednost između 1 i 0
You are already dead!
15 godina
neaktivan
offline
Googlevoa glazbena trgovina

Mozda misle to pokrenuti preko google music.

 

http://music.google.com

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina
alen-c kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Nije ovo konkurencija, to bi bio PRVI music store u Hrvatskoj jer iTunes ne radi kod nas, a u tekstu je navedeno da bi to vrijedilo za cijeli svijet. Iako sam Apple fan, ovo je bod za Google ako uspije.

Kod nas ZAMP i na 10ke glazbenih izdavaca (što je za tako malo tržište prevelik broj) koce i iTunes i sumnjam da ce Google u tome biti išta uspješniji.

Dapace Google se još uvijek s time muci na domacem terenu koji je po tome pitanju otvoreniji, a kamoli kod nas.

 

Ono što jest dobro je da je to ipak neka vrsta konkurencije. I ako i Apple i Google navale na ZAMP i ukuažu da se stvari trebaju promjeniti,

možda i prije dođe do nekih pomaka.

sirka666 kaže...

Tko zna kada će u hrvatsku, i android market je treba bit dostupan pa je dosta kasnije proradia.

Upravo to.

 

Lopovi našli sebi ravne :)

Čuo sam da Apple po običaju želi sve više manje mukte, a ZAMP ih elegantno odhebo bez razmišljanja haha. Da li je istina ili nije, teško da ćemo saznat, ali nebi me čudilo da je :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Googlevoa glazbena trgovina

 

Teško da cu tako skoro kupit neku pjesmu online, tako da mi i ne igraju ulogu iTunes il Google Store .. s druge strane ekipa iz SAD-a ce sigurno bit odusevljena. :)

In the end there will be only ( c )haoss ...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice