I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED ekran

poruka: 22
|
čitano: 2.193
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED ekran".
14 godina
neaktivan
offline
I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED ekran

A svi su se smijali Samsungu :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e

Sto znaci da ce i cijene padati. Trebalo bi....

A smijali se appleovci a vidi sad..... Trude se uhvatiti prikljucak....

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 9:40 (Torent).
14 godina
neaktivan
offline
I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED ekran

Svi su se smijali ne samo iz Applea, sjećam se kada je Edge izlazio, svi su rekli totalni promašaj kad ono svi ga kopiraju. Samsung jedini ima "muda" pokrenut nešto svi ostali su kopije ideja, njih jedino ubija katastrofalna software podrška, spori su da sporiji ne mogu biti.

 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e

Upravo to ja govorim stalno. Apple godinama prodaje jedno te isto i prezentacije dosadne da dosadnije ne mogu biti i kad gledas kao da gledas prezentaciju od prije 3 godine. Samsung uvijek nesto novo. Pa savitljivi ekran prikazali kad je predstavljan Note 4 i note 4 edge...... Imaju muda da predstaev nesto novo a ovdje sad slusam kako ce oled ekran na iphonu biti bolji nego na galaxy a samsung proizvodi oba. Vjerujem da ce korisnike ubijediti da je bolji.....

13 godina
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
Torent kaže...

Sto znaci da ce i cijene padati. Trebalo bi....

A smijali se appleovci a vidi sad.....

 

Trude se uhvatiti prikljucak....

U mojem slučaju, to baš nešto i ne imponira! 

 

Ustvari, ja više vjerujem da je "curwed" display samo prosječan gimmick koji je "uspio" zbog velike reklame, a ekipa je to popušila, govorim o kupcima, a za njima su se povukli i neki brendovi! 

Zašto to nije učinio i LG sa G6 modelom?! 

Osobno NE VIDIM prevelike funkcionalne svrhe tim svim zakrivljenostima jer je svaki gadget teže držati u rukama, lošije izgleda u cover-ima, da ne spominjem hendikep sa ukupnim volumenom, UVIJEK manje prostora za bakteriju! 

 

Po neki puta cilj opravda sredstvo, ali to ovdje meni nikako nije opravdano! 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED ekran

Hajde vise, kad ce izaci novi pixeli da si mogu uzeti staru verziju

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
ATJLučko kaže...
Torent kaže...

Sto znaci da ce i cijene padati. Trebalo bi....

A smijali se appleovci a vidi sad.....

 

Trude se uhvatiti prikljucak....

U mojem slučaju, to baš nešto i ne imponira! 

 

Ustvari, ja više vjerujem da je "curwed" display samo prosječan gimmick koji je "uspio" zbog velike reklame, a ekipa je to popušila, govorim o kupcima, a za njima su se povukli i neki brendovi! 

Zašto to nije učinio i LG sa G6 modelom?! 

Osobno NE VIDIM prevelike funkcionalne svrhe tim svim zakrivljenostima jer je svaki gadget teže držati u rukama, lošije izgleda u cover-ima, da ne spominjem hendikep sa ukupnim volumenom, UVIJEK manje prostora za bakteriju! 

 

Po neki puta cilj opravda sredstvo, ali to ovdje meni nikako nije opravdano! 

Teže ga je držati jer je uži pola centimetra ili zato što je skoro centimetar niži?

I svakako je hendikepiran sa 25 % većim kapacitetom "bakterije" od ovog s nezakrivljenim ekranom. U kojem nije bilo mjesta čak ni za headphone jack. A eto, ovaj zakrivljen, hendikepiran kako kažeš, i stalo to, stala 25% veća baterija, stalo i bežično punjenje itd. Interesantni ti argumenti, moram priznati.

 

http://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Samsung-Galaxy-S7-edge,Apple-iPhone-7-Plus/phones/9818,9816

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7945&idPhone2=8065

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 10:04 (Mirko935).
12 godina
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
PlayMaker10 kaže...

Svi su se smijali ne samo iz Applea, sjećam se kada je Edge izlazio, svi su rekli totalni promašaj kad ono svi ga kopiraju. Samsung jedini ima "muda" pokrenut nešto svi ostali su kopije ideja, njih jedino ubija katastrofalna software podrška, spori su da sporiji ne mogu biti.

 

takoe, samsung je najinovativnija kompanija na trzistu, imaju muda za mnoge stvari, i nije posteno sto ih drugi kopiraju.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...
Torent kaže...

Sto znaci da ce i cijene padati. Trebalo bi....

A smijali se appleovci a vidi sad.....

 

Trude se uhvatiti prikljucak....

U mojem slučaju, to baš nešto i ne imponira! 

 

Ustvari, ja više vjerujem da je "curwed" display samo prosječan gimmick koji je "uspio" zbog velike reklame, a ekipa je to popušila, govorim o kupcima, a za njima su se povukli i neki brendovi! 

Zašto to nije učinio i LG sa G6 modelom?! 

Osobno NE VIDIM prevelike funkcionalne svrhe tim svim zakrivljenostima jer je svaki gadget teže držati u rukama, lošije izgleda u cover-ima, da ne spominjem hendikep sa ukupnim volumenom, UVIJEK manje prostora za bakteriju! 

 

Po neki puta cilj opravda sredstvo, ali to ovdje meni nikako nije opravdano! 

Teže ga je držati jer je uži pola centimetra ili zato što je skoro centimetar niži?

I svakako je hendikepiran sa 25 % većim kapacitetom "bakterije" od ovog s nezakrivljenim ekranom. U kojem nije bilo mjesta čak ni za headphone jack. A eto, ovaj zakrivljen, hendikepiran kako kažeš, i stalo to, stala 25% veća baterija, stalo i bežično punjenje itd. Interesantni ti argumenti, moram priznati.

 

http://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Samsung-Galaxy-S7-edge,Apple-iPhone-7-Plus/phones/9818,9816

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7945&idPhone2=8065

U svakom slučaju, sada malo kakiš kolega !

 

Ma nisam ja pucao na omjere između gadgeta, već sam pokušao kazati generalno, što si nadam se ipak na kraju balade shvatio! 

Meni se curved display, odnosno kućište uopće generalno NE DOPADAJU zaobljena, pa i od iPhone-a, ali u odnosu na "veličinu" sam nešto lakše "progutao" manje zlo. 

Osbno, po mojem skromnom subjektivnom ukusu najljepša kućišta i ukupno dizajnirane mobilne gadgete ima LG kroz G i V serije, gdje ne kažem explicite da nema drugih brendova koji nemaju koliko toliko slična kućišta, no zbog nekih XYZ razloga mi nisu napeti. 

Uvjerenja sam osobno da će taj trend trajati još možda jednu sezonu, a onda nazad na ravne površine oštrih jasnih rubova svim gadgetima jer će se opet naknadno izmisliti "neki novi design, neki novi featuresi" koji će onda biti must have, WooooooW i takvo nešto sličnoga! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
ATJLučko kaže...

U svakom slučaju, sada malo kakiš kolega !

 

Ma nisam ja pucao na omjere između gadgeta, već sam pokušao kazati generalno, što si nadam se ipak na kraju balade shvatio! 

Meni se curved display, odnosno kućište uopće generalno NE DOPADAJU zaobljena, pa i od iPhone-a, ali u odnosu na "veličinu" sam nešto lakše "progutao" manje zlo. 

Osbno, po mojem skromnom subjektivnom ukusu najljepša kućišta i ukupno dizajnirane mobilne gadgete ima LG kroz G i V serije, gdje ne kažem explicite da nema drugih brendova koji nemaju koliko toliko slična kućišta, no zbog nekih XYZ razloga mi nisu napeti. 

Uvjerenja sam osobno da će taj trend trajati još možda jednu sezonu, a onda nazad na ravne površine oštrih jasnih rubova svim gadgetima jer će se opet naknadno izmisliti "neki novi design, neki novi featuresi" koji će onda biti must have, WooooooW i takvo nešto sličnoga! 

Samo kažem, uz zaobljeni rub ekrana možeš imati uže kućište, znači lakše ga je držati u ruci, manje te bode u dlan jer nema oštar rub blablabla A i mnogo lepo izgleda.

 

Pa ako voliš kockasta kućišta, šta ne uzmeš Sonyja nekog? Oni imaju sve pod 90°

Novi design, novi featuresi... Nekako ne vjerujem, sve danas samo uvode gimmicke poput ovogodišnjih zaobljenih kuteva ekrana, 17 kamera sa svake strane mobitela itd.

15 godina
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
PlayMaker10 kaže...

A svi su se smijali Samsungu :D

Ja se i dalje smijem Samsungu. Ima najružnije ime, prsten oko kamere koji nije mijenjan desetljeće. Za razliku od prednje strane koja je mogu sada reći wow, zadnja je strana je užasna i smrdi na Samsung.

 

Što se tiče Pixela ne zna nikoga (i to u Švicarskoj) da ga ima. Ja taj uređaj nisam u živo vidio.

8 godina
odjavljen
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...
Torent kaže...

Sto znaci da ce i cijene padati. Trebalo bi....

A smijali se appleovci a vidi sad.....

 

Trude se uhvatiti prikljucak....

U mojem slučaju, to baš nešto i ne imponira! 

 

Ustvari, ja više vjerujem da je "curwed" display samo prosječan gimmick koji je "uspio" zbog velike reklame, a ekipa je to popušila, govorim o kupcima, a za njima su se povukli i neki brendovi! 

Zašto to nije učinio i LG sa G6 modelom?! 

Osobno NE VIDIM prevelike funkcionalne svrhe tim svim zakrivljenostima jer je svaki gadget teže držati u rukama, lošije izgleda u cover-ima, da ne spominjem hendikep sa ukupnim volumenom, UVIJEK manje prostora za bakteriju! 

 

Po neki puta cilj opravda sredstvo, ali to ovdje meni nikako nije opravdano! 

Teže ga je držati jer je uži pola centimetra ili zato što je skoro centimetar niži?

I svakako je hendikepiran sa 25 % većim kapacitetom "bakterije" od ovog s nezakrivljenim ekranom. U kojem nije bilo mjesta čak ni za headphone jack. A eto, ovaj zakrivljen, hendikepiran kako kažeš, i stalo to, stala 25% veća baterija, stalo i bežično punjenje itd. Interesantni ti argumenti, moram priznati.

 

http://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Samsung-Galaxy-S7-edge,Apple-iPhone-7-Plus/phones/9818,9816

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7945&idPhone2=8065

 Ti zaboravljas sa kim pricas ;)

O ljepoti prica covjek koji obozava gadget koji nije manje vise mijenjan od kako je izasao. Prednja strana odvratno izgleda a sam izgled os-a isti samo dodali jos ikona i pokoji emoji....

4s izgledao odlicno ovo poslije toga je da te bog sacuva.....

Zasto nije G6 nesto? kakve to veze ima.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
Torent kaže...

 Ti zaboravljas sa kim pricas ;)

O ljepoti prica covjek koji obozava gadget koji nije manje vise mijenjan od kako je izasao. Prednja strana odvratno izgleda a sam izgled os-a isti samo dodali jos ikona i pokoji emoji....

4s izgledao odlicno ovo poslije toga je da te bog sacuva.....

Zasto nije G6 nesto? kakve to veze ima.....

Slažem se, ali gdje sam ja G6 spominjao?

8 godina
odjavljen
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e

Citirao sam poruku u kojoj je i tvoj i njegov post ;) Naravno da nisi.....Ti stalno smetnes sa uma da pricas sa covjekom kojem je manje vise a cim je manje i skuplje je i to je ok.... ;)

13 godina
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
Mirko935 kaže...
Torent kaže...

 Ti zaboravljas sa kim pricas ;)

O ljepoti prica covjek koji obozava gadget koji nije manje vise mijenjan od kako je izasao. Prednja strana odvratno izgleda a sam izgled os-a isti samo dodali jos ikona i pokoji emoji....

4s izgledao odlicno ovo poslije toga je da te bog sacuva.....

Zasto nije G6 nesto? kakve to veze ima.....

Slažem se, ali gdje sam ja G6 spominjao?

 

 

Pusti ga, sinoć se je negdje ubio, pa se nije niti naspavao, kasno ustao, i još na lijevu nogu, ma nije to lako, shvatiti život neshvaćenih "umjetnika"! 

Apropos SONY gadgeta, meni osobno ne izgledaju baš toooooliko loše, više imam "problema i sukoba" sa njihovom verzijom OS-a! 

Kada vi kojim slučajem stavili clean Android, maaaalo smanje bezele gore i dolje, mogao bi to biti opako dobar komad gadgeta! 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e

Hvala na brizi. Ne pijem ne pusim ne drogiram se. Mi ne stavljamo nista i nigdje vec kupimo sta nam odgovara u tom momentu. Dugo koristio samsunge i nemam nekih velikih primjedbi jer sam recimo na Note 4 imao dosta stavri koje tek sad dobijem na nexus 6p a koje ti neces dobiti jos godinama. Al hej imas update svaki mjesec ;) Kad bi dobio tek da nemas ;)

BTW imam i ja mjesecni udate ali za ovu raspravu cemo to zanemariti cisto da te ne bude sramota jer apple ne izdaje mjesecne updateove vec samo kad se nakupi gresaka ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
ATJLučko kaže...

 

 

Pusti ga, sinoć se je negdje ubio, pa se nije niti naspavao, kasno ustao, i još na lijevu nogu, ma nije to lako, shvatiti život neshvaćenih "umjetnika"! 

Apropos SONY gadgeta, meni osobno ne izgledaju baš toooooliko loše, više imam "problema i sukoba" sa njihovom verzijom OS-a!

I još mora s tobom na forumu imati posla, tko ne bi pukao od toga...

Šta fali njihovom OS-u? Odavno nisam Sonyja imao u rukama pa pojma nemam o njima.

 

ATJLučko kaže...

Kada vi kojim slučajem stavili clean Android, maaaalo smanje bezele gore i dolje, mogao bi to biti opako dobar komad gadgeta! 

Ovo za iPhone kažeš? Definitivno se slažem...

13 godina
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
Torent kaže...

Citirao sam poruku u kojoj je i tvoj i njegov post ;) Naravno da nisi.....Ti stalno smetnes sa uma da pricas sa covjekom kojem je manje vise a cim je manje i skuplje je i to je ok.... ;)

Kolega, s kime se vi svađate ?! 

 

Kao prvo, nemate čini mi se pojma što kada gdje pročitate pa nešto polu zapamtite i bubnete gdjekud odoka, napamet. 

Kao drugo, definirajte ovu vašu tezu kako je manje više, no po vama u izrazito negativnom kontekstu, a k tome još i skuplje?! 

 

Kao treće, za razliku od vas, ja ne mijenjam svake godine gadget, jer "kada pijem, pijem čisto", odnosno, kada uzmem, uzimam samo ono što će meni koristiti dugoročno, i jer se zna što su predmeti/stvari za kratkoročnu uporabu, a mobilni gadget to sigurno nije, ili nebi trebao biti! 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e

Ko prica o bezelima.... Majko mila ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
ATJLučko kaže...
Torent kaže...

Citirao sam poruku u kojoj je i tvoj i njegov post ;) Naravno da nisi.....Ti stalno smetnes sa uma da pricas sa covjekom kojem je manje vise a cim je manje i skuplje je i to je ok.... ;)

Kolega, s kime se vi svađate ?! 

 

Kao prvo, nemate čini mi se pojma što kada gdje pročitate pa nešto polu zapamtite i bubnete gdjekud odoka, napamet. 

Kao drugo, definirajte ovu vašu tezu kako je manje više, no po vama u izrazito negativnom kontekstu, a k tome još i skuplje?! 

 

Kao treće, za razliku od vas, ja ne mijenjam svake godine gadget, jer "kada pijem, pijem čisto", odnosno, kada uzmem, uzimam samo ono što će meni koristiti dugoročno, i jer se zna što su predmeti/stvari za kratkoročnu uporabu, a mobilni gadget to sigurno nije, ili nebi trebao biti! 

 Mijenjam jer mi je dosadio a ne jer moram ;) Jbg mogu pa zasto ne....

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
I sta ti one znace?je li brzi svaki mjesec?skuplji?
10 godina
online
Re: I Googleovi Pixeli dobit će zakrivljene OLED e
Envy kaže...
PlayMaker10 kaže...

A svi su se smijali Samsungu :D

Ja se i dalje smijem Samsungu. Ima najružnije ime, prsten oko kamere koji nije mijenjan desetljeće. Za razliku od prednje strane koja je mogu sada reći wow, zadnja je strana je užasna i smrdi na Samsung.

 

Što se tiče Pixela ne zna nikoga (i to u Švicarskoj) da ga ima. Ja taj uređaj nisam u živo vidio.

  Šta se Googla tiće živiš u "vukojebini" ka i mi s Balkana. U Europi se prodaje jedino u Njemačkoj i UK. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice