Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna dolar

poruka: 15
|
čitano: 1.747
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna dolar".
11 godina
neaktivan
offline
Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna dolar

Ne znam jesam li se izgubio u prjevodu ali kad kazemo "Googleova tvrtka Alphabet..", zar ne ispada onda da je Google vlasnik Alphabeta?

Ako bi rekli da je Alphabetova tvrtka Google... onda je Alphabet vlasnik gogolea.

 

E sada mozda sam izgubljen u prjevodu :), slobodno me ispravite :)

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna dolar

ma tu se ionak ne zna tko pije a tko plaća. mene više zanima zakaj baš 711. tu nekaj miriši na porezne/oprezne anomalije ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2016 19:28 (Ajar).
Moj PC  
0 3 hvala 0
7 godina
offline
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
Ajar kaže...

ma tu se ionak ne zna tko pije a tko plaća. mene više zanima zakaj baš 711. tu nekaj miriši na prezne anomalije ... 

 711 je broj s tri znamenke.

7+1+1=9

9/3=3

Trokut ima tri stranice !!!!

 

3?

Samo malo.....

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna dolar

ujebate! viš, viš ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
Ajar kaže...

ma tu se ionak ne zna tko pije a tko plaća. mene više zanima zakaj baš 711. tu nekaj miriši na porezne/oprezne anomalije ... 

 Pa sto onda. Ako tolike novce uistinu ulazu u nesto kao sto je medicina, go for it. (Ako je to istina) Po meni bi ih se trebalo oslobodit poreza za cijelu godinu.

16 godina
online
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
Svi zivi miljarderi poceli masovno ulagat u medicinu i traze besmrtnost. gl
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
Ma đubrad, ulažu u medicinu umjesto da za te novce kupuju jahte i nogometne klubove. Pa ćemo živjeti 100 godina, ali nogometna taktika i dizajn brodova će potpuno zaostati. Kome treba takav svijet?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
Visak kaže...
Ma đubrad, ulažu u medicinu umjesto da za te novce kupuju jahte i nogometne klubove. Pa ćemo živjeti 100 godina, ali nogometna taktika i dizajn brodova će potpuno zaostati. Kome treba takav svijet?

 Oni ce zivjet 200 godina na jahti dok budemo mi mrtvi s 80 ili ranije.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
NEW_MAN kaže...

 Oni ce zivjet 200 godina na jahti dok budemo mi mrtvi s 80 ili ranije.

 Ja bih, doduše, ovoga trena potpisala i četrdeset. Ti si suviše gramziv.

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
16 godina
online
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
Arendelle kaže...
NEW_MAN kaže...

 Oni ce zivjet 200 godina na jahti dok budemo mi mrtvi s 80 ili ranije.

 Ja bih, doduše, ovoga trena potpisala i četrdeset. Ti si suviše gramziv.

 Meni se samo zivi i gleda kak djeca rastu, pa onda unuci za tridesetak godina. Zivot je lijep i uzivam.

15 godina
offline
Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna dolar

i plave kuverte su ulaganje u medicinu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
NEW_MAN kaže...

 Meni se samo zivi i gleda kak djeca rastu, pa onda unuci za tridesetak godina. Zivot je lijep i uzivam.

 Jesi li ti zaista bavljenje blesavom klinčadijom nazvao lijepim životom? Da je tako, svi bi odgajatelji i nastavnici bili psihički najzdraviji ljudi ikad rođeni, a živjeli bi prosječno stotinjak godina. How yes no.

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
16 godina
online
Re: Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna d
Arendelle kaže...
NEW_MAN kaže...

 Meni se samo zivi i gleda kak djeca rastu, pa onda unuci za tridesetak godina. Zivot je lijep i uzivam.

 Jesi li ti zaista bavljenje blesavom klinčadijom nazvao lijepim životom? Da je tako, svi bi odgajatelji i nastavnici bili psihički najzdraviji ljudi ikad rođeni, a živjeli bi prosječno stotinjak godina. How yes no.

 Ti si u mozda dvadesetima ili imas neki oblik mentalne retardacije? Jednog dana kad odrastes i dobijes svoje prvo dijete ali ono zeljeno sa dugogodisnjim partnerom a ne nekim retardom kojeg niti ne poznas, javi se da cujem koliko su to tvoja vlastita djeca blesava.

Sad lijepo na ignore da ne moram citati daljnje bedastoce.

14 godina
offline
Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna dolar

Nastavnici i jesu psihički najzdraviji ljudi!!! Svaki dan vide i dobro i manje dobro, a vrag je uvijek u detalju, zar ne?! To su ljudi koji imaju veliku privilegiju i čast ili veliki teret i brigu, sve ovisi od osobe do osobe kao i u svemu. Osim toga, kada sve prođe, sva "uživancija", kada čovjek ispuni većinu "hirova", e onda se odjednom sjeti da bi eto možda, kao, bilo lijepo "imati" i dijete. Na žalost, tada je u velikoj većini slučajeva biologija neumitno svoje već odradila. E onda kreću sranja! Ovo je rečeno bez, u zadnje vrijeme tako popularne, političke korektnosti! Uglavnom, ništa ja nisam tu rekao novoga! Sve već viđeno, stoljećima viđeno zapravo, knjige napisane, suze prolivene, ....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Googleova tvrtka Alphabet ulaže 711 milijuna dolar

Ih! NEW_MAN me preteče!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice