Googleov Nexus S u Vipnetu

poruka: 14
|
čitano: 5.443
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleov Nexus S u Vipnetu".
14 godina
protjeran
offline
Googleov Nexus S u Vipnetu

Jedva čekam da se pojavi na njuškalu {#}

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu
If you're not paranoid, you're not paying attention
16 godina
offline
Googleov Nexus S u Vipnetu

mmm, mljac :)

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Googleov Nexus S u Vipnetu

Android telefon bez HTC Sensea i ostalih HTCovih aplikacija je cista dosada.

Moj PC  
2 11 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu
Bitanga kaže...

Android telefon bez HTC Sensea i ostalih HTCovih aplikacija je cista dosada.

 

Potpisujem jer samo treba na gsmareni usporediti oba mobitela i odmah se vidi u cemu su razlike.

 

HTC desire HD RULEZ! {#}

15 godina
neaktivan
offline
Googleov Nexus S u Vipnetu

Zapravo čekam Desire 2, ali me čudi da nema Nexus One na Njuškalu

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu
Bitanga kaže...

Android telefon bez HTC Sensea i ostalih HTCovih aplikacija je cista dosada.

Ja sam taman neki dan nabacio CyanogenMod 7 Gingerbread na Desire i moram priznati da koliko je god dobar ponekad stvarno fale neke sitnice na koje sam se navikao i koje ti se uvuku pod kozu dok je bio Froyo sa Sense-om. Mislim one se daju djelomicno nadomjestiti, ali kao sto top-shop kaze "...nije to, to, nije to to..". HTC me razmazio sa Sense-om {#}

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 11:59 (Mr. Monster).
16 godina
offline
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu
Mr. Monster kaže...
Bitanga kaže...

Android telefon bez HTC Sensea i ostalih HTCovih aplikacija je cista dosada.

Ja sam taman neki dan nabacio CyanogenMod 7 Gingerbread na Desire i moram priznati da koliko je god dobar ponekad stvarno fale neke sitnice na koje sam se navikao i koje ti se uvuku pod kozu dok je bio Froyo sa Sense-om. Mislim one se daju djelomicno nadomjestiti, ali kao sto top-shop kaze "...nije to, to, nije to to..". HTC me razmazio sa Sense-om {#}

A vidiš ja sam se Sensea na Desire-u tjedan nakon kupnje rješio i zamjenio Cyanogenom jer više cijenim minimalizam i kontrolu. Istina je da su neke sitnice odlično rješene i da bi ih volio imati i u Cyanogenu ali me odbila gomila fenci šmenci stvari koja mi uopće ne trebaju pa je vaga prevagnula na Cyanogen. Koristim 3, a ne 5 ili 7 'površina', a i te tri su gotovo prazne jer koristim ADW dock za pokretanje najćešće korištenih kojeg je istovremeno i efektno i praktično koristiti. Što se tiče čiste dosade mislim da je izjava potpuno pogrešna jer tek kad se sam uhvatiš prilagođavanja i šminkanja prava zabava počinje. S druge strane tu su i osobne preferencije i potrebe tako da izjava može stajati isključivo kao osobni pogled na stvar.

 

E sad da te pitam za Cyanogen 7 koji kažeš imaš na Desire-u. Ne vidim ga ni pod stable ni pod experimental za download pa me zanima što si točno stavljao i odakle si to skinuo? Pozdravljam

 

EDIT: našao neslužbenu verziju na http://crackflashers.com/ možda preko vikenda provrtim da vidim kako izgleda, a možda i ne jer sam sad toliko zadovoljan načinom na koji sam si sve posložio i na koji sve funkcionira (od baterije do brzine, od izgleda do funkcionalnosti) da bi bio potreban stvarno neki killer feature ili kompletna stablina verzija da bi sad prelazio na nešto novo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 14:58 (Jazzer).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu

@Jazzer

 

http://mirror.teamdouche.net/?device=bravo Ovo ti je mirror za desire gdje buildbot sprema buildove. Trenutno je aktualna nightly #30. Imas na XDA forumu citavu temu o CM7. A za isprobavanje prvo nandroid i onda se ne moras brinuti je li ti sve poslozeno jer ako ti se ne bude svidjalo restore i to je to. {#} I da ako si s-off onda razmisli o flashanju CM7 partition table-a s AlphaReva. Ja sam ga flashao i uz googleov app2sd imam jos brdo prostora slobodno, tako da ti ne treba a2sd skripta. {#}

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
15 godina
online
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu
Lex Luthor kaže...

Jedva čekam da se pojavi na njuškalu {#}

Izgleda da se neki još uvijek ne znaju služiti internetom ...

15 godina
offline
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu
Bitanga kaže...

Android telefon bez HTC Sensea i ostalih HTCovih aplikacija je cista dosada.

Ja bi jako, jako volio da mogu deinstalirati HTC Sense i sve raznorazne HTC aplikacije sa svog HTC Desire-a.

Rootat mi se neda, volio bi da jednostavno postoji nacin da se to deinstalira na "default" telefonu.

 

Probao sam malo Google Nexus S i telefon je premrak.

Android u svom osnovnom, izvornom obliku (bez hrpe bespotrebnih aplikacija) FTW.

If you're not paranoid, you're not paying attention
15 godina
offline
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu
Mauro kaže...
Bitanga kaže...

Android telefon bez HTC Sensea i ostalih HTCovih aplikacija je cista dosada.

Ja bi jako, jako volio da mogu deinstalirati HTC Sense i sve raznorazne HTC aplikacije sa svog HTC Desire-a.

Rootat mi se neda, volio bi da jednostavno postoji nacin da se to deinstalira na "default" telefonu.

 

Probao sam malo Google Nexus S i telefon je premrak.

Android u svom osnovnom, izvornom obliku (bez hrpe bespotrebnih aplikacija) FTW.

Ne želim se sada praviti pametan, ali ROOT telefona stvarno traje sve skupa 2 minute. 

Vrlo lako i jednostavno možeš dobiti taj Nexus S izgled.

 

 

Ja osobno imam HTC Desire i sada već neko vrijeme imam GingerVillan 0.9 + DarkTremor A2SD skripta....i ja sam pre zadovoljan. 

Izgled klasičan gingerbread koji meni jako odgovara, sve radi super, baterija mi traje 1, možda 1 i po dan....sve u svemu sam zadovoljan.

 

A DarkTremor A2SD skripta me oduševila....napokon imam 30ak aplikacija na telefonu a samo 10MB zauzeto interne memorije, oko 130MB free....

 

 

EDIT: Btw. niti meni se Sense UI nikako ne sviđa. Pre glomazan mi je, trom i spor... ima neke sitnice koje mi se sviđaju, ali sve u svemu mi nekako djeluje onako "azijski kičasto".

 

Bolji mi je obični GB sa nekakvim LauncherPro npr.

I rather like the restless nights
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 20:02 (Bladepu).
15 godina
offline
RE: Googleov Nexus S u Vipnetu
Bladepu kaže...

Ne želim se sada praviti pametan, ali ROOT telefona stvarno traje sve skupa 2 minute. 

Nije stvar koliko traje i koliko je komplicirano.

Jednostavno, telefon je sluzbeni, osobno postujem vlasnistvo firme i ne zelim se igrati s necim sto nije moje i sto mi je dano na koristenje u dobroj vjeri.

Ma koliko te modifikacije na njemu bile jednostavne.

 

Da je telefon moj osobni bas bi me bilo briga, ali posto nije nemam nikakvu namjeru raditi neke "kemije" po njemu.

Cisto onako nekako principijelna stvar.

If you're not paranoid, you're not paying attention
15 godina
neaktivan
offline
Googleov Nexus S u Vipnetu
Koliko god Sense bio super i imao dosta dobrih stvari, toliko je i los...
Sjecam se da kad sam stavio LauncherPro, da je to bio preporod. Pa sam rootao, stavljao nekoliko ROMova (uvijek nonSense) i nije mi falio Sense. Lijep jest, ima dosta zgodnih stvari, ali GO Launcher, LauncherPro, ADW,... su po meni, bolji.

Sad sam na GingerVillainu, i imam instalirano oko 250 aplikacija! :)
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice