Google TV u Europi sljedeće godine

poruka: 13
|
čitano: 2.607
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google TV u Europi sljedeće godine".
13 godina
protjeran
offline
Google TV u Europi sljedeće godine

Šta to znači? Da ćemo surfat netom preko ekrana na televiziji ako upalimo google TV program?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google TV u Europi sljedeće godine
od sad sam na bugu preko tv-a :)
Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
14 godina
neaktivan
offline
Google TV u Europi sljedeće godine

Ocito je TV novo podrucje na koje veci igraci pokušavaju zaigrat.

Google je vec kreno pomalo neuspješno, ali ipak krenuo. Samsung inace ima kvalitetne TV-e, a sad dodaje sve više

dodataka poput aplikacija. Apple je 2006 izbacio iTV koji je sada zamjenio Apple TV, a navodno pripremaju nešto još i bolje.

 

Baš me zanima kako ce se dalje sve to skupa razvijati i hoce li išta od toga biti dostupno kod nas.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google TV u Europi sljedeće godine

Tako nešto već postoji, i puno je bolje rješenje od Google TVa.

 

Zove se Boxee, može se kupiti i kao zasebna kutija koja se spoji na TV, ali jeftinije rješenje je skinuti softver i instalirati ga na računalo. Televiziju spojiti na računalo HDMI kabelom i voila, imaš stotine internetskih kanala na televiziji. A da kojim slučajem živimo u Americi, imali bi pristup i onim sjajnim kanalima gdje se besplatno mogu gledati serije tipa Simpsons idr.

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google TV u Europi sljedeće godine
zoran123456 kaže...

Tako nešto već postoji, i puno je bolje rješenje od Google TVa.

 

Zove se Boxee, može se kupiti i kao zasebna kutija koja se spoji na TV, ali jeftinije rješenje je skinuti softver i instalirati ga na računalo. Televiziju spojiti na računalo HDMI kabelom i voila, imaš stotine internetskih kanala na televiziji. A da kojim slučajem živimo u Americi, imali bi pristup i onim sjajnim kanalima gdje se besplatno mogu gledati serije tipa Simpsons idr.

 

posjedujem boxxe box (ako se tako uopce pise) i zadivljen sam ovim genijalnim proizvodom. jednostavno mi je udvostrucio gledanje tv-a :)

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
15 godina
offline
Google TV u Europi sljedeće godine

danas većinom svi standalone playeri imaju tu mogućnost, gledanje filmova i serija s harda, ili pristup online videotekama koje još uvijek nisu dostupne kod nas.

ono kaj bi trebalo izdvojit apple tv i google tv je ugovor s velikim kućama tako da dobijemo jeftinije gledanje filmova koje bi inaće skidali s neta. jer iskreno ima filmova koje bi pogledao u određenom trenutku i onda mi se neda skidat, ili bi radije neki kupio i gledao u dobroj kvaliteti nego skidao razne camove i ripove.

a to bi trebali dobit s google tvom. 

hobi: androidhr.blogspot.com
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google TV u Europi sljedeće godine

Kako je krenulo,još ćemo imati i Google WC ili iToilet.

Tko leti vrijedi,tko vrijedi leti,tko ne leti ne vrijedi :-)
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google TV u Europi sljedeće godine
lzgr kaže...

Kako je krenulo,još ćemo imati i Google WC ili iToilet.

mislim da se nitko ne bi bunio, se**š i gledaš tv, uz škojku iAparat za kavu i google novine.

sinkroniziraš iphone ili android na tv i gledaš snimke s mobitela. kasnije uzmeš iPapir i obrišeš d**e, i osvježiš wc google osvježivačem prostora.

hobi: androidhr.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google TV u Europi sljedeće godine
nsoul kaže...
lzgr kaže...

Kako je krenulo,još ćemo imati i Google WC ili iToilet.

mislim da se nitko ne bi bunio, se**š i gledaš tv, uz škojku iAparat za kavu i google novine.

sinkroniziraš iphone ili android na tv i gledaš snimke s mobitela. kasnije uzmeš iPapir i obrišeš d**e, i osvježiš wc google osvježivačem prostora.

Ovo me podsjeća na filmove "Idioti budućnosti" i "Brazil".

Tko leti vrijedi,tko vrijedi leti,tko ne leti ne vrijedi :-)
13 godina
offline
Google TV u Europi sljedeće godine

Ovo otvara zanimljive mogućnosti. Uzmeš duo paket s flat rateom i sve što ti treba ja Google TV. Jednostavno otkantaš IPTV. Još ako će postojati podrška za naše kanale.....

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google TV u Europi sljedeće godine
mario.L_hr kaže...

Ovo otvara zanimljive mogućnosti. Uzmeš duo paket s flat rateom i sve što ti treba ja Google TV. Jednostavno otkantaš IPTV. Još ako će postojati podrška za naše kanale.....

a sto ako t-com odluci kociti ili nekako blokirati ili ometati google tv?

1 R34LLY L0V3 T0 R1D3 MY 81K3!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google TV u Europi sljedeće godine
crozoki kaže...
mario.L_hr kaže...

Ovo otvara zanimljive mogućnosti. Uzmeš duo paket s flat rateom i sve što ti treba ja Google TV. Jednostavno otkantaš IPTV. Još ako će postojati podrška za naše kanale.....

a sto ako t-com odluci kociti ili nekako blokirati ili ometati google tv?

Pajserom u T-Centar {#}

Tko leti vrijedi,tko vrijedi leti,tko ne leti ne vrijedi :-)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google TV u Europi sljedeće godine
lzgr kaže...

Kako je krenulo,još ćemo imati i Google WC ili iToilet.

http://www.google.com/tisp/install.html

 

{#}

 

Nije baš Google WC, ali nešto slično :P

To naravno ne postoji, to je jedan jako dobar hoax :D

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice