Google trpa milijarde

poruka: 9
|
čitano: 2.084
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google trpa milijarde".
16 godina
offline
Google trpa milijarde

Čini mi se kao da bi trebali imati i veću dobit s obzirom da se prodaju većinom usluge i servisi. Gdje su napravili toliko rashoda? :) Ovako ispada kao da se bave proizvodnjom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google trpa milijarde
Sil kaže...

Čini mi se kao da bi trebali imati i veću dobit s obzirom da se prodaju većinom usluge i servisi. Gdje su napravili toliko rashoda? :) Ovako ispada kao da se bave proizvodnjom.

Ispada kao da pokušavaju izbjeć plaćanje poreza.

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google trpa milijarde
Sil kaže...

Čini mi se kao da bi trebali imati i veću dobit s obzirom da se prodaju većinom usluge i servisi. Gdje su napravili toliko rashoda? :) Ovako ispada kao da se bave proizvodnjom.

Proizvodnja njihovih usluga itekako košta

16 godina
offline
Re: Google trpa milijarde
maximilian kaže...
Sil kaže...

Čini mi se kao da bi trebali imati i veću dobit s obzirom da se prodaju većinom usluge i servisi. Gdje su napravili toliko rashoda? :) Ovako ispada kao da se bave proizvodnjom.

Proizvodnja njihovih usluga itekako košta

Danas imaju oko 60.000 zaposlenika. Prosječna plaća im je oko 120K bruto. Da uračunaš još menadžerske ugovore, teško da mogu nabiti samo na plaće 2 milijarde godišnje. :) Toliko o proizvodnji. Znači, ostatak su nekakvi rashodi... Vjerojatno im trošak električne energije nije zanemariv. 'Google on Thursday shed some light on its energy consumption, which worked out to about 2.26 million megawatt hours of electricity in 2010.'

 

A ne znam... Ovako na prvu, još uvijek mi se čini zanimljivo vidjeti gdje ode ta lova koja se ne računa kao dobit. Možda neke akvizicije... Tko će ga znati...

14 godina
offline
Re: Google trpa milijarde
Nek dodju k nama, bit ce u minusu iste godine. Vec vidim naslove:"Google trazi stecajnu nagodbu!"
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google trpa milijarde
Sil kaže..

 

.....

 

A ne znam... Ovako na prvu, još uvijek mi se čini zanimljivo vidjeti gdje ode ta lova koja se ne računa kao dobit. Možda neke akvizicije... Tko će ga znati...

  Možda na najveće farme servera u svijetu. Između ostalog i na YT servis (koji mu donosi gubitak) da bi mogli uplodati priglupe mačiće i skokove s garaže. I onda još stavite ABP jer koji ku..c Google hoće..

11 godina
offline
Re: Google trpa milijarde
Sil kaže...

Čini mi se kao da bi trebali imati i veću dobit s obzirom da se prodaju većinom usluge i servisi. Gdje su napravili toliko rashoda? :) Ovako ispada kao da se bave proizvodnjom.

zaposlenici, managmnt? datacentri?

a i nije da im sve usluge donose profit, veliki dio posluje u minusu i pokrivaju ih search i adsense

 

da, bave se poizvodnjom i ulazu kapital kako bi svake gdine rodili neku novu sortu za kojom ce trziste, pomahnuto, poludijeti :D 

11 godina
offline
Re: Google trpa milijarde
maximilian kaže...
Sil kaže..

 

.....

 

A ne znam... Ovako na prvu, još uvijek mi se čini zanimljivo vidjeti gdje ode ta lova koja se ne računa kao dobit. Možda neke akvizicije... Tko će ga znati...

  Možda na najveće farme servera u svijetu. Između ostalog i na YT servis (koji mu donosi gubitak) da bi mogli uplodati priglupe mačiće i skokove s garaže. I onda još stavite ABP jer koji ku..c Google hoće..

 ABP je obavezan komad softwarea, poludim kada dodjem kod nekoga a to nema instalirano, naravno odmah fixam bug u sustavu :D

 

i ne radim to zbog Googlea, radim to zubog KAPITALISTICKIH KRETENA :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google trpa milijarde

 ABP je obavezan komad softwarea, poludim kada dodjem kod nekoga a to nema instalirano, naravno odmah fixam bug u sustavu :D

 

i ne radim to zbog Googlea, radim to zubog KAPITALISTICKIH KRETENA :D

 

Ok

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice