Google Photos u rasističkom skandalu

poruka: 8
|
čitano: 2.081
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Photos u rasističkom skandalu".
8 godina
neaktivan
offline
Google Photos u rasističkom skandalu

Očito je da je na fotografiji patka, a ne gorila.

 
15 1 hvala 0
15 godina
offline
Google Photos u rasističkom skandalu

ne usudim se niti pomisliti što bi tek pisalo ispod ćevapa, bureka ili žganaca ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Google Photos u rasističkom skandalu
Moglo bi biti problema ako u budućnosti do sličnih zaključaka dođe i nekakav Google Super AI.
Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
12 godina
offline
Google Photos u rasističkom skandalu

bez uvrede za pripadnike crne rase, ali da se do dogodilo npr meni, da me je prepoznalo kao cvjetaču ili chiuaua meni bi to bilo smješno, dok je njima sve to rasna uvreda. 

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google Photos u rasističkom skandalu
Onjegin kaže...

U tolerantnim zemljama zapada i samo otvaranje usta je uvreda, kleveta, a možda i pokušaj silovanja.

 Što tek reći kad izraz "gospođica urednica" u Hrvatskoj postane uvreda, a uhljebi pravobraniteljskog tipa to potvrde. Strašno.

Zora puca, biće dana ...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Photos u rasističkom skandalu

Slična korporativna nezgoda opisana je u izvrsnoj seriji Better of Ted. Epizoda 

Ukratko, novi senzori pokreta nisu detektirali crne zaposlenike, pa je svaki dobio 'svog' bijelca da ga prati i aktivira senzore.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 20:33 (Visak).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google Photos u rasističkom skandalu

crnac sam :D ali to je greska i nije namjerno neka se gugl izvine i sve je u redu

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Photos u rasističkom skandalu
Ajar kaže...

ne usudim se niti pomisliti što bi tek pisalo ispod ćevapa, bureka ili žganaca ... 

 Meni je sliku ćevapa kategorizirao kao "Food" :-)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice