Google o Androidu 29. listopada

poruka: 18
|
čitano: 2.485
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google o Androidu 29. listopada".
12 godina
neaktivan
offline
Google o Androidu 29. listopada

Jesam li ja jedini koji misli da je tolika rezolucija nepotrebna??

Meni je 1920x1080 i previše na mome monitoru 22" savršeno, i ne vidim nikakva zaobljenja ili šta već ovi spominju, ali ovo je stvarno preterivanje, samo zahteva jače performanse.

Nisam nikada video takve tablete, ali ako vi kažete da ima razlike (u šta ja verujem da je placebo efekat), verovaću vam, ali ću se ubediti tek kada vidim jedan takav.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
Krtislav1 kaže...

Jesam li ja jedini koji misli da je tolika rezolucija nepotrebna??

Meni je 1920x1080 i previše na mome monitoru 22" savršeno, i ne vidim nikakva zaobljenja ili šta već ovi spominju, ali ovo je stvarno preterivanje, samo zahteva jače performanse.

Nisam nikada video takve tablete, ali ako vi kažete da ima razlike (u šta ja verujem da je placebo efekat), verovaću vam, ali ću se ubediti tek kada vidim jedan takav.

Ima razlike. Uzmi u obzir i da tablet od 10" gledaš iz veće blizine nego monitor od 22" na kojem sa 20-30 cm bez problema vidiš pojedinačne pixele, nazubljena slova i sl.

 

 

16 godina
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
Krtislav1 kaže...

Jesam li ja jedini koji misli da je tolika rezolucija nepotrebna??

Meni je 1920x1080 i previše na mome monitoru 22" savršeno, i ne vidim nikakva zaobljenja ili šta već ovi spominju, ali ovo je stvarno preterivanje, samo zahteva jače performanse.

Nisam nikada video takve tablete, ali ako vi kažete da ima razlike (u šta ja verujem da je placebo efekat), verovaću vam, ali ću se ubediti tek kada vidim jedan takav.

Nisi jedini... ima vas još ćoravih! {#}

15 godina
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada

Ma nikakav tablet ispod 4320p ne kupujem. Još ću pokvariti i ovo zdravo oko {#}

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
15 godina
neaktivan
offline
Google o Androidu 29. listopada

Sigurno nije previse, a meni je na 22" 1080p malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google o Androidu 29. listopada

Ja i na S3 vidim pixele tako da.

 

Na One Xu se skoro pa nikad ne primjete, toliko je dobra rezolucija, isto tako i na iPadu3.

 

Tako da 300PPI na 10" tabletu, fantazija, bas, pojest ce iPad, konacno, proizvod koji konkurira i HWom i SWom.

 

Da ne pricam HTC sa 5" FullHD, to je to!

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
BMK kaže...

Ja i na S3 vidim pixele tako da.

 

Na One Xu se skoro pa nikad ne primjete, toliko je dobra rezolucija, isto tako i na iPadu3.

 

Dakle, na Galaxy S3 vidiš pixele dok na OneX-u ne vidiš pixele jer je toliko dobra reza na OneX-u? {#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
eevek kaže...
BMK kaže...

Ja i na S3 vidim pixele tako da.

 

Na One Xu se skoro pa nikad ne primjete, toliko je dobra rezolucija, isto tako i na iPadu3.

 

Dakle, na Galaxy S3 vidiš pixele dok na OneX-u ne vidiš pixele jer je toliko dobra reza na OneX-u? {#}

:)

Troll level: sensei
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2012 17:39 (Tonči).
16 godina
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
eevek kaže...

Dakle, na Galaxy S3 vidiš pixele dok na OneX-u ne vidiš pixele jer je toliko dobra reza na OneX-u? {#}

S3 je pentile i ima osjetno manju efektivnu rezoluciju od OneX, ne?

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
SupremeCommander kaže...
eevek kaže...

Dakle, na Galaxy S3 vidiš pixele dok na OneX-u ne vidiš pixele jer je toliko dobra reza na OneX-u? {#}

S3 je pentile i ima osjetno manju efektivnu rezoluciju od OneX, ne?

Ti vidiš piksele?:) Rezolucija je tolika da nećeš primijetiti baš ništa. Pentile i jest dizajniran zato što tvoje oko drugačije percipira različite boje.

 

Troll level: sensei
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
BMK kaže...

Ja i na S3 vidim pixele tako da.

This has got to be one of the dumbest things I've read on this forum so far, and I read quite a few..                                                                  

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
16 godina
neaktivan
offline
Google o Androidu 29. listopada

Napokon kvalitetna konkurencija Ipadu, samo da ne bude skuplji od njega i počastit ću se sa jednim. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
Tonči kaže...
SupremeCommander kaže...
eevek kaže...

Dakle, na Galaxy S3 vidiš pixele dok na OneX-u ne vidiš pixele jer je toliko dobra reza na OneX-u? {#}

S3 je pentile i ima osjetno manju efektivnu rezoluciju od OneX, ne?

Ti vidiš piksele?:) Rezolucija je tolika da nećeš primijetiti baš ništa. Pentile i jest dizajniran zato što tvoje oko drugačije percipira različite boje.

 

I ja vidim piksele na Galaxy Nexus-u, isto pentile, a na starom Desire-u da ne pričam.

13 godina
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
Penryn kaže...

Napokon kvalitetna konkurencija Ipadu, samo da ne bude skuplji od njega i počastit ću se sa jednim{#}

dva {#}

Samsung Galaxy SII crew.
13 godina
neaktivan
offline
Google o Androidu 29. listopada

S obzirom na relativno malen broj Android aplikacija prilagođenih za tablete, koliko će ih uopće podržavati ovu rezu?

I jel moguće da nema komentara o overkill rezi?  Sad sam skužio tek :/

 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2012 20:23 (Agent Rico).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google o Androidu 29. listopada
Agent Rico kaže...

S obzirom na relativno malen broj Android aplikacija prilagođenih za tablete, koliko će ih uopće podržavati ovu rezu?

I jel moguće da nema komentara o overkill rezi?  Sad sam skužio tek :/

Pa ako neće biti prilagođene za ovu rezoluciju, uvijek mogu napraviti ono što je Apple napravio s iP5.
Jednostavno, na postojeće aplikacije dodaj crni okvir...

JEEEE!!!!

Jedino ako to Apple nije patentirao?"

I da, naravno da dolaziš s pitanjem "Jel moguće da nema komentara o overkill rezi"? kada iPad ima manju, tj. manji DPI.

Da ima veći DPI iPad, pitanje bi bilo "Jel moguće da nema komentara o premaloj rezi"?

 

Znamo se... 

Samsung Galaxy SII crew.
16 godina
neaktivan
offline
Google o Androidu 29. listopada

Ovo je direktno Googleov proizvod, ne vjerujem da će softverska podrška biti slaba za njega..dapače.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google o Androidu 29. listopada

Koliko god to možda bilo šareno, osobno bih volio da se iz razloga čiste i zdrave konkurencije stvori linija NEXUS proizvoda, kako mobova, tako i tablet računala a možda i kakvog ultra notebook-a, a koji bi bili proizvedeni od ASUS-a, ACER-a, LENOVO-a, HP-a, SAMSUNG-a, LG-a, TOSHIBA-e, DELL-a, MOTOROLA-e, SONY-a i svih ostalih brendova koji mogu implicirati u šemu sa ciljem poboljšavanja svega, na dobro nas, krajanjih kupaca {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice