Google Buzz

poruka: 30
|
čitano: 5.034
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Buzz".
15 godina
online
Google Buzz

Vidim i amere zanima pljeskavica heheh

ajd nek se i hrvatska više spomene negdje izvan hrvatske ;)

 

 

http://www.youtube.com/user/zgd2006
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Buzz
mrxa1 kaže...

Vidim i amere zanima pljeskavica heheh

ajd nek se i hrvatska više spomene negdje izvan hrvatske ;)

 

 

 

gdje je pljeskavica ?

:-)
15 godina
online
RE: Google Buzz

na početku video prvog video u članku...kad počinje taj novi buzz :)

pogle i pauziraj...35 sekunda otprilike

http://www.youtube.com/user/zgd2006
15 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

ovo mi se cini kao wawe.....

Legen-wait for it-dary....englezi prodane duse....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

 

Osmijeh Pogledaj i slini nad tim dok ne naiđeš na takav restoran Osmijeh

 

 

Vidjet ćemo što donosi Buzz, trude se ovi iz Google. Sad Wave, sad Buzz...

 

 

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 14:40 (Zeljko B).
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

Predviđam Buzz-u blistavu budućnost kakav je imao Wave, Orkut i ostali njihovi pokušaji u socijalnim mrežama i slično

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

Meni se još uvijek nije pojavio link Buzz u gmail-u :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Google Buzz

@mat - kazu, kome se nije pojavio link Buzz da saceka jer rade na tome

 

@mrxa1 - od kad je pljeskavica jela hrvatsko? :) 

14 godina
protjeran
offline
RE: Google Buzz
Paolo2612 kaže...

Predviđam Buzz-u blistavu budućnost kakav je imao Wave, Orkut i ostali njihovi pokušaji u socijalnim mrežama i slično

As of January 2010, Alexa traffic ranked Orkut 70th in the world, the website currently has more than 100 million active users worldwide.

14 godina
offline
RE: Google Buzz

Evo meni sad došlo..

 

Djeluje mi potpuno beskorisno, nešto što definitivno neću koristiti.

Plod nepouzdanosti kontracepcije
15 godina
online
RE: Google Buzz
Adin kaže...

@mat - kazu, kome se nije pojavio link Buzz da saceka jer rade na tome

 

@mrxa1 - od kad je pljeskavica jela hrvatsko? :) 

 

pisalo je balkanaska hrana i croatian, bosnian i tako ;)

 

evo meni se sad pojavilo pa ćemo vidit kak to radi...za sad je još nestabilno, bit će da sam taman pogodio ;)

http://www.youtube.com/user/zgd2006
15 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

Google-ov servis za administriranje društvenih mreža, zgodno ako se koristi više njih pa da se ne leti od jedne do druge sve se obavlja sa kroz jedno sučelje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Buzz
masna_kosa2 kaže...
Paolo2612 kaže...

Predviđam Buzz-u blistavu budućnost kakav je imao Wave, Orkut i ostali njihovi pokušaji u socijalnim mrežama i slično

As of January 2010, Alexa traffic ranked Orkut 70th in the world, the website currently has more than 100 million active users worldwide.

Da i? 

 

Zamišljen je kao ubojica Facebook-a a nije mu ni naštetio. Ciljao je na Američko i europsko tržište a preko 80 milijuna korisnika (od tih 100) je iz latinske amerike i Azije. Google ga je prebacio podršku na brazilsku podružnicu i odmah krenuo sklepati novu "ubojicu".

 

Za neke druge možda bi bio posao iz snova i uspijeh, ali u google-u je smatran kao promašaj. Bez obzira koliko ga ljudi koristi.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 18:51 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

Stiglo i meni..Cini mi se da ce ovo ipak ljudi bolje prihvatiti nego wave, barem su se potrudili integrirati buzz u gmail. Mada ima jos prostora za doradu. Meni bi npr. odgovaralo da mogu ljude sloziti u grupe..nekako mi je glupo objavljivati SVIM kontaktima ono sto zelim poruciti jednoj grupi ljudi. Evo npr. imam grupu "obitelj i prijatelji", onda "kolege s posla", i npr. "moji studenti" itd.. Ali to mozda ja samo cjepidlacim, a nisam toliko ekstrovertiran da objavljujem SVIMA da sad, eto, idem spavat ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Google Buzz
TriNitro kaže...

Stiglo i meni..Cini mi se da ce ovo ipak ljudi bolje prihvatiti nego wave, barem su se potrudili integrirati buzz u gmail. Mada ima jos prostora za doradu. Meni bi npr. odgovaralo da mogu ljude sloziti u grupe..nekako mi je glupo objavljivati SVIM kontaktima ono sto zelim poruciti jednoj grupi ljudi. Evo npr. imam grupu "obitelj i prijatelji", onda "kolege s posla", i npr. "moji studenti" itd.. Ali to mozda ja samo cjepidlacim, a nisam toliko ekstrovertiran da objavljujem SVIMA da sad, eto, idem spavat ;)

 

imaš tu opciju tj. bar će bit jer sam vidio u filmiću da možeš birat kome šalješ i tko će vidit :)

http://www.youtube.com/user/zgd2006
14 godina
protjeran
offline
Google Buzz

Baš sam ga prije par sati dobio na mail. Glupost ko wave.

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Buzz

glupost ko face i twiter.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Buzz

Meni se maloprije to (čudo) otvorilo dok sam mail provjeraval, već sam o njemu i jednu temu uspel otvoriti Cool

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

Još jedan promašaj nakon wavea...Neodlučan

www.val.hr
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

googleface.... :(

 

 

Life suck's and then you die.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2010 0:53 (asasi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Buzz
mrxa1 kaže...
TriNitro kaže...

Stiglo i meni..Cini mi se da ce ovo ipak ljudi bolje prihvatiti nego wave, barem su se potrudili integrirati buzz u gmail. Mada ima jos prostora za doradu. Meni bi npr. odgovaralo da mogu ljude sloziti u grupe..nekako mi je glupo objavljivati SVIM kontaktima ono sto zelim poruciti jednoj grupi ljudi. Evo npr. imam grupu "obitelj i prijatelji", onda "kolege s posla", i npr. "moji studenti" itd.. Ali to mozda ja samo cjepidlacim, a nisam toliko ekstrovertiran da objavljujem SVIMA da sad, eto, idem spavat ;)

 

imaš tu opciju tj. bar će bit jer sam vidio u filmiću da možeš birat kome šalješ i tko će vidit :)

 Thnx! Zivi bili pa vidjeli :) Za sada mi se cini da toga nema.

16 godina
offline
RE: Google Buzz
TriNitro kaže...
mrxa1 kaže...
TriNitro kaže...

Stiglo i meni..Cini mi se da ce ovo ipak ljudi bolje prihvatiti nego wave, barem su se potrudili integrirati buzz u gmail. Mada ima jos prostora za doradu. Meni bi npr. odgovaralo da mogu ljude sloziti u grupe..nekako mi je glupo objavljivati SVIM kontaktima ono sto zelim poruciti jednoj grupi ljudi. Evo npr. imam grupu "obitelj i prijatelji", onda "kolege s posla", i npr. "moji studenti" itd.. Ali to mozda ja samo cjepidlacim, a nisam toliko ekstrovertiran da objavljujem SVIMA da sad, eto, idem spavat ;)

 

imaš tu opciju tj. bar će bit jer sam vidio u filmiću da možeš birat kome šalješ i tko će vidit :)

 Thnx! Zivi bili pa vidjeli :) Za sada mi se cini da toga nema.

Ima, imaaaaa.

 

Kad kliknes na polje za pisanje poruke, statusa ili slicno. Odaberi opciju (pored opcije POST) PRIVATE, umjesto PUBLIC i pokazace  ti se opcija POST TO A GROUP. klikni na nju i ostalo sve znas.

 

Buzz je zakon! :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Buzz
Adin kaže...
TriNitro kaže...
mrxa1 kaže...
TriNitro kaže...

Stiglo i meni..Cini mi se da ce ovo ipak ljudi bolje prihvatiti nego wave, barem su se potrudili integrirati buzz u gmail. Mada ima jos prostora za doradu. Meni bi npr. odgovaralo da mogu ljude sloziti u grupe..nekako mi je glupo objavljivati SVIM kontaktima ono sto zelim poruciti jednoj grupi ljudi. Evo npr. imam grupu "obitelj i prijatelji", onda "kolege s posla", i npr. "moji studenti" itd.. Ali to mozda ja samo cjepidlacim, a nisam toliko ekstrovertiran da objavljujem SVIMA da sad, eto, idem spavat ;)

 

imaš tu opciju tj. bar će bit jer sam vidio u filmiću da možeš birat kome šalješ i tko će vidit :)

 Thnx! Zivi bili pa vidjeli :) Za sada mi se cini da toga nema.

Ima, imaaaaa.

 

Kad kliknes na polje za pisanje poruke, statusa ili slicno. Odaberi opciju (pored opcije POST) PRIVATE, umjesto PUBLIC i pokazace  ti se opcija POST TO A GROUP. klikni na nju i ostalo sve znas.

 

Buzz je zakon! :)

 Thnx! Stvarno ima! To mi se cini o.k. mozda ga i pocnem koristiti. Bar necu morati po ulici ljudima nuditi pozivnice kao za wave samo da bih ga mogao isprobati ;)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Buzz
Nevidim razloga da ovo pocnem koristiti...
[img]http://wiipowered.com/portal/dp-progress.php[/img]
16 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

Dodavanje poruka iz Pacasa albuma je ODLIČNO odrađeno (ne moram kao u orkutu ponovo učitavati slike koje već imam na Pisasa-), ali nedostaje pregled albuma u profilu (ima ali je face to bolje uradio) ili još bolje u samom buzz-u. Uopšte info na profulu su dosadni :(

Međutim, chat i video-razgovori, mail, picasa, google maps, blog, knol... su jednostavno nedostižne usluge za facebook i uspjeh buzz-a zavisi od integracije ovih google usluga u buzz.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2010 9:17 (mat).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Buzz

Ne kuzim koja je poanta ovoga :)

 

Kao ni koja je poanta wavea... ocito nisam cool urban i trendy :(

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Buzz

Zna li tko je li moguće da YouTube u suradnji s Google Buzzom svojevoljno stavlja moj uploadani video na Google Buzz? Dogodilo mi se do sada 2 puta da sam upalio komp i na Buzzu našao ''svoj'' post s videom koji sam ranije uploadao na YouTube. Siguran sam da to nitko nije mogao napraviti umjesto mene jer sam logiran samo na dva kompa (doma i na poslu). Neki dan sam uploadao 9 videa, jutros sam došao na posao u 8:27 i našao ''svoj'' post postavljen u 8:23 s jednim uploadanim videom (od tih 9).

 

Zbunjen sam i jako bih volio to razriješiti. Ako je to istina, ovo uvelike zadire u moju privatnost. Zašto bi netko u moje ime drugima nametao da vide moj video??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Buzz

najvjerojatnije si povezao račun na jubitubi sa gmail adresom (čak mislim da se to u jednom momentu i moralno napravit)

 

a ionak gugl ih je kupio + ako išta znaš o guglu eua onda te ništa ne bi trebalo čudit.....

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Google Buzz

Pa jesam, povezao sam. I znam da je Google kupio YouTube. Ali opet, nije mi jasno kako netko može protiv moje volje objavljivati postove pod mojim imenom??? To je krajnje nemoralno i mislim da ću istog trena ugasiti taj glupi Buzz.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Buzz
vincimus kaže...

Pa jesam, povezao sam. I znam da je Google kupio YouTube. Ali opet, nije mi jasno kako netko može protiv moje volje objavljivati postove pod mojim imenom??? To je krajnje nemoralno i mislim da ću istog trena ugasiti taj glupi Buzz.

 mislim da je kod gugla sve koncepirano da se ništa nemože sam tak ugasit tj ti samo misliš da si ugasio :)

kod mene normalno radi.....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice