Google blokira Microsoft

poruka: 27
|
čitano: 5.421
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google blokira Microsoft".
15 godina
neaktivan
offline
Google blokira Microsoft

Hehe, ista pravila za sve... kao HTML5 aplikacija za Android/IOS?

 

MyTube je po meni najbolji YT app na WP Storeu.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
3 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Google blokira Microsoft

meh, metrotube imam još od wp7 tako da me ovo baš i ne dira ali... do no evil

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft

Mamicu im njihovi baš kada meni treba stći WP8... Samo mi nije jasno jeli to samo 1 aplikacija za YT koja ne radi ili sve ne rade?

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
14 godina
odjavljen
offline
Google blokira Microsoft

Ma ima malo more yt appova, ovo je samo izdrkav.nje na relaciji Google - MS, jer je potonji app MS-ovo djelo

Nemam 14 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft
Danijel14 kaže...

Ma ima malo more yt appova, ovo je samo izdrkav.nje na relaciji Google - MS, jer je potonji app MS-ovo djelo

Znači nisu sve blokirane? Ali malo Google pre agresivno brani svoju platformu tako velika kompanija kada vidi da dolazi konkurencija odmah je sabotira.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
10 godina
neaktivan
offline
Google blokira Microsoft

Nesnalazi se miki dobro u ovim mobilnim vodama, al neodustaju...

Ako želiš da nešto bude kako treba, moraš to obavit sam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google blokira Microsoft
77ari kaže...
Danijel14 kaže...

Ma ima malo more yt appova, ovo je samo izdrkav.nje na relaciji Google - MS, jer je potonji app MS-ovo djelo

Znači nisu sve blokirane? Ali malo Google pre agresivno brani svoju platformu tako velika kompanija kada vidi da dolazi konkurencija odmah je sabotira.

A što bi trebao Google, radit za drugog možda??? YT je u Googleovom vlasništvu, stoga kom ne paše nek koristi neki slični MSov servis. A joj da, zaboravih da su MSovi servisi smeće, počevši od Binga...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 13:34 (lllnuclearlll).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft
lllnuclearlll kaže...
77ari kaže...
Danijel14 kaže...

Ma ima malo more yt appova, ovo je samo izdrkav.nje na relaciji Google - MS, jer je potonji app MS-ovo djelo

Znači nisu sve blokirane? Ali malo Google pre agresivno brani svoju platformu tako velika kompanija kada vidi da dolazi konkurencija odmah je sabotira.

A što bi trebao Google, radit za drugog možda??? YT je u Googleovom vlasništvu, stoga kom ne paše nek koristi neki slični MSov servis. A joj da, zaboravih da su MSovi servisi smeće, počevši od Binga...

Pa ako je tako zašto ne bih Microsoft zabranio YT i google proizvode općenito na svim PC računalima sa windows os.

Mislim da su ispali pravi ljigavci, njima nameću standarde koje niti oni sami nemaju na Androidu, a ni na Ip.

13 godina
protjeran
offline
Re: Google blokira Microsoft
Smooth Operator kaže...

Hehe, ista pravila za sve... kao HTML5 aplikacija za Android/IOS?

 

MyTube je po meni najbolji YT app na WP Storeu.

  A Metrotube i Youtube HD ?

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft
lllnuclearlll kaže...
77ari kaže...
Danijel14 kaže...

Ma ima malo more yt appova, ovo je samo izdrkav.nje na relaciji Google - MS, jer je potonji app MS-ovo djelo

Znači nisu sve blokirane? Ali malo Google pre agresivno brani svoju platformu tako velika kompanija kada vidi da dolazi konkurencija odmah je sabotira.

A što bi trebao Google, radit za drugog možda??? YT je u Googleovom vlasništvu, stoga kom ne paše nek koristi neki slični MSov servis. A joj da, zaboravih da su MSovi servisi smeće, počevši od Binga...

Dali si ti svjestan da Microsoft može uništiti google kada se sjeti? Samo na windows osu zabrani google proizvode i google ostane bez milijardi, jako puno ljudi za iOS x nema novaca a za druge operativne sustave i NE znaju.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
11 godina
offline
Re: Google blokira Microsoft
Evo meni i Youtube HD ne radi
Signature is assuming direct control
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft
gin.tonic kaže...

  A Metrotube i Youtube HD ?

UI na MyTubeu je nenadmašiv, znam jer sam probao Metrotube.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
12 godina
neaktivan
offline
Google blokira Microsoft

Jedini ko gubi smo mi - korisnici. Surfati po Youtube-u sa WP-a (7) je koma, aplikacija bi bila jako potrebna, a Google sere. Zanimljivo mi je to da traže HTML 5 od Microsoft-a, a na na drugim platformama nije HTML 5.

 

Inače već duže Google-u želim sve najgore...

 
13 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google blokira Microsoft

google osjeća konkurenciju ... zato radi takve stvari

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft
Hmmm. "In fact, Microsoft's claim that the
YouTube apps for Android and iOS are
written in native code is correct. But
those two apps – and only those two
apps – are written by Google itself. All
third-party YouTube apps are expected to use the HTML5 API, and with the
exception of Microsoft's, all of them do
– including the apps for BlackBerry,
PlayStation, and every smart TV or Blu-
Ray player that offers YouTube."

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft

Pa onda neka izvole napisati oni za Windows Phone.

16 godina
offline
Re: Google blokira Microsoft
77ari kaže...
lllnuclearlll kaže...
77ari kaže...
Danijel14 kaže...

Ma ima malo more yt appova, ovo je samo izdrkav.nje na relaciji Google - MS, jer je potonji app MS-ovo djelo

Znači nisu sve blokirane? Ali malo Google pre agresivno brani svoju platformu tako velika kompanija kada vidi da dolazi konkurencija odmah je sabotira.

A što bi trebao Google, radit za drugog možda??? YT je u Googleovom vlasništvu, stoga kom ne paše nek koristi neki slični MSov servis. A joj da, zaboravih da su MSovi servisi smeće, počevši od Binga...

Dali si ti svjestan da Microsoft može uništiti google kada se sjeti? Samo na windows osu zabrani google proizvode i google ostane bez milijardi, jako puno ljudi za iOS x nema novaca a za druge operativne sustave i NE znaju.

Da, jedini problem je što MS to ne smije napraviti, a i da smije kakve koristi bi imao od toga?? Google nema takav konkurentski proizvod kojim ugrožava MS. jbg. Đubradski potez je, al živimo u kapitalizmu ljudi, naviknite se na to. Nema džabe ni u stare babe koliko god mi minusa dali{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 16:18 (lllnuclearlll).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft
lllnuclearlll kaže...
77ari kaže...
lllnuclearlll kaže...
77ari kaže...
Danijel14 kaže...

Ma ima malo more yt appova, ovo je samo izdrkav.nje na relaciji Google - MS, jer je potonji app MS-ovo djelo

Znači nisu sve blokirane? Ali malo Google pre agresivno brani svoju platformu tako velika kompanija kada vidi da dolazi konkurencija odmah je sabotira.

A što bi trebao Google, radit za drugog možda??? YT je u Googleovom vlasništvu, stoga kom ne paše nek koristi neki slični MSov servis. A joj da, zaboravih da su MSovi servisi smeće, počevši od Binga...

Dali si ti svjestan da Microsoft može uništiti google kada se sjeti? Samo na windows osu zabrani google proizvode i google ostane bez milijardi, jako puno ljudi za iOS x nema novaca a za druge operativne sustave i NE znaju.

Da, jedini problem je što MS to ne smije napraviti, a i da smije kakve koristi bi imao od toga?? Google nema takav konkurentski proizvod kojim ugrožava MS. jbg. Đubradski potez je, al živimo u kapitalizmu ljudi, naviknite se na to. Nema džabe ni u stare babe koliko god mi minusa dali{#}

To je primjer monopolizma koji nije baš zdrav za kapitalizam ....i da znam da je Microsoft teški monopolista, ali eto nije ni svima dragi Google otporan na čari toga. A i siguran sam da si par minusa dobio zbog izjave da su MS servisi smeće što jednostavno ne stoji.

13 godina
neaktivan
offline
Google blokira Microsoft

Nek MS blokira google na svim windows platformama pa bi vidjeli oce li se korisnici odrec windowsa ili googlea?

 
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Google blokira Microsoft

Ajde recimo da su obje firme njeSra, svaka na svoj način, i problem i prepucavanja riješena {#}

 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google blokira Microsoft
77ari kaže...
lllnuclearlll kaže...
77ari kaže...
Danijel14 kaže...

Ma ima malo more yt appova, ovo je samo izdrkav.nje na relaciji Google - MS, jer je potonji app MS-ovo djelo

Znači nisu sve blokirane? Ali malo Google pre agresivno brani svoju platformu tako velika kompanija kada vidi da dolazi konkurencija odmah je sabotira.

A što bi trebao Google, radit za drugog možda??? YT je u Googleovom vlasništvu, stoga kom ne paše nek koristi neki slični MSov servis. A joj da, zaboravih da su MSovi servisi smeće, počevši od Binga...

Dali si ti svjestan da Microsoft može uništiti google kada se sjeti? Samo na windows osu zabrani google proizvode i google ostane bez milijardi, jako puno ljudi za iOS x nema novaca a za druge operativne sustave i NE znaju.

a dali si ti svjestan da to nije moguće? Zacas bi im anti monopol agancija sjela na vrat. Uostalom, M$ zarađuje više na Androidu nego na svojem vlastitom mobilnom OS-u...

11 godina
protjeran
offline
Re: Google blokira Microsoft
11 godina
neaktivan
offline
Google blokira Microsoft

Ovakav app za Windows Phone je bio jako potreban i nimalo ne razumijem cemu Google radi ovakva s*****. Vjerovatno mu smeta i mizernih 6 posto udjela prodaje mobilnih telefona WP prema 81 Androida. Bas me zanima ko bi prije odustao kad bi Microsoft ukinuo podrsku za Google u Windowsima. :)

Optimizam je nedostatak iskustva
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google blokira Microsoft
ShAdOw_GaBa kaže...

Ovakav app za Windows Phone je bio jako potreban i nimalo ne razumijem cemu Google radi ovakva s*****. Vjerovatno mu smeta i mizernih 6 posto udjela prodaje mobilnih telefona WP prema 81 Androida. Bas me zanima ko bi prije odustao kad bi Microsoft ukinuo podrsku za Google u Windowsima. :)

Da to MS napravi, ljudi bi odustali od MS-a. Hoces se kladit?

14 godina
offline
Re: Google blokira Microsoft
royalhero kaže...

Pa onda neka izvole napisati oni za Windows Phone.

Možda i napišu kad MS sa svojim osom uhvati stabilnih 3% tržišta, čitam da su opet u silaznoj putanji.

 

Koliko god bolno bilo za neke, činjenica je da je MS-ov os komercijalno beznačajan sa svojih 3% udjela. 

Odsustvo kritičnih uslužnih aplikacija (bankarstvo ....) samo potvrđuje njegov trenutni status.

Teško se pomiriti sa time da ne diktiraš uvjete na tržištu, a k tome niti si dovoljno velik da uništiš konkurenciju igrama ispod žita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Google blokira Microsoft
ShAdOw_GaBa kaže...

Bas me zanima ko bi prije odustao kad bi Microsoft ukinuo podrsku za Google u Windowsima. :)

 

Trenutno MS nije u poziciji da može diktirati trendove.

Za 5 ili 10 godina tko zna kakav će biti odnos snaga.

Točnije za 10 godina možda više neće biti niti Google-a niti MS-a.

 

Što se tiče trendova. Da li biste nešto kupili od ovog tipa?!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2013 15:29 (rmiculini).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google blokira Microsoft
rmiculini kaže...

Trenutno MS nije u poziciji da može diktirati trendove.

Za 5 ili 10 godina tko zna kakav će biti odnos snaga.

Točnije za 10 godina možda više neće biti niti Google-a niti MS-a.

 

Uh, nadam se. I slažem se, Microsoft trenutno nije u situaciji nikome da diktira. Ako nešto brzo ne promjeni, možda ni ne dočekamo Windows 9.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice