Gmail – globalno najpopularniji

poruka: 21
|
čitano: 3.112
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gmail – globalno najpopularniji".
16 godina
offline
Gmail – globalno najpopularniji

A vodeci je i po kolicini reklama, i to tako lijepo uguranih da jedva razlikujes da li je to dio maila ili je reklama.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
2 9 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
SupremeCommander kaže...

A vodeci je i  po  kolicini reklama, i to tako lijepo uguranih da jedva razlikujes da li je to dio maila ili je reklama.

 

Pametni koriste blokere i zaboli ih..

Ja imam operu i gmelius i nisam vidio niti jednu reklamu. Isto tako i za FB.

Jedino sto jos nisam nasao nacin da izfiltriram xclaim, svih ostalih reklama po webu sam se rijesio.

14 godina
offline
Gmail – globalno najpopularniji

Koristim gmail i hotmail redovito na dnevnoj bazi i mogi reć da su oba podjednako dobra. Iako osobno više mi se sviđa novi izgled Hotmaila(Outlook) nego gmail.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji

Koristim yahoo mail kao glavni poslovno-privatni mail, a gmail imam neki fake za forume i općenito sve login i sign up situacije.

 

A neki koriste istu foru samo imaju po 3 računa na gmailu :-D i eto ti numeričkih vrijednosti.

magistar prava (diplomu još nisam poderao)
13 godina
offline
Gmail – globalno najpopularniji

Ne znam jesam li krivo procijenio, ali nešto mi je malena brojka od 300 milijuna s obzirom na popularnost.

Ako uzmemo broj Android uređaja koji se u Svijetu koriste, a za koirštenje istoga "moraš" se prijaviti s Google računom, aktivacijom kojega odmah postaješ GMail user. 

Samsung Galaxy SII crew.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
Korny1603987 kaže...

Koristim yahoo mail kao glavni poslovno-privatni mail, a gmail imam neki fake za forume i općenito sve login i sign up situacije.

 

A neki koriste istu foru samo imaju po 3 računa na gmailu :-D i eto ti numeričkih vrijednosti.

Ja koristim obrnuto, pa lako može to vrijediti i za Yahoo.

 

Imam gmail za main account, a 2 yahoo accounta za reganje na sve i svašta (u svakom po par tisuća spam nepročitanih mailova).

 

Koristio Yahoo prije kao primarni mail, ali Yahoo ima jedan od najgorih spam filtera na koji sam naišao, gmail to puno bolje odradi iako se i njemu zna dogoditi da mi stavi neki korisni mail u spam.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
protjeran
offline
Gmail – globalno najpopularniji

Jednostavno najbolji. Dok vidim yahoo, želudac mi se okrene.

Ad astra peronospora
 
14 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
SupremeCommander kaže...

A vodeci je i po kolicini reklama, i to tako lijepo uguranih da jedva razlikujes da li je to dio maila ili je reklama.

 

ja imam chrome i njegov adblock je poprilično uspješan po pitanju uklanjanja reklama s gmail računa. malo kasnije zaljepim ss sad nisam u situaciji, da vidiš govorim li istinu. da ti pravo kažem nisam ni znao da na gmailu postoje reklame dok nisam došao na linux i neki nepoznati browser reqong za kojeg nema adblocka, bome me je iznenadilo. {#} {#}

kerum kaže...
SupremeCommander kaže...

A vodeci je i  po  kolicini reklama, i to tako lijepo uguranih da jedva razlikujes da li je to dio maila ili je reklama.

 

Pametni koriste blokere i zaboli ih..

Ja imam operu i gmelius i nisam vidio niti jednu reklamu. Isto tako i za FB.

Jedino sto jos nisam nasao nacin da izfiltriram xclaim, svih ostalih reklama po webu sam se rijesio.

s chrome adblockom blokiram svaku reklamu na svakoj stranici. nije da mu pravim reklamu, ali s operinim adblockom to nisam mogao, doduše davno je to bilo kad sam je malo probao ima tome sigurno godina dana, a možda i dvije. probaj s ovom kombinacijom koju ja koristim, možda upali.

 

inače, nije li logično da najpopulčarniji browser za sobom povuče i potrebu da njegovi korisnici otvore gmail account? čudi me ova statistika, komuniciram s nekoliko ljudi iz amerike, ali nitko nema yahoo, svi su na gmailu. ova nova opcija pisanja maila iz donjeg desnog kuta je genijalna, google je miljama odmakao od konkurencije kad je u pitanju mail account i mogućnosti koje pruža plus estetika. mora da su njihovi razvojni inžinjeri najbolje plaćeni u odnosu na konkurenciju.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
14 godina
offline
Gmail – globalno najpopularniji

Najbolji je stvarno.. imam i mail.com i freemail ali ovaj je najjaci.., najvise mi koristi za neke bitnije stvari a za sve drugo freemail (jednokratne registracije :)

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji

ja sve trpam u svoj glavni account, svaku registraciju za bilo koji forum sve uputim na svoj main account.

kada dobijem spam s dotične stranice, ono obavijesti i sl. samo odem na opciju filtriranja i brisanja i nema problema. tako da od brda spamova koje sam dobio unatrag nekoliko godina kad sam počeo koristit gmail ostalo je svega 1-2 spam poruke dnevno, a nekad ni jedna i svaka ide u trash tako da ih ni ne vidim.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 10:15 (glagoljica).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji

Najpopularniji je zato što je najbolji. Ostali su tu negdje ali od Gmaila bolji nisu.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
16 godina
offline
Gmail – globalno najpopularniji

google je miljama odmakao od konkurencije kad je u pitanju mail account i mogućnosti koje pruža plus estetika

 

Mozda i jeste najbolji po pitanju mogućnosti, ali estetika i jednostavnost - tu ga Microsoft debelo šiša.

A ni ovaj novi način pisanja s malim prozorčićem mi se ne svidja, jer pisanje e-maila lici instant messaging, sto mail nije i ne treba biti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 10:53 (knight).
 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
SupremeCommander kaže...

A vodeci je i po kolicini reklama, i to tako lijepo uguranih da jedva razlikujes da li je to dio maila ili je reklama.

 

kakve reklame, prvi puta čujem za njih? " ADBLOCK! "

15 godina
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
SupremeCommander kaže...

A vodeci je i po kolicini reklama, i to tako lijepo uguranih da jedva razlikujes da li je to dio maila ili je reklama.

 

 

Hahaha zanimljivo, nisam ni znao da postoje reklame na gmailu, valjda adblock onda radi dobar posao :D 

14 godina
offline
Gmail – globalno najpopularniji

Ponosan sam vlasnik 3 gmail acc-a, dok ih u kući ima oko 10-ak.

 

A ovo s reklamama, imam aplikaciju na mobu gdje otvaram i čitam mailove, tako da nema ni r od reklame.

Opali HVALA ↓↓↓
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
SebaOS kaže...

 

Hahaha zanimljivo, nisam ni znao da postoje reklame na gmailu, valjda adblock onda radi dobar posao :D 

A tebe nije sram koristiti adblock na gmailu?

 

Koristis proizvod od tvrtke koja zivi na reklamama i onda im to uskracujes. Odprilike dodje na isto kao i piratski software...

 

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
11 godina
neaktivan
offline
Gmail – globalno najpopularniji

Gmail je bio naj dok ne probah Yandexmail. {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
Korny1603987 kaže...

Koristim yahoo mail kao glavni poslovno-privatni mail, a gmail imam neki fake za forume i općenito sve login i sign up situacije.

 

A neki koriste istu foru samo imaju po 3 računa na gmailu :-D i eto ti numeričkih vrijednosti.

Ja prebrojao svoje, imam ih 11.

12 godina
neaktivan
offline
Gmail – globalno najpopularniji

Ne znam da li je netko probao Gmail Standard Application gdje možeš svoju domenu prebaciti na Google. Ja ih imam par komada tamo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
Imam svoju domenu nadodanu na google docs besplatno. Imam pravo otvorit 100 email adresa s mojom domenom. Nitko ne mora znat da je gmail pa je sigurnije.
Ovaj novi compose u novom prozoru je odlican. Upravo pri pisanju i prettazi ostalih emalova. Prije sam morao koristiti new tab.
Spam ... hm, mozda jedan- dva godisnje, i onda na report spam i nikad vise s tog izvora

Uz integraciju g+ jednostavno neizostavan dio internetskog zovota.kad jos dodas google news grupe .. Na telefonu i laptopu logiran 95% vremena. Gmail ftw!
Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Gmail – globalno najpopularniji
knight kaže...

google je miljama odmakao od konkurencije kad je u pitanju mail account i mogućnosti koje pruža plus estetika

 

Mozda i jeste najbolji po pitanju mogućnosti, ali estetika i jednostavnost - tu ga Microsoft debelo šiša.

A ni ovaj novi način pisanja s malim prozorčićem mi se ne svidja, jer pisanje e-maila lici instant messaging, sto mail nije i ne treba biti.

u jbt 
ja ne znam kak sam do sada koristio GMAIL nisam niti skuzio kolko je kompiciraniji od outlooka

 

Outlook je meni los

Npr. osnovna stvar kao odgovaranje na lanac mailova kada moram vidjet prezadnji mail i onaj prije toga da se prisjetim
na outlooku ih moram otvoriti u tabovima ,a na gmailu su odma tu uz ovaj na koji odgovaras i to mi ful pomogne inace postaje jako zamorno 

http://revohd.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice