Glass bez prepoznavanja lica

poruka: 18
|
čitano: 4.749
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Glass bez prepoznavanja lica".
13 godina
neaktivan
offline
Glass bez prepoznavanja lica

Ponavljam:Želim ih.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
12 11 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica
g12356 kaže...

Ponavljam:Želim ih.

 

Kad si ovca koja je pala pod utjecaj glupih amera..

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Glass bez prepoznavanja lica

Izleda da sam jedini koj zivi u 2050-oj. Meni dizajn ovi naocala je odvratan,i cijela funckionalnost trenutno je prelose izvedena. Zalim one koji budu to kupili jer ce izgledat ko kreteni sa time.

 
12 5 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Glass bez prepoznavanja lica

Mislim da ce kod nas ljudi dobivat batine zbog tih naocala {#}

 

Jos malo pa ce svi moc fejsat na kavi poskrivecke {#}

 

Boze vrati 90-te

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2013 18:52 (Edge).
 
17 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica
Antifriz kaže...
g12356 kaže...

Ponavljam:Želim ih.

 

Kad si ovca koja je pala pod utjecaj glupih amera..

 

 

Ne,nego mi se sviđaju jer imaju takav nekakav scifi feeling kakav nikakva druga tehnologija danas nema.Jednostavno odskaču od današnjeg tehnološkog prosjeka i mislim da je koncept nosivih računala budućnost nakon smartphonea.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica
Edge kaže...

Mislim da ce kod nas ljudi dobivat batine zbog tih naocala {#}

Nemoj biti GLASSofoban {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica
Edge kaže...

 

Boze vrati 90-te

Danas smo svi posatli robovi plastičnih (ajde i metalnih) kutija s kojima se stalno igramo. 

Ne idemo niti ke***ti bez tog mobitela, ili možda će me netko slučajno zvati pa da ga imam blizu.

Sve je bilo bolje kad se pričalo samo na fiksnom telefonu :)

 

Čovječe, niti nemam pojma koje je to tehnologija tj. ja to gledam kao magija.

 

 

Da malo karikiram:
Zamisli ovo, sjetim se svog starog prijatelja dok hodam po gradu i dosadno mi, i jbt utipkam neke brojeve ili par klikova, i evo ga, čujem njegov glas i u realnom vremenu se čujem s njime.

Waaaao koja magija

Đuro#2155,
15 godina
neaktivan
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica
kach kaže...

Meni dizajn ovi naocala je odvratan,i cijela funckionalnost trenutno je prelose izvedena. Zalim one koji budu to kupili jer ce izgledat ko kreteni sa time.

A kako bi trebale izgledati? To je samo okvir, puno jednostavnije od toga ni ne može. Meni su već sada cool. Minimalizam je najprivlačniji. Da imaju neki specifičan dizajn izgledali bi kao borg.{#}

 

Mi u Rvackoj se ne moramo bojati tih sotonističkih naočala zapadnog svijeta jer se u bibliji nigdje ne spominju, prvo će crkva ocijeniti treba li ih zabraniti pa onda skupljati potpise za raspisivanje referenduma.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2013 19:49 (DragonShit).
14 godina
neaktivan
offline
Glass bez prepoznavanja lica

Uf hvala za zadnju sliku što si me malo podsjetio na mladost :D

Đuro#2155,
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica

Ma kakvu mladost, i sad se gleda Voyager. :D

Insanity? Let's try.. | HTC 8X :)
13 godina
offline
Glass bez prepoznavanja lica

Znači ljudi koji odlično pamte lica/imena će i dalje biti u prednosti. Ja pamtim lica ali ne i imena i kada bi postojala aplikacija u GG koja bi poznatim licima dodijeljivala imena bilo bi to mrak. Napominjem poznatim licima ne da pristupa nekoj bazi podataka meni nepoznatih ljudi...

 

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Glass bez prepoznavanja lica

Čekam da ih usavrše da se izgledom ne razlikuju bitno od ostalih naočala.

Gojee - recepti, slike, mmmm fino
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica
oblak24 kaže...

Čekam da ih usavrše da se izgledom ne razlikuju bitno od ostalih naočala.

Ne znam baš koliko ih se može usavršiti, eventualno stanjiti. Imat će modularni dizajn (odvojivi okviri i leće), o tebi ovisi hoćeš li staviti dioptrijske ili sunčane...

Bilo bi praktičnije da se elektronička komponenta može zakvačiti na svake naočale. Ne vjerujem da se toga nisu sjetili, možda Google želi zarađivati i na dodatnoj opremi (kao što radi Apple).

Is it weird that this gave me an orgasm?
14 godina
offline
Glass bez prepoznavanja lica

Zanimljivo kako se nekada realnost i izmišljena svijet temeljen na istoj isprepliću.

 

iako je parodija na Iphone , mislim da se vrlo lako moze asocirati sa Google Glass.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica
kratos091 kaže...

Ma kakvu mladost, i sad se gleda Voyager. :D

Opet sam pogledao sve sezone prije mj. dana{#}

14 godina
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica
kach kaže...
kratos091 kaže...

Ma kakvu mladost, i sad se gleda Voyager. :D

Opet sam pogledao sve sezone prije mj. dana{#}

Trenutno sam na trećoj sezoni. {#} Sad je zagustilo na faksu pa će se to malo rastegnuti...

Insanity? Let's try.. | HTC 8X :)
14 godina
offline
Re: Glass bez prepoznavanja lica

@ Edge

Ovakvo razmisljanje o "batinama" i samo zato sto netko ne izgleda kao prosjecan seljober balkanac s zlatnim lancem, bijelim carapama i cipelama, samo pokazuje u kakvom okruzenju zivimo.
Znaci, ako netko malo odstupa od tog stanardnog balkanskog izgleda, odmah ga treba lincevat.
Kako lose razmisljanje imaju neki pojedinci, strava. Volio bi vidjeti tu ekipu koja bi se isla tuci radi ovakvih stvari. 
Trenutno mi Glass nije bas primamljiv gadget posto meni osobno nema smisla...bar ne trenutno, ali to ne znaci da im tisuce ostalih ljudi nece naci neku ok primjenu pa makar da se samo zabave s njima.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 13:05 (win32).
12 godina
offline
Glass bez prepoznavanja lica

Možda će za 40 godina (2050. negdje) izgledat modernije? ili? :P

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice