Glasovno pretraživanje uz Siri

poruka: 14
|
čitano: 2.386
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Glasovno pretraživanje uz Siri".
10 godina
protjeran
offline
Glasovno pretraživanje uz Siri

Ha ha ha ha a je taj IOS zaostao za Androidom pa to na androidu mozes vec  sa 2.3 programom.A apple samo zna kopirati android.Apple made in China.Appleov Ios je zaostao za androidom miljama.Pa njihov ios7 je u rangu androida 2.3 he he he he

 

 
5 16 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri
iphonechina kaže...

Ha ha ha ha a je taj IOS zaostao za Androidom pa to na androidu mozes vec  sa 2.3 programom.A apple samo zna kopirati android.Apple made in China.Appleov Ios je zaostao za androidom miljama.Pa njihov ios7 je u rangu androida 2.3 he he he he

 

 

Aj ne seri, onaj S Voice na Samsungu je tolko glup da dodjem u napast da razvalim mob u zid.

http://isvijet.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri
Edge kaže...
iphonechina kaže...

Ha ha ha ha a je taj IOS zaostao za Androidom pa to na androidu mozes vec  sa 2.3 programom.A apple samo zna kopirati android.Apple made in China.Appleov Ios je zaostao za androidom miljama.Pa njihov ios7 je u rangu androida 2.3 he he he he

 

 

Aj ne seri, onaj S Voice na Samsungu je tolko glup da dodjem u napast da razvalim mob u zid.

Apple trolčina testira Samsung, za rezultat ne treba ni pitati.

16 godina
odjavljen
offline
Glasovno pretraživanje uz Siri

Ne nego imam Samsung!

http://isvijet.com.hr
 
7 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri
iphonechina kaže...

Ha ha ha ha a je taj IOS zaostao za Androidom pa to na androidu mozes vec  sa 2.3 programom.A apple samo zna kopirati android.Apple made in China.Appleov Ios je zaostao za androidom miljama.Pa njihov ios7 je u rangu androida 2.3 he he he he

 

Eto što se desi kad ih preko praznika puste na kućnu njegu...

12 godina
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri

po meni je to glasovno pretrazivanje glupost malo veca.....

 

danasnji mobiteli su toliko jednostavni da uopce nije tesko pronac ono sto trebate na njemu

http://steamsignature.com/img/profile/76561198029829922.png
12 godina
neaktivan
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri
d4rkd3atH kaže...

po meni je to glasovno pretrazivanje glupost malo veca.....

 

danasnji mobiteli su toliko jednostavni da uopce nije tesko pronac ono sto trebate na njemu

Meni to ne bi bilo loše kad bi radilo kako treba, ali radi užasno. Uopće nema dvosmjerne komunikacije nego ti kažeš nešto, Siri odgovori i jedino što ti ostaje je reći da ili ne, nema mogućnosti ispravka.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri
d4rkd3atH kaže...

po meni je to glasovno pretrazivanje glupost malo veca.....

 

danasnji mobiteli su toliko jednostavni da uopce nije tesko pronac ono sto trebate na njemu

Možda tebi nije ako imaš samo 100 slika. Neki ljudi slikaju svašta (rođendane, krstitke, svatove, dočeke nove godine, odlaske na more,...) i tokom godina se nakupi puno albuma koje je nemoguće dobro organizirati samo po mapama jer svaka slika može spadati u više kategorija. Možda ne želiš da ti prikaže album cijelih svatova nego samo slike na kojima je nevjesta ili da ti prikaže zalaske sunca iz svih albuma. Neobično mi je da se Apple tek sada sjetio patentirati tu ideju kao da je otkrio toplu vodu a Google to već na veliko koristi. Googleova izvedba je puno bolja jer nije potrebno tagirati fotografije, Google sam prepozna što je na kojoj slici. Ako držite svoje fotografije na Google+ ili Google Drive probajte upisati dog, cat, snake, snow, nature, mountain, forest, sunset, flowers, beach, house, jewelry, food... Nije savršeno ali iznenadit ćete se kako dobro funkcionira. Radi i na mobitelu.

Preskočite na 7:20

 

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2013 21:14 (DragonShit).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri
da su glasovne naredbe potrebne covjecanstvu, vec bi se odavno koristile. niti na pc-u niti u autima a bome ni na mobitelima nisu zazivile
a i nece jer nitko ne zeli ispast glup u javnosti
10 godina
neaktivan
offline
Glasovno pretraživanje uz Siri

Po meni to nije potrebno.
Ja koristim glasovno pretraživanje jedino tako za zafrkanciju kod kuće.

A jesteli možda ikoga vidjeli da ide ulicom i da priča sa mobitelom?

Tj. "Glasnovno pretražuje"?

LP!
:) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2013 0:16 (TheMenstalist).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri
apoteka kaže...
a i nece jer nitko ne zeli ispast glup u javnosti

Pa u javnosti bi moglo raditi jedino ako mobitel bude prepoznavao isključivo glas vlasnika telefona, dok je ispadanje budalom neizbježno.

 

Doma, u tišini, također ne vidim razloga da pretražujem internet glasom, jer to bi funkcioniralo jedino ako imaš jednu stvar za "googlat", inače bi pretraga više stvari smarala.

Uopće primjena glasa mi je zamisliva samo kad se izležavam kao morž na kauču i želim ugasiti svjetlo, pojačat klimu....

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
protjeran
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri

Djete nemas ti nikakav Samsung jer da imas bio bi gospodin covjek.Ti imas geyphone iphone zato i komentiras samsung a tema je Siri i apple made in china a ne android  i samsung he he he he a jesi predskolsko deriste he he he he

10 godina
protjeran
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri

 Edge djete nemas ti nikakav Samsung jer da imas bio bi gospodin covjek.Ti imas geyphone iphone zato i komentiras samsung a tema je Siri i apple made in china a ne android  i samsung he he he he a jesi predskolsko deriste he he he he

10 godina
protjeran
offline
Re: Glasovno pretraživanje uz Siri
Edge djete nemas ti nikakav Samsung jer da imas bio bi gospodin covjek.Ti imas geyphone iphone zato i komentiras samsung a tema je Siri i apple made in china a ne android  i samsung he he he he a jesi predskolsko deriste he he he he

Ne nego imam Samsung

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice