Glasovne poruke u WhatsAppu

poruka: 9
|
čitano: 3.753
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Glasovne poruke u WhatsAppu".
15 godina
neaktivan
offline
Glasovne poruke u WhatsAppu

stara vijest, to vec koristim duze vrijeme...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Glasovne poruke u WhatsAppu

Očito BUG ne koristi aplikaciju.

13 godina
offline
Glasovne poruke u WhatsAppu

Iskreno me čudi tolika popularnost ove aplikacije. SMS šalješ ako želiš biti relativno siguran da će kontakt ubrzo vidjeti poruku, za ostalo već ima gro raznih messengera, od facebooka, hangoutsa, pa i običnog maila. Gdje se tu uklapa WhatsApp? 

Ne pokušavam provocirati nego me iskreno zanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Glasovne poruke u WhatsAppu
Meni se WhatsApp "primio" zbog jednostavnosti korištenja i zbog toga što ne treba biti logiran na njega, već radi preko broja telefona. Isto tako, ne moram posebno dodavati sve prijatelje na Gmail, pa Facebook, pa neku sedmu platformu, nego su mi svi kontakti već tu (ako koriste WhatsApp) i lako dostupni. Mislim da su mu to osnovne prednosti, uz činjenicu da aplikacija radi stabilno i brzo na svim modelima mobitela.
13 godina
offline
Glasovne poruke u WhatsAppu

Meni osobno najbolji. Sve ove sta si naveo su ili usporeni ili trose pun k bat i MB. 

Probao sam nedavno Tango i mogu reci da je skroz ok. Nesto kao Whatssapp i Viber u jednom s opcijom video poziva.vrijedi probati

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Glasovne poruke u WhatsAppu

Ja isto koristim WhatsApp i definitivno mi je najbolji. Jednostavnost slanja poruke kao sms, reci tko danas nije na internetu pa nije u mogućnosti primiti poruku. Ja sam whatsappom donekle zamjenio sms-anje sa bližim ljudima te tako smanjio troškove.. 

 

LP

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2013 20:09 (Ivan_cno).
16 godina
offline
Re: Glasovne poruke u WhatsAppu
Chronosus kaže...

Iskreno me čudi tolika popularnost ove aplikacije. SMS šalješ ako želiš biti relativno siguran da će kontakt ubrzo vidjeti poruku, za ostalo već ima gro raznih messengera, od facebooka, hangoutsa, pa i običnog maila. Gdje se tu uklapa WhatsApp? 

Ne pokušavam provocirati nego me iskreno zanima.

Ok. Whatsapp ti radi na skoro svakoj Nokiji (dummy) od s40, s60 svih podverzija, andriod, iOS, blackberry i wp. E sada, dobar je i zbog toga jer na Nokiji x2 (npr.) dolaze poruke kao sms. Cim ti neko posalje tebe mobitel obavjestava, a pazi, govorimo o dummyu. Nemaju svi smartphone, ne? Stabilan program, brz, ne kasne poruke i veze se na broj, sto je ok. Evo, ukratko.

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
offline
Glasovne poruke u WhatsAppu

Hvala ljudi, skoro ste me uvjerili da instaliram. Malo sam skeptičan jer nisam vidio neku prednost u odnosu na ostale messengere a i Viber kolko god je popularan imam instaliran ali rijetko koristim. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Glasovne poruke u WhatsAppu
A koja to prednost mora biti da bit bio uvjeren? Velim, radi na nokiji za 100kn do smartphona za 7000. Meni dosta.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice