Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

poruka: 33
|
čitano: 7.126
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere".
12 godina
neaktivan
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Ovo i nije čak tako loše. izdvojiš lovu za određenu fotelju, ali ju ne kupiš, nego odeš u kladionicu i opališ hendikep na dinamo u subotu i imaš za taman za pravu gejmersku fotelju

Tomislav Knežević
 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Koja glupardija.Izgleda očajno, i praktički se nigdje ne spominju karakteristike same fotelje, priča se o zvučnicima u opisu iste...nema ni kotaćiće ni naslonjače za ruke...

 

Ovo je gaming chair: http://www.links.hr/hr/namjestaj-za-racunala-43

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2015 11:44 (Branimir82).
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Jel mi moze neko objasnit cemu toliko forsiranje dizajna kod "gaming" stolica da budu sto vise nalik sjedala sportskih auta (skoljki)? Ona su napravljena da ti drze tijelo prilikom jakih lateralnih sila (mjenjanje smjera), sto sumnjam da bi se moglo izvesti za kompjuterom. Viđao sam skupe anatomske uredske fotelje i preko 10kkn i niti jedna nije ovakva... pa ono, cemu?

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Isto ko i svaki drugi "gamerski" qurac - beskorisno smece od proizvoda, sluzi da se tata sazali nad sinekom kad mu ovaj proda spiku da ce bolji score imat u igrici kad sjedi na tome. Sa strane struke - nijedan doktor nece rec da ta stolica valja i kraj price. I said.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2015 12:45 (W1ck3d8u2z).
 
3 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
GimmieCorsair kaže...

Jel mi moze neko objasnit cemu toliko forsiranje dizajna kod "gaming" stolica da budu sto vise nalik sjedala sportskih auta (skoljki)? Ona su napravljena da ti drze tijelo prilikom jakih lateralnih sila (mjenjanje smjera), sto sumnjam da bi se moglo izvesti za kompjuterom. Viđao sam skupe anatomske uredske fotelje i preko 10kkn i niti jedna nije ovakva... pa ono, cemu?

 Gaming je u današnje vrijeme prvenstveno kompetetivnost, farmanje statsa, biti najboljiu gomili.Sportsko sjedalo je direktna asocijacija na kompetitivni autosport, stoga i sama poveznica u dizajanu, simple as that.

16 godina
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Sve super, sve pet al stolica nema kotace.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
Branimir82 kaže...
GimmieCorsair kaže...

Jel mi moze neko objasnit cemu toliko forsiranje dizajna kod "gaming" stolica da budu sto vise nalik sjedala sportskih auta (skoljki)? Ona su napravljena da ti drze tijelo prilikom jakih lateralnih sila (mjenjanje smjera), sto sumnjam da bi se moglo izvesti za kompjuterom. Viđao sam skupe anatomske uredske fotelje i preko 10kkn i niti jedna nije ovakva... pa ono, cemu?

 Gaming je u današnje vrijeme prvenstveno kompetetivnost, farmanje statsa, biti najboljiu gomili.Sportsko sjedalo je direktna asocijacija na kompetitivni autosport, stoga i sama poveznica u dizajanu, simple as that.

  Mozda u tvojoj nafutranoj glavi. :)

12 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
Psiho246 kaže...

Sve super, sve pet al stolica nema kotace.

 

Nebitno, bitan je los score. :)

16 godina
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

http://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice/plus/ured-stolica-billum-crna

375 kn i sve vise je bacanje novaca.

Ovaj gore stolac je dirt cheap a ima mrezastu podlogu na kojoj se sjedi i na koju se naslanja. Znaci manje se znojite a stolac ko stolac je udoban. Svi stolci su isto udobni. Takav slicni sad imam samo je podloga za sjedenje neki mix mrezice i umjetne koze. Ovaj je cijeli mrezasti i debelo best buy.

Gaming u imenu je cisto preseravanje i prica koju pusi ekipa s mentalnom retardacijom. 

LOL profesionalni gaming stolac! Vise stolac za oznojit se ko svinja na suncu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2015 13:15 (NEW_MAN).
14 godina
neaktivan
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

za stolac prije svega potrebno je izdvojiti vremena ako treba i podosta novca. Za nekoga tko sjedi 30 minuta dnevno pred računalom je nebitno ali netko tko sjedi preko 8 sati itekako i sa lošim ne ergonomski stolcem koji odgovara baš onome tko sjedi na njemu posljedice su itekako vidljive. E sad da li je 300, 1000, 5000 kn to treba vidjeti 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
Za onoga koji sjedi 8 sati se preporuca da na kraju radnog dana digne guzicetinu i ode na zrak ili u fitness pa ga nist ne bude mucilo pa makar sjedio na komadu drva.
Problem je kaj ljudi rade 8 sati na poslu, sjede i onda odu doma gdi se zalegnu i gledaju tv. Ako imas razvijene misice i nisi trut onda mozes sjedit na fakin kamenu i nist ti ne bude.
15 godina
neaktivan
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

1000 kn , u pravom smislu fotelja, možeš se na nju nasloniti kako želiš.

http://cdn1.jysk.com/getimage/web.large/39115

http://cdn1.jysk.com/getimage/web.large/9331

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Vecina profesionalnih gamera je ovaj stolac proglasila najboljim po svim karakteristikama (osim valjda po izgledu), dok ovi wannabe racing stolci su samo sminka na strimovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
meni treba neka od koje se guzica ne ucrva,za sada sam na fotelji i uzivam
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Ova stolica može biti za konzolaše, ali za pc sigurno nije zbog nedostatka naslona za ruke. Btw nema ovakve teme da netko ne spomene aeron. Ta stolica možda je dobra, ali se cijenom ne može usporediti s ovim stolicama koje su 5-10x jeftinije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
axos kaže...

Ova stolica može biti za konzolaše, ali za pc sigurno nije zbog nedostatka naslona za ruke. Btw nema ovakve teme da netko ne spomene aeron. Ta stolica možda je dobra, ali se cijenom ne može usporediti s ovim stolicama koje su 5-10x jeftinije.

 Imam naslon za ruke, ali laktovi su mi 99,9 posto vremena na površini stola.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2015 15:25 (Danny_HR).
11 godina
neaktivan
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Stolica za autiste. 

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

uskoro samo za gamere: wc-papir, energijski napitci sa slamkom, linija kozmetike za njegu dupeta i papaka, pretvarač urlanja na kompanjone iz tima u električnu energiju i posebni psi koji će im pojašnjavati sisuaciju kad oslijepe od zurenja u monitor. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
Danny_HR kaže...
axos kaže...

Ova stolica može biti za konzolaše, ali za pc sigurno nije zbog nedostatka naslona za ruke. Btw nema ovakve teme da netko ne spomene aeron. Ta stolica možda je dobra, ali se cijenom ne može usporediti s ovim stolicama koje su 5-10x jeftinije.

 Imam naslon za ruke, ali laktovi su mi 99,9 posto vremena na površini stola.

 Hvala na pojašnjenju. Mensži su laktovi gotovo uvijek na naslonu, pa sam krivo pretpostavio da je tako i s drugima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2015 18:57 (axos).
13 godina
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Najbolje stolice su "uradi sam" stolice.

Jedan dobar primjer.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
Ne znam kakve vi stolice koristite, ali ova cijena je ispodprosjecna pa nije bas da vjerujem u ergonomiju i kvalitetu te stolice.
Svi koji rade za kompovima 10+ sati na dan i te kako znaju cijeniti dobru i kvalitetnu stolicu, a to ova ocito nije.
Na PCE forumu ima kvalitetnih raprava na tu temu i ok stolica (ne nesto posebna) je u prosjeku 8-9000 kn bez neke posebne dodatne opreme (da, za one uistinu ergonomske i kvalitetne stolice dolazi dosta dodatne opreme i nakon sto cijeli zivot provedes radeci za stolom onda cijenis tako nesto tj. ista stvar kao i s kvalitetnim madracem tj. krevetom).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
win32 kaže...
Ne znam kakve vi stolice koristite, ali ova cijena je ispodprosjecna pa nije bas da vjerujem u ergonomiju i kvalitetu te stolice.
Svi koji rade za kompovima 10+ sati na dan i te kako znaju cijeniti dobru i kvalitetnu stolicu, a to ova ocito nije.
Na PCE forumu ima kvalitetnih raprava na tu temu i ok stolica (ne nesto posebna) je u prosjeku 8-9000 kn bez neke posebne dodatne opreme (da, za one uistinu ergonomske i kvalitetne stolice dolazi dosta dodatne opreme i nakon sto cijeli zivot provedes radeci za stolom onda cijenis tako nesto tj. ista stvar kao i s kvalitetnim madracem tj. krevetom).

 Slažem se, meni nije problem dati ni 30 000Kn za kvalitetnu stolicu ako će direktor firme koja proizvodi stolice moći kupiti novog Mercedesa. 

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
14 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
Evo ok stolica za prihvatljivu cijenu:

https://topchair.hr/ http://www.zdravo-sjedenje.hr/ http://www.primat-rd.hr/hr/uredske-stolice-i-asortiman-za-sjedenje/oprema-ponuda/uredske-stolice

Na mobu sam no nemam sinkronizirane bookmarkse pa ne mogu dati neke linkove, ali mnogi proizvodaci daju i po deset-dvanaest godina jamstva na te stolice sto je po meni uistinu korisna investicija za sve one koji zivot provode pred kompom i kojima tak komp uz sve ostalo donosi svakodnevni kruh i osigurava zivotnu egzistenciju.

Kada sjedis tako deset i vise sati na dan uz komp i tako vise od dvadeset godina, onda cijenis takve stvari.
Isto kao sto sam prije uvijek micaobs tipkovnice palm rest, sada opet trazim uvijek onu koja pruza najbolju mogucu ergonomiju i gdje mi ruka ne otpada nakon par sati rada.

Sada uzmemo u obzir da radimo za nekom smece stolicom cca dvanest sati, dodemo kuci i u krevet legnemo na madrac za cca 500 kn....nije bas da cemo se nekako odmoriti i jedino sto mozemo dobiti su "grbava leda" i tko zna kakve nas sve bolesti u buducnosti ocekuju zbog ovog loseg nacina zivota (treba uzeti u obzir i da velika vecina ljudi uz sve to nema naviku ni bavljenja bar nekim sportom....pa makar da tri puta tjedno odu na malo duze setnje ili se provozati s bajkom (makar sve vise firmi ima ugovore s fitness centrima)).

Znam da je sve to puno novca, ali tko si to moze priustiti svakako bi treba razmisliti o toj investiciji jer ce mu tijelo biti uistinu zahvalno.
Sta ce ti novci kada izgledas doslovno kao upitnik.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
win32 kaže...
Ne znam kakve vi stolice koristite, ali ova cijena je ispodprosjecna pa nije bas da vjerujem u ergonomiju i kvalitetu te stolice.
Svi koji rade za kompovima 10+ sati na dan i te kako znaju cijeniti dobru i kvalitetnu stolicu, a to ova ocito nije.
Na PCE forumu ima kvalitetnih raprava na tu temu i ok stolica (ne nesto posebna) je u prosjeku 8-9000 kn bez neke posebne dodatne opreme (da, za one uistinu ergonomske i kvalitetne stolice dolazi dosta dodatne opreme i nakon sto cijeli zivot provedes radeci za stolom onda cijenis tako nesto tj. ista stvar kao i s kvalitetnim madracem tj. krevetom).

 ma važno je da ti je stolica uredna i redovna a stolac udoban.  a ako si profesionalni igrač (kojima je ovaj stolac namijenjen - ne uredskim moljcima!), onda će ti sponzor uvaliti stolac da možeš 8 sati sjediti pred monitorom i ubijati sve i svakoga. a koliko se ja razumijem u poljprivredu, u Hrvatskoj nema profesionalnih "gamera". sve neki priučeni ubojice. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2015 18:36 (Ajar).
13 godina
neaktivan
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Imate li preporuku za kakvu dobru do cca 2000kn? Tema za savjetovanje je (gotovo) mrtva.

Sry na

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
axos kaže...

Imate li preporuku za kakvu dobru do cca 2000kn? Tema za savjetovanje je (gotovo) mrtva.

Sry na

 imaš ja sam se na ovoj profesionalno igrao plastelina,u narodu poznata kao ćemlija

http://s2.pticica.com/foto/0001315555_l_0_wp7a3h.jpg

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
hanteed kaže...
axos kaže...

Imate li preporuku za kakvu dobru do cca 2000kn? Tema za savjetovanje je (gotovo) mrtva.

Sry na

 imaš ja sam se na ovoj profesionalno igrao plastelina,u narodu poznata kao ćemlija

http://s2.pticica.com/foto/0001315555_l_0_wp7a3h.jpg

 Mislim se jeli moguće da netko ima neki ozbiljni prijedlog. Pa naravno da nije!

Ja se budala ponadao.

Nadam se da je bar tebe razveselilo kako si me sje***

13 godina
offline
Re: Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere
axos kaže...

Imate li preporuku za kakvu dobru do cca 2000kn? Tema za savjetovanje je (gotovo) mrtva.

Sry na

 Možda ovako nešto:

 http://www.uredske-stolice.hr/studio-plus/oklahoma

 Čini se OK za tih 2.000 i kusur Kn te ima 3 godine jamstva što je okej.

 

 Cijena

 

 

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2015 22:54 (Caesar et Brutus).
16 godina
offline
Gioteck RC-5 – stolac za profesionalne gejmere

Eh, u cem je fora s "tim famoznim aeronom"... Vizualno se ne cini nista posebno. Konstrukcija je od neke jako tvrde plastike. Sjediste i naslon su zapravo mrezica. Ne znam od kojeg je to materijala, no vec 4. godinu je istog oblika i elasticnosti. Imam 80-85kg i sjedim 6-10 sati u njemu. Kada sjednes, ta mrezica se zapravo prilagodi konturama gluteusa i drzi suspenziju. Isto je i s naslonom, koliko je mrezica elatiscna - toliko je i tvrda da pruzi potporu. Ima tu jos sitnih sexy fora za ergonomiju, ali ih je tesko opisati. 

 

 

Zapravo kvalitetu stolca ne vidim (ostim sto je stvarno kvalitetno napravljen i izdrzljiv) dok ne sjednem na neki drugi. Kroz 20ak minta pocne ukocenost u ledjima. Izgleda da u aeronu su mi misici opusteniji. Iako sjedim u raznim "ne preporucenim" pozama (jedna noga na stolu, pa preko koljena ..).

 

 

Vrijedi li tih 13.000 kn koliko sam dao za njega? Da - kada trebam prdnuti, vise se ne moram malo nagnuti na bok.. Prdnem kroz mrezicu. /s

 

A sad ozbiljno :) Ako profesionalno radite za kompom 8-10 sati, uzmite ga na 24 rate. Isplati se imati kvalitetan stolac. Puno jeftinije od operacije skolioze ili injekcija volaterna kada vas ukljesti zivac. Ne mora nuzno biti Aeron, ali kvalitetan stolac vrijedi zlata. Kraljeznica ce vam biti zahvalna.

 

 

Jedan mudar covjek je rekao: svaki muskarac mora imati skrojeno odijelo, udobne cipele, kvalitetan stolac i odlican madrac.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice