Ipak Gingerbread za Desire

poruka: 23
|
čitano: 5.485
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ipak Gingerbread za Desire".
16 godina
offline
Ipak Gingerbread za Desire

LOL

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipak Gingerbread za Desire

Čiste svinjarije...Ali, čekamo još odgovor na pitanje: kada?

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 19:56 (Riker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ipak Gingerbread za Desire

Ce oni mene zahebavat....

upravo rootao i flashao leedroid

 

Do the inposible, see the invisible ROW ROW FIGHT THE POWER
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Ipak Gingerbread za Desire

Tako ih treba naguzit isto da stvare sense 3.0 na dhd...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ipak Gingerbread za Desire

Svašta od vas. Nena džabe ni u stare babe. Da vam možda ne bi poklonili/zamjenili i nove telefone. 

 
0 9 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire

Da mi je znat gdje ce stat taj Gingerbread ; a ako i stane kolko ce free prostora na mobitelu ostat ? :)
In the end there will be only ( c )haoss ...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
Leglo kaže...

Da mi je znat gdje ce stat taj Gingerbread ; a ako i stane kolko ce free prostora na mobitelu ostat ? :)

na memoriju

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
Leglo kaže...

Da mi je znat gdje ce stat taj Gingerbread ; a ako i stane kolko ce free prostora na mobitelu ostat ? :)

gle ako moj LG gt540 uspije u 170Mb natiskati taj gingerbread, valjda i vi možete na 250 ;)

 

nije stvar u tome da li se može, stvar je u tome je li isplativo

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire

Desire ima 512 MB ROM-a. Ali nije to poanta nego njihova politika: "Want new android (sense) buy new phone". Samo neće im to proći tako lako!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
Quiem kaže...

Desire ima 512 MB ROM-a. Ali nije to poanta nego njihova politika: "Want new android (sense) buy new phone". Samo neće im to proći tako lako!

Ovaj put ne...Valjda su shvatili da ljudima novac ne raste na stablu.

15 godina
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
Quiem kaže...

Desire ima 512 MB ROM-a. Ali nije to poanta nego njihova politika: "Want new android (sense) buy new phone". Samo neće im to proći tako lako!

Da, to mi se kod HTC-a gadi.

... bit cu ja i gori!!!
16 godina
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
Ne kužim, pa nisu oni dužni dostavljati nove verzije Sensea u nedogled...
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
offline
Ipak Gingerbread za Desire

Ajde šta se žalite, dobit će te Ginger...

HTC:

To resolve Desire's memory issue and enable the upgrade to Gingerbread, we will cut select apps from the release. Look for status updates starting next week. We apologize for any confusion.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
Danny_HR kaže...
Ne kužim, pa nisu oni dužni dostavljati nove verzije Sensea u nedogled...

Niti ne dostavljaju. Koliko znam, Sense 2.0 je zadnje za Desire. Od tada, Sesne je izlazio još i u verzijama 2.1 i 3.0  (kojeg pokreću samo top modeli jer uistinu je potrebna  velika procesorska snaga za glatko korištenje).

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 10:45 (kingmedo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
DamageHigh kaže...

Ajde šta se žalite, dobit će te Ginger...

HTC:

To resolve Desire's memory issue and enable the upgrade to Gingerbread, we will cut select apps from the release. Look for status updates starting next week. We apologize for any confusion.

Ma neka slobodno maknu i Android market, Facebook...

14 godina
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
Riker kaže...
DamageHigh kaže...

Ajde šta se žalite, dobit će te Ginger...

HTC:

To resolve Desire's memory issue and enable the upgrade to Gingerbread, we will cut select apps from the release. Look for status updates starting next week. We apologize for any confusion.

Ma neka slobodno maknu i Android market, Facebook...

Evo, sad nikako ne valja...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Ipak Gingerbread za Desire

Hoće, neće, hoće, neće... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
Katana kaže...

Ce oni mene zahebavat....

upravo rootao i flashao leedroid

 

Ja isto kad sam prvi put čuo da ništa od Gingerbreada, root-ao i stavio Cyanogenmod 7.

Ajme, koja razlika!!! Nikad više Sense, Blur i slične stvari. Samo stock Android :-). Definitivno

novi mobitel ne smije imati zalockan bootloader....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
mlerota kaže...
Katana kaže...

Ce oni mene zahebavat....

upravo rootao i flashao leedroid

 

Ja isto kad sam prvi put čuo da ništa od Gingerbreada, root-ao i stavio Cyanogenmod 7.

Ajme, koja razlika!!! Nikad više Sense, Blur i slične stvari. Samo stock Android :-). Definitivno

novi mobitel ne smije imati zalockan bootloader....

slažem se za bootloader (fastboot mod), ali daj se odluči jel simpatiziraš stock android ili cyanogen mod :P

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
12 godina
protjeran
offline
Ipak Gingerbread za Desire

ma to je sve sranje najbolji je samsung galaxy 3 i5800

mario karačić
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
max1919 kaže...

slažem se za bootloader (fastboot mod), ali daj se odluči jel simpatiziraš stock android ili cyanogen mod :P

Hm, kaj nije CyanogenMod isti kao stock android? Ovo piše o njemu:

 

The granddaddy of them all. The current stable version 7 is based on stock Android 2.3.3. If you're feeling more adventurous, you can

try the nightly builds, which are based on version 2.3.4. As well as the latest version of Android, the CyanogenMod team has added

a ton of new features for controlling almost every aspect of your phone, from automatic brightness levels and lockscreen gestures to

CPU clock speeds.

 

Uglavnom, ja sam PRE zadovoljan. Baterija mi sad traje duplo više!!! Razlika nebo i zemlja. Kao što rekoh, sljedeći mob uzimam samo

ako se može mod-at. Sviđa mi se Droid3, al ne znamo još što će bit sa bootloaderom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 21:26 (mlerota).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
kara447 kaže...

ma to je sve sranje najbolji je samsung galaxy 3 i5800

 

Vrati se u prvi razred osnovne ....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak Gingerbread za Desire
mlerota kaže...
max1919 kaže...

slažem se za bootloader (fastboot mod), ali daj se odluči jel simpatiziraš stock android ili cyanogen mod :P

Hm, kaj nije CyanogenMod isti kao stock android? Ovo piše o njemu:

 

The granddaddy of them all. The current stable version 7 is based on stock Android 2.3.3. If you're feeling more adventurous, you can

try the nightly builds, which are based on version 2.3.4. As well as the latest version of Android, the CyanogenMod team has added

a ton of new features for controlling almost every aspect of your phone, from automatic brightness levels and lockscreen gestures to

CPU clock speeds.

 

Uglavnom, ja sam PRE zadovoljan. Baterija mi sad traje duplo više!!! Razlika nebo i zemlja. Kao što rekoh, sljedeći mob uzimam samo

ako se može mod-at. Sviđa mi se Droid3, al ne znamo još što će bit sa bootloaderom.

ja imam lg gt540 i na imam gore cyanogen 7 i super je. "based on" znači temeljen je na... a to ne znači da je to identičan android. samo ime cyanogenmod govori da je MOD-> tj da je modeficiran tj da je promijenjen. u CM7 je dodano overclockanje, neki widgeti, crna statusna traka, theme choser...

a stock znači da je nešto defaultno, nepromijenjeno, obično se misli da je stock android onaj koji je izdala tvornica, bez i jedne modefikacije od strane korisnika.

 

e sad sam ga zakomplicirao...

ali ono bitno- zahebite orginalne HTC/LG/samsung android sustave i stavite si CyanogenMod 7. osjetite razliku...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice