Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

poruka: 18
|
čitano: 5.641
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte Radeon HD 4650 AGP".
16 godina
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

Nema podrške za Crossfire. Pa radi se o AGP sučelju.

Core2Duo E6750 @ 3.6GHz Gigabyte GA-P35-DS3R Mushkin 4GB DDR2-1000 Geforce GTX 260 core 216 750GB Seagate 7200.11 550W Chieftec PSU
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

ne kužim,....

ja imam doma jedan stari komp sa celeronom 1.2GHz, 1GB SD RAM-a, Ati 9600XT (GeCube) sa 128MB DDR RAM-a,.... i kako bi moj jadni CPU iskoristio i napunio podacima tu mrcinu od grafičke? koji je smisao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gigabyte Radeon HD 4650 AGP
sasa kaže...

ne kužim,....

ja imam doma jedan stari komp sa celeronom 1.2GHz, 1GB SD RAM-a, Ati 9600XT (GeCube) sa 128MB DDR RAM-a,.... i kako bi moj jadni CPU iskoristio i napunio podacima tu mrcinu od grafičke? koji je smisao?

 Smisao je za one koji slazu jeftino HTPC racunalo ( odnosno pretvaraju svoje staro racunalo ) sa modernom grafickom karticom i njezinim mogucnostima!
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
15 godina
neaktivan
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

CrossFireX? :D To neka zajebancija ili?! :D Od kad to postoji na AGP grafama???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gigabyte Radeon HD 4650 AGP
Kaiserex kaže...
sasa kaže...

ne kužim,....

ja imam doma jedan stari komp sa celeronom 1.2GHz, 1GB SD RAM-a, Ati 9600XT (GeCube) sa 128MB DDR RAM-a,.... i kako bi moj jadni CPU iskoristio i napunio podacima tu mrcinu od grafičke? koji je smisao?

 Smisao je za one koji slazu jeftino HTPC racunalo ( odnosno pretvaraju svoje staro racunalo ) sa modernom grafickom karticom i njezinim mogucnostima!
 OK, ali cijeli komp mi ne vrijedi pola grafičke....
:-(
16 godina
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

ni ja ne kuzim to sa crossfireomX.sa kojom bi se integriranom grafickom ta graficka trebala moci upariti,ili je to samo podrska na papiru jer cip podrzava to

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2009 7:18 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

jupi sad cu je upariti sa svojim starim radeonom 7000 na prastaroj Ecs ploči te athlonom 1800mhz koje zajedno vrijedi 100kin, jupi jupi, zakon taj krosfajer! :P:P

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gigabyte Radeon HD 4650 AGP
sasa kaže...

ne kužim,....

ja imam doma jedan stari komp sa celeronom 1.2GHz, 1GB SD RAM-a, Ati 9600XT (GeCube) sa 128MB DDR RAM-a,.... i kako bi moj jadni CPU iskoristio i napunio podacima tu mrcinu od grafičke? koji je smisao?

 A misliš da je AGP stao sa tvojim Celeronom? Imaš ljudi koji su svojevremeno uzeli i neke 64-bitne procesore a imaju AGP utor za grafičku, neznam za Intela, ali AMD je za Socket 939 na kojem je dosta ploča bilo i sa AGP utorom išo i sa dosta modela dual core procesora... I zašto bi sad neko ko ima tako nešto bio osuđen na prastare kartice kad procesori još nisu za otpad.
14 godina
neaktivan
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

Ma bolje da su preradili 4670 duplo je bolja.

Saki Saki 5$
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

eto i ja sam bia oni nesretni koji je baš pri kraju agpa kpia komp

i još gura i ovu sam karticu uzea kao trenutno rješenje, jer

kad kupim novi ovi će samo bit za skidanje, a sad ta isplativost

svoju sam uzea samo da izgura ovu god da mogu nešto i zaigrat

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gigabyte Radeon HD 4650 AGP
Gnjavator kaže...
sasa kaže...

ne kužim,....

ja imam doma jedan stari komp sa celeronom 1.2GHz, 1GB SD RAM-a, Ati 9600XT (GeCube) sa 128MB DDR RAM-a,.... i kako bi moj jadni CPU iskoristio i napunio podacima tu mrcinu od grafičke? koji je smisao?

 A misliš da je AGP stao sa tvojim Celeronom? Imaš ljudi koji su svojevremeno uzeli i neke 64-bitne procesore a imaju AGP utor za grafičku, neznam za Intela, ali AMD je za Socket 939 na kojem je dosta ploča bilo i sa AGP utorom išo i sa dosta modela dual core procesora... I zašto bi sad neko ko ima tako nešto bio osuđen na prastare kartice kad procesori još nisu za otpad.
 Slazem se sa ovim, imam plocu na koju mogu staviti Intel Dual Core procesor ali ima agp slot...druga je prica sto je to neisplativo...u ovoj eri performansi pci express grafickih kartica kada agp kartica, kosta duplo vise od svog pci-e brata...i zato pola ljudi i ne kupuje te graficke vec se odlucuje da predje na pci-e.
He who dares, wins
15 godina
protjeran
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

za kompove s agp sučeljem...dovoljna je jedna 6600 il 9800 pro, ostalo je trošenje novaca, prejako

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

recimo ja imam p4 3.0 clockan na 3.4 i 7600gt. 95% vremena igram FEAR combat ali mi fali nekih 30-40 fps da bih mogao igrati skroz glatko, dok druge igre jako slabo igram. i već se dugo premišljam oču li dat 5-6 tisuča kuna za novi komp samo zbog jedne igre.

Može li mi neko reči koliko bih otprilike dobio s tom grafičkom na perfomansama i dali bi ju moj proc iskoristio?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2009 14:27 (alien).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

A sta ako nakon FEAR-a dodje neka druga igra koja ti se svidi a ne mognes je uopšte pokrenuti normalno na toj konfiguraciji...Da li onda mislis da je isplativije preci na novi komp ili samo ubosti jacu AGP graficku???

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

dok (ako) dođe ta igrica core i7 če pojeftinit. grafičke če bit jače i pojeftinit če isto. tad če mi se več dat davat veče novce za novi komp. sad još ne!

bez brige, FEAR igram več 3 godine i znam da mi neče dosadit bar još godinu dana. samo što nemogu dat najbolje od sebe u igri zbog  stalnog "lag-a"

15 godina
neaktivan
offline
Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

AGP will never die Osmijeh

AGP je zakon
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2009 15:40 (Oly_E3).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gigabyte Radeon HD 4650 AGP

Za Fear Combat ti možeš složit novi stroj za 1500kn da ti sve leti a svoj stari pokloni caritasu Bogataš

(Athlon x2 5000 am2, 1gb ddr2 800,Ati4650 pcx16...)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gigabyte Radeon HD 4650 AGP
doxy kaže...

za kompove s agp sučeljem...dovoljna je jedna 6600 il 9800 pro, ostalo je trošenje novaca, prejako

 na to sam i ja mislio!
ta ce graficka dosta kostati, definitvno vise od cijele konfiguracije u koju se moze ugraditi....
jer i taj dual core athlon koji mi je netko spomenuo ili dual core intel (to je zapravo pentium D) danas nista ne vrijedi (mislim financijski, ne sa stajalista gamera)....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice