GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tisuća

poruka: 9
|
čitano: 1.654
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tisuća ".
15 godina
offline
GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tisuća

baš me zanima koga od čitatelja doista boli q za "istraživanja i predviđanja" tvrtke "Go fuck Kupce". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tisuća

Dobra vijest je da zakrivljeni ekrani odlaze u ropotarnicu povijesti, no smiješan je porast prodaje velikih ekrana s 3 na 4%, pogotovo kad ih je 30% UHD. Znači da će se skoro 90% UHD ekrana raditi s malim dijagonalama. Koja dimenzija je uopće uzeta kao granica?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tis

I mene zanima koja je granica između malih i velikih televizora. Imam 2 TV-a, Panasonic plazmu od 47" i LG LCD od 55", mislim da barem s jednim imam ulaz u višu klasu. Slijedećeg kojeg mjerkam je 65" (žena već šizi gdje će mo ga smjestiti ), a onda bi LG 55" otišao u penziju. I da, idući bi trebao biti OLED, za 2-3 godine, kada malo padnu cijene, pošto ova 2 obavljaju još uvijek odlično svoj posao.

dolazim odmah - Godo
9 godina
neaktivan
offline
Re: GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tis
Visak kaže...

Dobra vijest je da zakrivljeni ekrani odlaze u ropotarnicu povijesti, no smiješan je porast prodaje velikih ekrana s 3 na 4%, pogotovo kad ih je 30% UHD. Znači da će se skoro 90% UHD ekrana raditi s malim dijagonalama. Koja dimenzija je uopće uzeta kao granica?

 Zašto ti smetaju zakrivljeni ekrani? Meni je to daleko bolje nego ravni ekran.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
neaktivan
offline
Re: GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tis
JozoBozo121 kaže...

 Zašto ti smetaju zakrivljeni ekrani? Meni je to daleko bolje nego ravni ekran.

 Zakrivljeni ekrani su relativno dobri samo za onoga tko sjedi u osi, svi ostali gledaju deformiranu sliku, a ni taj jedan nema neke velike koristi, jer na udaljenosti na kojoj se obično gledaju nema velike razlike između ravnine i sfere. Sve skupa više štete nego koristi.

 

@Učo

55" je ok za HD, ali malo za 4K. Po mom mišljenju veliki ekrani počinju nakon 65", što je otprilike gornja granica za HD i početak smislenog UHDa.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
protjeran
offline
Re: GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tis
Visak kaže...

Dobra vijest je da zakrivljeni ekrani odlaze u ropotarnicu povijesti, no smiješan je porast prodaje velikih ekrana s 3 na 4%, pogotovo kad ih je 30% UHD. Znači da će se skoro 90% UHD ekrana raditi s malim dijagonalama. Koja dimenzija je uopće uzeta kao granica?

 rucni sat!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
neaktivan
offline
Re: GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tis
Koji je smisao onda 4k monitora ako je sve manje od 55" premalo za 4k.Gluposti.Ja imam 43" 4k TV i razlika između 1080p i 4k je itekako vidljiva,tko kaže da nije onda nema pojma.
16 godina
neaktivan
offline
Re: GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tis
S koje udaljenosti ga gledaš? Jesi li probao konvertirati 4k materijal u HD s visokim bitrateom, pa ih onda usporediti?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: GfK: U Europi će se ove godine prodati 500 tis
Ma vidi se razlika...necu nista rec z manje al ja imam 55ks7002 i nije istina da je to mala dijagonala za 4k....sad kad sam pogledo par filmova mogu rec...i vide se pikseli jako dobro kad se priblizis....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice