Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

poruka: 31
|
čitano: 4.662
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba".
16 godina
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Ako je tebi to drugorazredni web, onda fakat ne znam kae BOL.

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
 
0 8 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Ja ću ostaviti komentar samo da bih dobivao notifikacije jer bi thread mogao biti zanimljiv...

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Potpuno se slažem, ipad i android app koristim godinama. Ovaj web sam otvorio samo jednom i nikad više.

Loše.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Flipboard je jedna od 10 aplikacija koju imam na svim mojim mobilnim uredjajima. I koristim ga svakodnevno. Na mobilnim uredjaima je svakako zgodan jer me spasava napora kuckanja po tabletu ili nedaj Boze telefonu. I ja samtram da je upotreba na PC-u upitna jer se licno ne smatram pretjerano lijenim, ali vjerujem da ce ovu aplikaciju prihvatiti mnogi kojima je lijeno pretrazivati internet u traganju za potrebnim informacijama ili zabavom. No lijenost je ljudska osobina koju koriste svi, od supermarketa do kvartovskih prodavnica kruha, zasto to ne bi koristio i Flipboard i preoteo Internet. (od recimo FB, koji je po mom misljenju najveca ubleha svih vremena, no to je tema za sebe) Ja sam vec tri godine FB free a vec 5 mjeseci Google free osoba. Ni na jednom uredjaju nema nista googlovo i zivim sasvim normalno. To je krenulo kao opit (nisam bio pijan :) ). LP

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
ned kaže...

Ja sam vec tri godine FB free a vec 5 mjeseci Google free osoba

 

Upravo očekujemo poziv od predsjednika. Andrija Jarak će voditi emisiju...

Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
tww kaže...

Ako je tebi to drugorazredni web, onda fakat ne znam kae BOL.

 BOL je kao web puno bolji od svoje samostalne aplikacije na iOS/Android/WP platformama! (ovo je autosarkazam - siguran sam da ni to ne bi shvati bez napomene)

 

I čitaj dalje od naslova, pa ćeš (možda) shvatiti poantu, zastarjeli BOL ne može uopće biti ni usputna tema u kontekstu priče o takvom gigantu kakav je Flipboard.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 9:46 (Miro).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
Miro kaže...

zastarjeli BOL

 

Molim da se okanemo priče o "ovakvom i onakvom" BOL-u... Kom ne paše nek ide negdje dalje 

To vrijedi i za vas bugovce

Freak Show Inc.
9 godina
protjeran
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

na desktop win 8.1 koristim flipboard aplikaciju u metro izdanju koja je ok... (meni), tako da nije sve izgubljeno za desktop juzere

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Pošto smo valjda samo ja i još jedan koji nismo nikad čuli za ovaj flipboard kliknuo sam na link da vidim o čemu se radi, a onda me pitao da se registiram....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
BlackDog22 kaže...

Pošto smo valjda samo ja i još jedan koji nismo nikad čuli za ovaj flipboard kliknuo sam na link da vidim o čemu se radi, a onda me pitao da se registiram....

 

"oh no, he didn't!!"

16 godina
odjavljen
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
BlackDog22 kaže...

Pošto smo valjda samo ja i još jedan koji nismo nikad čuli za ovaj flipboard kliknuo sam na link da vidim o čemu se radi, a onda me pitao da se registiram....

 

Ja isto nisam ali nekako mi "pari" da je Miro o tome već pričao prije par godia

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
Bitanga kaže...
BlackDog22 kaže...

Pošto smo valjda samo ja i još jedan koji nismo nikad čuli za ovaj flipboard kliknuo sam na link da vidim o čemu se radi, a onda me pitao da se registiram....

 

"oh no, he didn't!!"

 yes he je što je vrlo jasan znak da se očito radi o totalnoj gluposti i pomodarstvu kojem je bitno napucati što više "korisnika" bez da sadržajem privoliš posjetitalja da se želi registrirati

16 godina
neaktivan
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Prvo, ocjena "drugorazredni web" je autorovo osobno stajalište i kao takvo je sasvim ispravno.

 

Drugo, takav dizajn je u zadnje vrijeme prilično popularan. Npr. PayPal ga već koristi jako dugo a i neki drugi "veći" webovi.


A tko je tu zastario prosudite sami... (Globalne) Korporacije i dizajnerski trendovi ili, eto, autor članka.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 10:55 (indig0F10w).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
Miro kaže...
tww kaže...

Ako je tebi to drugorazredni web, onda fakat ne znam kae BOL.

 BOL je kao web puno bolji od svoje samostalne aplikacije na iOS/Android/WP platformama! (ovo je autosarkazam - siguran sam da ni to ne bi shvati bez napomene)

 

I čitaj dalje od naslova, pa ćeš (možda) shvatiti poantu, zastarjeli BOL ne može uopće biti ni usputna tema u kontekstu priče o takvom gigantu kakav je Flipboard.

 Ne znam da li postoji, ali bilo bi fino da Bug napravi API za bug.hr za mobilne aplikacije. Mislim da bi bilo dovoljno zainteresiranih. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 11:19 (Magnolia_fan).
16 godina
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
indig0F10w kaže...

Prvo, ocjena "drugorazredni web" je autorovo osobno stajalište i kao takvo je sasvim ispravno.

 

Drugo, takav dizajn je u zadnje vrijeme prilično popularan. Npr. PayPal ga već koristi jako dugo a i neki drugi "veći" webovi.


A tko je tu zastario prosudite sami... (Globalne) Korporacije i dizajnerski trendovi ili, eto, autor članka.

 Vidim da si ti jedan od rijetkih koji je shvatio.

 

Autor koji stoji iza BOLa kaže da je Flipboardov web drugorazredan. Ili bilo koji drugi što se toga tiče.

 

Samo to.

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
16 godina
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Pitanje za Miroja. Znam da se zivi (bar neka pinka) od klikova po/na Bug webu, ali zasto vam RSS prikazuje samo 1 (jednu) recenicu kada ukucam u neki agregat vijesti i forsa se odlazak na stranicu? I jos jedno, zasto vas web nije u stanju prepoznati na cemu se surfa i prema tome ucitati bilo mobilnu ili desktop stranicu? Za responzivne necu ni pitati, valjda do 2027 bude nesto slicno :)

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Kao što rekoh, thread je super... Čekam sad da žuč počne špricati ko pokidani hidrant!

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Probao sam nekoliko tih agregatora vijesti i sve je to samo šminka. RSS je kralj još uvijek.

15 godina
online
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
Friday kaže...

Kao što rekoh, thread je super... Čekam sad da žuč počne špricati ko pokidani hidrant!

 ... petak 13ti. I tako to krene.. (placeholder )

 

 happy b.day nekome ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 13:13 (ihush).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
ihush kaže...
Friday kaže...

Kao što rekoh, thread je super... Čekam sad da žuč počne špricati ko pokidani hidrant!

 ... petak 13ti. I tako to krene.. (placeholder )

 

Šta fali, neki sigurno imaju i rođendan danas

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

ne znam zašto samsung misli da će ljudima trebati flipboard, niti je prilagođena za hrvatsko tržište a od vijesti na engleskom jeziku ponuđene stranice su beskorisne, čak i kada se radi o tehnologiji.

Ne bi je ni pljuvao da se može deinstalirat, ovak je teško smeće, veće od samsunovih s voice, s translate i ostalih gluposti.

znam da ću dobiti TD, ali moje mišljenje je da aplikacija ništ ne valja, a vi koristite ako vam se sviđa

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
tww kaže...
indig0F10w kaže...

Prvo, ocjena "drugorazredni web" je autorovo osobno stajalište i kao takvo je sasvim ispravno.

 

Drugo, takav dizajn je u zadnje vrijeme prilično popularan. Npr. PayPal ga već koristi jako dugo a i neki drugi "veći" webovi.


A tko je tu zastario prosudite sami... (Globalne) Korporacije i dizajnerski trendovi ili, eto, autor članka.

 Vidim da si ti jedan od rijetkih koji je shvatio.

 

Autor koji stoji iza BOLa kaže da je Flipboardov web drugorazredan. Ili bilo koji drugi što se toga tiče.

 

Samo to.

 Pomiješalo ti se. Miro ne stoji iza BOL-a, nego Domagoj...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
Tonči kaže...

 Pomiješalo ti se. Miro ne stoji iza BOL-a, nego Domagoj...

 

Po sirotom domagoju uvijek drvlje i kamenje...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
BlackDog22 kaže...
Bitanga kaže...
BlackDog22 kaže...

Pošto smo valjda samo ja i još jedan koji nismo nikad čuli za ovaj flipboard kliknuo sam na link da vidim o čemu se radi, a onda me pitao da se registiram....

 

"oh no, he didn't!!"

 yes he je što je vrlo jasan znak da se očito radi o totalnoj gluposti i pomodarstvu kojem je bitno napucati što više "korisnika" bez da sadržajem privoliš posjetitalja da se želi registrirati

 

Vidiš kako nemaš pojma. Flipboard je od početka bio bez registracije. Tek su kasnije uveli, ali čisto radi sinhronizacije postavki među platformama.

15 godina
odjavljen
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Meni nikad nije legao.iz razloga što me smeta da ne mogu sam dodavat svoje izvore (barem je tako prije bilo). Ne kužim, ćemu to?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
skank666 kaže...

Meni nikad nije legao.iz razloga što me smeta da ne mogu sam dodavat svoje izvore (barem je tako prije bilo). Ne kužim, ćemu to?

 

Prije si mogao, preko google readera i RSSa. Sada kako je ne znam, ali i dalje imam to što sam prije dodao preko google readera.

16 godina
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
Tonči kaže...

 Pomiješalo ti se. Miro ne stoji iza BOL-a, nego Domagoj...

 Niti Jobs nije stajao iza iPoda, iPhona, iPada. Stoje stotine raznih developera - od HW-a do SW-a. Ali... lupao je sakom o stol.

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
9 godina
neaktivan
offline
Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba

Evo kakav flipboard, kujac, palac.. Ja imam samo account na BOL-u i to je jedino što priznajem. Ako nemaš tu akaunt ko da te nema. A čujo sam da će nas i Šećerberg otkupiti koliko samo dobri, osobito ovog Petka, "mali" sve zna 

potpis
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
Bitanga kaže...
BlackDog22 kaže...
Bitanga kaže...
BlackDog22 kaže...

Pošto smo valjda samo ja i još jedan koji nismo nikad čuli za ovaj flipboard kliknuo sam na link da vidim o čemu se radi, a onda me pitao da se registiram....

 

"oh no, he didn't!!"

 yes he je što je vrlo jasan znak da se očito radi o totalnoj gluposti i pomodarstvu kojem je bitno napucati što više "korisnika" bez da sadržajem privoliš posjetitalja da se želi registrirati

 

Vidiš kako nemaš pojma. Flipboard je od početka bio bez registracije. Tek su kasnije uveli, ali čisto radi sinhronizacije postavki među platformama.

 Koga boli kako je bilo, ja sam rekao kako je sad i još sam priznao da nemam pojma i da prvi put čujem za tu glupost i da sam htio vidjeti kako to izgleda, ali nisam mogao jer me traži registraciju kako bi se valjda sinkronizirao s ničim pošto to nigdje nemam što neću napraviti jer se očito radi o najobičnijem pomodarskom gov.. kojem je važnije da me u startu registrira kao korisnika da si nabija statistike na burzi

15 godina
offline
Re: Od genijalne aplikacije do drugorazrednog weba
BlackDog22 kaže...

 Koga boli kako je bilo, ja sam rekao kako je sad i još sam priznao da nemam pojma i da prvi put čujem za tu glupost i da sam htio vidjeti kako to izgleda, ali nisam mogao jer me traži registraciju kako bi se valjda sinkronizirao s ničim pošto to nigdje nemam što neću napraviti jer se očito radi o najobičnijem pomodarskom gov.. kojem je važnije da me u startu registrira kao korisnika da si nabija statistike na burzi

 

Super si, nemaš pojma o appu, niti o ičemu, osim da ne želiš upisati svoj mail nigdje.

Čestitam!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice