GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije

poruka: 16
|
čitano: 2.928
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije".
10 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije

Monstrum..nigdje se ne spominje procesorska snaga ali odokativno, ovo bi mogao biti prvi desktop GPU koji se probližio (ako ne i dosegao!) 10TFLOPS.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije

pogledaj video (hint 2:10)

16 godina
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
Kazo bog te mazo!
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
11 godina
offline
GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije

Lik što drži GTX Titan ima nabildane ruke kako bi mogao dovoljno dugo prezentirati. 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije

Samo jedan ventilator?

Swedish latin super funk.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
Pa nije to helikopter xD
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
16 godina
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
metallic kaže...

Lik što drži GTX Titan ima nabildane ruke kako bi mogao dovoljno dugo prezentirati. 

To nije samo "lik", to je (su)osnivač Nvidije, "lik" težak nekoliko milijardi dolara ;)
I po meni je pohvalno da čovjek drži do fizičke forme.

Nego, ovo bi bila neka nasljednica gtx 690, a 12 GB je u biti 2x 6GB, tj. za svaki GPU po 6GB,
što nije u praksi zbrojivo, barem koliko sam ja posjedovao dualGPu kartica.
Cifra $ jest malo (o)bijesna. Treba vidjeti dali je ovakva kartica manji potrošač od 2xTitan black, 
i naposlijetku, koje specke doista ima da opravda zamjenu dvije Titan Black ili GTX780ti.  
S obzirom da je brand Nvidia Titan nekako shodno cijeni, porijeklu imena iz superračunala i speckama,
više orjentiran komputacijama nego gamingu, valja pričekati u konkretnim izračunima za koje se kupuje,
jel bolje rješenje od spomenutih 2x titanB, 2x780Ti, vlastite Tesle, ili AMD-ovih poznatih "minera" i Fire kartica.
Zanimljivo da nema nigdje popusta za starije Titan kartice prve generacije, 
iako su već vani Titan Black a sad evo i ova zvijer. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
zekoslav mrkva kaže...

pogledaj video (hint 2:10)

Aha, 8TFLOPS dakle.

Obzirom na specifikacije, očekivao sam čak i više ali i ovo je uvjerljivo najjači GPU dosad

15 godina
offline
GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije

kao osmo, ne može u moj stroj naprava s više memorije nego što sam stroj ima na raspolaganju a kao osamdesettreće, ovome treba napajanje kao bojleru i šparetu zajedno. i hlađenje na razini IQ-a moje bivše (blizu -272,99). i "dedicated" ziherung od 16A. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2014 19:08 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
metallic kaže...

Lik što drži GTX Titan ima nabildane ruke kako bi mogao dovoljno dugo prezentirati. 

Evo monitor hoce puknut

http://www.kitguru.net/wp-content/uploads/2010/10/Jen-Hsun-Huang-Double-Pumps-the-GTX590.jpg

http://www.soundstream.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
overhaul kaže...
metallic kaže...

Lik što drži GTX Titan ima nabildane ruke kako bi mogao dovoljno dugo prezentirati. 

To nije samo "lik", to je (su)osnivač Nvidije, "lik" težak nekoliko milijardi dolara ;)

Nego što je? Xenomorph iz aliena?

Jel diše, jede, hoda, priča? Da, jel ne kažem još štogod. ;)

A od tih milijardi koje on ima - i ti i ja i svi mi na ovom websiteu nemamo ništa.

Zar mu se zbog toga treba klanjat?

Zbog raznih neckbeardova koji bacaju pare na preskupe i precjenjene kartice, on i ima milijarde.

 

Ali ajmo na topic:

1. Ionako koristim Ati.

2. da 100 puta mogu, nikad nebih dao toliko para za grafičku

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije

"osamdesettreće, ovome treba napajanje kao bojleru i šparetu zajedno"

 

 

Ma nema frke!

 

Imaš u Pevecu povoljno generatora na rate. Još ako nađeš dizelaša u dobrom stanju na njuškalu (dizelaš troši manje) ima da komp sa ovom grafuljom radi ko beba.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2014 7:42 (CTN962).
16 godina
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
Bugsy kaže...
overhaul kaže...
metallic kaže...

Lik što drži GTX Titan ima nabildane ruke kako bi mogao dovoljno dugo prezentirati. 

To nije samo "lik", to je (su)osnivač Nvidije, "lik" težak nekoliko milijardi dolara ;)

Nego što je? Xenomorph iz aliena?

Jel diše, jede, hoda, priča? Da, jel ne kažem još štogod. ;)

A od tih milijardi koje on ima - i ti i ja i svi mi na ovom websiteu nemamo ništa.

Zar mu se zbog toga treba klanjat?

Zbog raznih neckbeardova koji bacaju pare na preskupe i precjenjene kartice, on i ima milijarde.

 

Ali ajmo na topic:

1. Ionako koristim Ati.

2. da 100 puta mogu, nikad nebih dao toliko para za grafičku

 

Okej, to što ti "100 puta da možeš nebi" (jer očito neznaš što bi s time, i to je ok), 
ne znači apsolutno ništa onima koji su kupci tih kartica, od kojih su mnogi ne gameri,
nego ljudi i firme koje imaju potrebu sa efikasnim masivno paralelnim super
računalnim sistemima sa double-precision floating-point izračunom ili Cuda/physx radom.
Nije On topic to što ti koristiš već 8 godina pokojni ati. Naime tema je o GTX titanu Z :)
A spomenuo sam tko je taj "lik", jer mi je malo "khm..." da netko tko ima potrebu komentirati
IT vijest na informatičkom forumu o predstavljanju specifične
grafičke kartice posebne namjene - nema pojma o tome tko ju predstavlja.
Jednostavno učinilo mi se blago indolentan s obzirom na temu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
offline
GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije

@overhaul. Kolega, poštujem sve forumaše, a pogotovo starije i relevantne kao ti. Napisao sam "lik" kao opis čovjeka koji je na slici zaljubljen u dotičnu grafu. Naravno da znam tko je on, a i ne treba bit pun mozga za pretpostaviti da titan Z na prezentaciji neće držati neki anonimac u nVidii. Chill.

Lp

P.s. long live titan Z s 12GB memorije!!! :)

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
metallic kaže...

@overhaul. Kolega, poštujem sve forumaše, a pogotovo starije i relevantne kao ti. Napisao sam "lik" kao opis čovjeka koji je na slici zaljubljen u dotičnu grafu. Naravno da znam tko je on, a i ne treba bit pun mozga za pretpostaviti da titan Z na prezentaciji neće držati neki anonimac u nVidii. Chill.

Lp

P.s. long live titan Z s 12GB memorije!!! :)

 sorry, krivo shvatio... bit će da sam bio neispavan:)

Čudi me da Hilbert Hagedoorn još nema dva komada u nekakvom bijesnom riggu za benchmarkanje, on obično
prvi isfura te najbjesnije konfiguracije.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.3.2014 1:22 (overhaul).
12 godina
protjeran
offline
Re: GeForce GTX Titan Z s 12 GB memorije
overhaul kaže...

Čudi me da Hilbert Hagedoorn još nema dva komada u nekakvom bijesnom riggu za benchmarkanje, on obično
prvi isfura te najbjesnije konfiguracije.

trazio si nesto ovako{#}

hall of fame hall of fame
http://www.3dmark.com/hall-of-fame-2/

ubrzo ce lista biti malo drugacija!{#}

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice