GeForce GTX 460 za mase

poruka: 526
|
čitano: 85.346
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce GTX 460 za mase".
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
doktor1 kaže...

AXLE GTX460 1GB - prva 460-ica koja ima hladnjak da zauzima tri slota. Vidim da temperature i nisu baš nešto strašne. Moja Palit u idleu ima oko 31 stupanj, a pod opterećenjem oko 65 sa ventilatorom max na 60%... U Furmarku na stability testu pod overclockom se kreće oko 73

Ja ga držim ispod 30% u igrama i temperature su oko 65-70c u igrama. Mene ubi ako je vent iznad 50%. A na 100% ne čuješ šta pričaš :)

16 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
doktor1 kaže...

Colorful je predstavio opaku verziju GTX460 1GB DDR5... Stvarno kartica izgleda fenomenalno, a i ima fenomenalne taktove... - "900 MHz (core), the CUDA cores are clocked at 1800 MHz, and the memory at 1050 MHz (4200 MHz effective)"

 

 

Stvarno prekrasno izgleda.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
16 godina
offline
GeForce GTX 460 za mase

Na 60% je još nečujan (jer čujem ostalih 5 ventilatora u kućištu Smijeh), ali na 80-100% kao da će dva bumbara izletit iz kućišta i pogodit me u glavu...

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
doktor1 kaže...

Na 60% je još nečujan (jer čujem ostalih 5 ventilatora u kućištu Smijeh), ali na 80-100% kao da će dva bumbara izletit iz kućišta i pogodit me u glavu...

I kod mene je tako kad bencham. Hyper 212+ radi na level 9 (oko 2000 rpm), grafa na 70-ak% da se ne sruši bench itd. Možeš mislit kako je Smijeh

16 godina
offline
GeForce GTX 460 za mase

Ja sam totalno odustao od ideje da kupim bilo koju 460-tku samo zbog dx-a 11.

Radije ću pričekati nekoliko mjeseci pa vidjeti što sve dolazi u višem segmentu (novi Radeoni, eventualno Fermi spinoff kakav još..) te tada vidjeti neku karticu koja bi mi bila cca duplo jača od moje 260-tke Neodlučan

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce GTX 460 za mase

Ko visoko leti, nvidia fail

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
Moj PC  
0 1 hvala 1
16 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
dery kaže...

Ko visoko leti, nvidia fail

WTF?

 

"otpisati milione i sniziti cijene svojih grafičkih kartica za pola.  

Izvor glasina je magazin pod imenom KitGuru, koji je prvo smatrao da će cijena Nvidijine najprodavanije Fermi GTX460 kartice biti snižena za 20 dolara. Sada magazin smatra da 20 dolara neće biti dovoljno da bi kompanija konkurisala Radeon proizvodima, tako da će biti potrebno i dodatno sniženje od 10 dolara. "
Po njima ispada da GTX460 dođe 60$ (ako je sniženje za pola ukupno 30$) - lol Smijeh
Nije ti baš neki izvor čini se.. Neodlučan
Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
GeForce GTX 460 za mase

Našao sam nešto što mi izgleda dosta privlačno: Gainward GTX460 za 1330 kn.

Radije bi to nego 5770.

Zanima me samo kakva je Gainward po kvalitetiNeodlučan

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
BlackM kaže...

Zanima me samo kakva je Gainward po kvalitetiNeodlučan

  Izvrstan....:)

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
15 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
BlackM kaže...

Našao sam nešto što mi izgleda dosta privlačno: Gainward GTX460 za 1330 kn.

Radije bi to nego 5770.

Zanima me samo kakva je Gainward po kvalitetiNeodlučan

Nemaš se šta mislit kupuj ako misliš zaminit grafu ovo je trenutno best buy

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
16 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Weky kaže...
BlackM kaže...

Zanima me samo kakva je Gainward po kvalitetiNeodlučan

  Izvrstan....:)

Gainward = PALIT...

 

MSI GTX460 "Ciklona" i PALIT GTX460 Sonic Platinum najbolje GTX kartice trenutno dostupne kod nas.... (ostavimo na stranu one modele kojima se samo možemo nadat da će naći distributera, a ako nađu imat ćemo još bolju ponudu)....

ššššš - možda su u šumi
13 godina
offline
Re: GeForce GTX 460 za mase

ne znam ljudi prije sam se igrao na konzalama,a sad sam presao na pc i puno mi je bolje igrat igrice na pc ,

nego na konzoli,a i vidio sam da vecina ljudi s ps3 ima problema s novim naslovima igara dok se ja vec igram

i nemam nikakvih problema

13 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase

sori prijatelju,na ljutnji ali mislim da pricas gluposti o geforcu karticama, jer je zpravo ati govno

nadi mi bilo koju ati graficku s hd rezolucijom nema niti jedna onu pravu dok geforce ima i drzi jos

uvjek svojih stari cipova, koje u njih ugraduju za bolje prefomanse i koliko znam iz poizdanih izvora.

u biti nemam nista protiv niti jedne ni druge kartice jer se stalno jedna drugu ubijaju pa tome nikad kraja.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
fight kaže...

sori prijatelju,na ljutnji ali mislim da pricas gluposti o geforcu karticama, jer je zpravo ati govno

nadi mi bilo koju ati graficku s hd rezolucijom nema niti jedna onu pravu dok geforce ima i drzi jos

uvjek svojih stari cipova, koje u njih ugraduju za bolje prefomanse i koliko znam iz poizdanih izvora.

u biti nemam nista protiv niti jedne ni druge kartice jer se stalno jedna drugu ubijaju pa tome nikad kraja.

ne srATI po ATIju

 

kolega, apsolutno te ništa ne razumijem no ocito je da trekljas gluposti

odi odspavaj malo pa navrati kasnije {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 23:52 (ATiGamer).
13 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
doktor1 kaže...
Weky kaže...
BlackM kaže...

Zanima me samo kakva je Gainward po kvalitetiNeodlučan

  Izvrstan....:)

Gainward = PALIT...

 

MSI GTX460 "Ciklona" i PALIT GTX460 Sonic Platinum najbolje GTX kartice trenutno dostupne kod nas.... (ostavimo na stranu one modele kojima se samo možemo nadat da će naći distributera, a ako nađu imat ćemo još bolju ponudu)....

 

ne znam dal je to bas tako recimo jucer sam u linksu gledao gainward gtx 460 dode oko nekih 1800kn i uzeo podatke otisao u drgu trgovinu i tamo nadem zotac gtx460 za 1500kn sve su osobine iste jedino mi je prodavac recao za gainward da su

u stvari losije od palit i zotca pa sad ne znam cemu je cjena bila veca od gainward a iste su karakteristike i jedne i druge?

 

13 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
ATiGamer kaže...
fight kaže...

sori prijatelju,na ljutnji ali mislim da pricas gluposti o geforcu karticama, jer je zpravo ati govno

nadi mi bilo koju ati graficku s hd rezolucijom nema niti jedna onu pravu dok geforce ima i drzi jos

uvjek svojih stari cipova, koje u njih ugraduju za bolje prefomanse i koliko znam iz poizdanih izvora.

u biti nemam nista protiv niti jedne ni druge kartice jer se stalno jedna drugu ubijaju pa tome nikad kraja.

ne srATI po ATIju

 

kolega, apsolutno te ništa ne razumijem no ocito je da trekljas gluposti

odi odspavaj malo pa navrati kasnije {#} kolega naravno da ne razumjes kad se nisi ti naspaval

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice