GeForce GTX 460 na 2 GB

poruka: 14
|
čitano: 6.345
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce GTX 460 na 2 GB".
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 na 2 GB

Ja jos uvijek mislim da je 256 bitna sabirnica pre mala za 2GB memorije. A mozda se i varam...     Neodlučan

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 na 2 GB

Ovo če biti definitivni Best buy.

 
1 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 na 2 GB

Ah gainward....steta sto su zasrali suradnju sa atiom,i sam imam primjerak 4870 GS u svojoj kanti.Gainward je uvijek radio vrhunske kartice!

dasHHa
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 na 2 GB

Od ta 4 izlaza, koliko ih se može koristiti istovremeno? Može li audio ići preko HDMI-ja neovisno koriste li se ostala 3 izlaza?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 na 2 GB
dasHHa kaže...

Ah gainward....steta sto su zasrali suradnju sa atiom,i sam imam primjerak 4870 GS u svojoj kanti.Gainward je uvijek radio vrhunske kartice!

da :),gainwardovi gs modeli su uvijek lijepo izgledali a i kvalitetni su

15 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 na 2 GB
@AFK: A šta sada GTX460(1gb) nije best buy?
Neće to biti nikakav best buy već najobicnije mazanje očiju manje upućenim korisnicima.
Taj GPU je preslab da bi imao koristi od 2gb na VRAM-u.
Grafa će sigurno imat za najmanje 150kn veću cijenu, a bit će bolja od ove sa 1gb za 1FPS(u najboljem slučaju).
I'll be back
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTX 460 na 2 GB
Pentium100 kaže...

Ja jos uvijek mislim da je 256 bitna sabirnica pre mala za 2GB memorije. A mozda se i varam...     Neodlučan

  Ma kako onda 5970 koristi i po 4GB RAM-a u nekim verzijama? Neradi se tu o nikakvom iskorištavanju, već što taj GPU jednostavno nije u stanju raditi u situacijama gdje se osjeti poboljšanje od 2GB VRAM-a.

 

A takve situacije su rezolucije 2560x1600 i masivan AA.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
15 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 na 2 GB
Weky kaže...
Pentium100 kaže...

Ja jos uvijek mislim da je 256 bitna sabirnica pre mala za 2GB memorije. A mozda se i varam...   Neodlučan

  Ma kako onda 5970 koristi i po 4GB RAM-a u nekim verzijama? Neradi se tu o nikakvom iskorištavanju, već što taj GPU jednostavno nije u stanju raditi u situacijama gdje se osjeti poboljšanje od 2GB VRAM-a.

 

A takve situacije su rezolucije 2560x1600 i masivan AA.

 

 

Nema veze bitno da oni prodaju grafu za 100$ više i zarade 99$

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
offline
GeForce GTX 460 na 2 GB

Pitanje je koliko će joj ta dodatna memorija povećati performanse (tj. koliko će biti bolja od verzije sa 1 gigom) Neodlučan

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 na 2 GB
DigiMagic kaže...

Od ta 4 izlaza, koliko ih se može koristiti istovremeno? Može li audio ići preko HDMI-ja neovisno koriste li se ostala 3 izlaza?

 

Dobio odgovor od Nvidie: samo 2 izlaza istovremeno, audio preko HDMI-ja može jedino se dotični istovremeno koristi i za video.

 

14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTX 460 na 2 GB
Dado_ZG78 kaže...

Pitanje je koliko će joj ta dodatna memorija povećati performanse (tj. koliko će biti bolja od verzije sa 1 gigom) Neodlučan

  nimalo, mozda cak i uspori ako ubace sporiju memoriju u smislu viših latencija kako bi cjena bila na mjestu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
16 godina
offline
GeForce GTX 460 na 2 GB

Uglavnom, pričekat benchmarke pa vidjet Cool

 

Verzija sa 1GB ostaje best buy ziher!

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce GTX 460 na 2 GB

Bravo za Gainward, imam njihovu gts250 i jako sam zadovoljan

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 na 2 GB
microman kaže...
@AFK: A šta sada GTX460(1gb) nije best buy?
Neće to biti nikakav best buy već najobicnije mazanje očiju manje upućenim korisnicima.
Taj GPU je preslab da bi imao koristi od 2gb na VRAM-u.
Grafa će sigurno imat za najmanje 150kn veću cijenu, a bit će bolja od ove sa 1gb za 1FPS(u najboljem slučaju).

Slazem seIzlanuo se

 

Evo uspredba izmedu 768 mb, 1 gb i 2 gb verzije
http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/34089-nvidia-geforce-gtx-460-1gb-gtx-460-768mb-review.html

Grafulja dodje u ADMu 2000 kn, a po testovima sam vidio da nije nista posebno bolja svojih prijasnjih verzija

 

Rade si kupim od MSI GTX460 Cyclone 1gb ( 1800 kn ) i dam jos stotku za cooler i eto rakete :)  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice