GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

poruka: 28
|
čitano: 5.876
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel".
16 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

hmm da da...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Ovo čekam od početka godine. Napokon ću moću složiti novu kantu kad se GTX 1070 pojavi u našim trgovinama 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

takoder cekam ovaj model, tj nasljednika gtx970

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
Stjepanj kaže...

takoder cekam ovaj model, tj nasljednika gtx970

 Kako sad 960 imas pod moj pc ?

inace 1070 svakako dobra ponuda, ako nebude "slucajno" imala 7,5 GB khmm

12 godina
protjeran
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

pa cekam polaris ili pascal

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

I bit ce kod nas 3.5k

razorblade
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Sad pričekat mj. - dva dana i piknut GTX970 :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Ispod stola mi je crveni program ali stvarno skidam kapu zelenom taboru, niska potrošnja i poprilično malo zagrijavanje. Globalna cijena nije previsoka, svaka čast.

Meda
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Pričekat ću 1050 ili 1060. Ovisno o cijeni naravno. Bojim se da će 1070 bit bolesno skupa kod nas. 1080 i više ne moram ni spominjat. 

Dux Croatorum
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Sigurno se jos netko zapitao sta je founders edition pa evo,bas me zanima kaj ce to bit

battlelog:http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/carrycopter/ youtube: https://www.youtube.com/c/carrycopterr myanimelist:http://myanimelist.net/profile/carrycopter
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2016 15:41 (kurt).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Od čega je bokte slabija svega im, od klastera super računala?

 

Ovo mezi sve za doručak i pita repete po mogućnosti u 4K rezi.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Nvidia, živjela ti meni zbog dvi-i videoizlaza i na najnovijoj seriji najjačih kartica. Ima nas još koji se igramo na crt monitorima. Polako izumiremo ali još se nedamo. Ati , na svojim najjačim karticama već neko vrijeme guraš samo digitalne videoizlaze, uopce mi nisi cool

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 0:08 (virtuozo).
 
1 8 hvala 0
16 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

za nekog tko puca na 4k dve u sli po smjesnoj cijeni i vozi misko 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
Malo mi je cijena sumnjiva... Hmmm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Izašli prvi testovi...kako ovo dere to nije normalno...ne da se isplati uzet, nego treba kupovat dok ima

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
Mitch kaže...

Izašli prvi testovi...kako ovo dere to nije normalno...ne da se isplati uzet, nego treba kupovat dok ima

 Za cca 4.5k kuna i treba derati...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
Hexfire kaže...
Mitch kaže...

Izašli prvi testovi...kako ovo dere to nije normalno...ne da se isplati uzet, nego treba kupovat dok ima

 Za cca 4.5k kuna i treba derati...

 Na jesen će to bit 3k ako narucis iz Njem.

 

Srećom ovo ljeto sam sad čitavo u USA, valjda će izać po 370$ do 9. mj 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p

Frend mi je rekao da su digli cijenu na $450 kasnije, nisam provjerio na netu info. Aj nabavi i meni jednu preko bare, platim ti na rate(pivo, šta god)

15 godina
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
Dex.pwn kaže...

Frend mi je rekao da su digli cijenu na $450 kasnije, nisam provjerio na netu info. Aj nabavi i meni jednu preko bare, platim ti na rate(pivo, šta god)

 To je Founder's edition, namjerno su izdali referentnu pod novim brendom, kad ove ponestane da ima Founder's :D Zapravo su iste kartice.

 

A za boldano, inače ne bi bilo problema ali vjerojatno ostajem duže, slanje poštom je glupo jer će ti porez lupit.

Mislim da sam čitao na anandtechu da u B&H, Newegg i Best Buy dolaze 1.7 po 379$.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p

Ma šalio sam se, ne mislim ozbiljno :D Al vjerojatno ću je uzeti, makar bilo za sljedeći rođendan.

9 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
Mitch kaže...

Izašli prvi testovi...kako ovo dere to nije normalno...ne da se isplati uzet, nego treba kupovat dok ima

 Ljudi idu na mjesec a ti se čudiš što tehnologija dolazi do malih ljudi. xd

15 godina
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
Kolacic kaže...
Mitch kaže...

Izašli prvi testovi...kako ovo dere to nije normalno...ne da se isplati uzet, nego treba kupovat dok ima

 Ljudi idu na mjesec a ti se čudiš što tehnologija dolazi do malih ljudi. xd

 Pa iskreno poznavajući tehnološku industriju, ne bih rekao da je firmama "isplativo" izdavati karticu iste serije, samo slijedeću generaciju, i to 40ak % bržu! Prije da će bit manja razlika tipa 20%.

 

A po istoj cijeni pri izlasku kao i ova prošla.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 17:38 (Mitch).
12 godina
odjavljen
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Trgnuli su se. Vjerojatno zato jer ne znaju što će AMD izbaciti, pa čisto da bace kost AMD-u malo :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

E kad bi te cijene bile u nas to bi bilo super.

Ali neće...

root
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
Ja sa se malo raspitao oko cijena kod dobavljaca , za sada su nabrijane cijene i ispada da ce biti cijena jednaka ili visa nego foundera edition kartice , a najavljivano je suprotno! Ili je to samo in croatia moguce?
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
online
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p

 To smo mi neki odmah i pretpostavili i to je Nvidino smeće i sranje. Lupe FE koja je sranje kao 450 dolara a ovi će s boljim PCB-om i hladnjacima prodavat za 70 dolara manje !!! Pa normalno da Vendori neće stavit manju cijenu od FE kartice kad su sve redom aftermarket bolje !!! To je retardirana odluka Nvidije kojom samo lakše pokušava nametnut bitno veću početnu cijenu nego s prethodnom generacijom. Vidio sam onih nekih plastičnih kopija referentnog izdanja i te će vjerojatno i bit manje od 450 dolara ali sve ove poštene naravno da neće. Nikad aftermarket grafe nisu bile jeftinije od referentne pa neće ni sad.

15 godina
offline
Re: GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje p
zoharbizo kaže...

E kad bi te cijene bile u nas to bi bilo super.

Ali neće...

Pa baš gledam, cijene su kod nas gotovo identične njemačkim cijenama. Plus naravno poštarina i onda je to potpuno isto. Ne znam zašto bi je naručivao za tu cijenu iz njemačke kada je mogu kupiti ovdje i u slučaju bilo kakvog problam isti riješiti u trenu...

 

https://www.amazon.de/MSI-PCI-Express-Grafikkarte-GeForce-GTX-1070/dp/B01GRCYPE6/ref=sr_1_3?s=computers&ie=UTF8&qid=1467644238&sr=1-3&keywords=GeForce+GTX+1070

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 16:58 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 1070, slabija, ali nipošto manje požel

Trebalo bi napraviti neki review ako netko posjeduje Zotacovu karticu takoder gtx 1070,navodno slovi kao trenutno najbolja gtx 1070 kartica trenutno na trzistu tocnog imena ZOTAC  GeForce  GTX 1070 AMP Extreme 8 Gb

 

Pa ako neko moze nesto napisati i o toj kartici ali i o Zotacu kao marki,brandu,kakvi su se do sada pokazali, ako je tkop posjedovao neke ranije modele da napise kolko je bio zadovoljan naspram recimo ASUS,MSI ili Gigabyte-a cisto da ljudi imaju neki uvid i u te kartice jer se malo pise o Zotacu, a po nekim testovima je GTX 1070  jako blizu gtx 1080, cak u nekim igrama sto se tice FPS prelaze gtx 1080,evo tolko,ljudi pisite dojmove svojih gtx 1070 ovdje posto nema neke otvorene teme vezano za njih osim ove,pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 18:45 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice