Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422

poruka: 7
|
čitano: 1.856
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422".
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422

Nadam se da ce bar Note imat SD karticu kad vec ovi "flagshipovi" (ne mislim samo na Samsung GS6)

ne smatraju da je potrebno grrr

mojpismonosa
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422

brrr...uzimam čim izađe osmica

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422

ja se nadam 1080p ekranu i izmjenjivoj i dovoljno velikoj bateriji jer se ne palim na nepotrebni dizajn, stakla, metale i slične gluposti

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422
marsovac zemaljski kaže...

ja se nadam 1080p ekranu i izmjenjivoj i dovoljno velikoj bateriji jer se ne palim na nepotrebni dizajn, stakla, metale i slične gluposti

 Note je uvijek imao vrhunsku bateriju bar u mom slučaju, a dizajn mi nikad nećete biti jasni, kada su davali plastiku koja je bila definitivno najbolja, ljudi su plakali kako jeftino izgleda, sada kada daju staklo -"nadam se da neće biti metal, staklo i tako dalje". Te firme stvarno imaju težak posao kada je u pitanju da zadovolje ljude.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 23:27 (PlayMaker10).
15 godina
offline
Re: Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422
marsovac zemaljski kaže...

ja se nadam 1080p ekranu i izmjenjivoj i dovoljno velikoj bateriji jer se ne palim na nepotrebni dizajn, stakla, metale i slične gluposti

1080p neće sigurno biti,nadaj se 3k ili 4k.

Ne bih se iznenadio da to bude samo poveči s6 edge.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 11:54 (zzz).
9 godina
offline
Re: Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422
PlayMaker10 kaže...
marsovac zemaljski kaže...

ja se nadam 1080p ekranu i izmjenjivoj i dovoljno velikoj bateriji jer se ne palim na nepotrebni dizajn, stakla, metale i slične gluposti

 Note je uvijek imao vrhunsku bateriju bar u mom slučaju, a dizajn mi nikad nećete biti jasni, kada su davali plastiku koja je bila definitivno najbolja, ljudi su plakali kako jeftino izgleda, sada kada daju staklo -"nadam se da neće biti metal, staklo i tako dalje". Te firme stvarno imaju težak posao kada je u pitanju da zadovolje ljude.

 ako se meni obračaš da sam ja govorio da hoću metal, varaš se. nema bolje do plastike, te je lakši, te je zamjenjiviji

13 godina
offline
Galaxy Note 5 pogonit će Exynos 7422

not 5 steta ima samo 64 gb i dolazi bez utora za sd karticu.koja steta zato ja ostajem na svom not 4 jos ,osim ako ne izbce verziju nota 5 s 128gb.

pa mi onda ne  treba sd kartica......

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice