Gadgeti kod Amerikanaca

poruka: 33
|
čitano: 11.175
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gadgeti kod Amerikanaca".
14 godina
offline
Gadgeti kod Amerikanaca

Čudno kako je ovako malo stolnih računala. Samo 59%

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
sirka666 kaže...

Čudno kako je ovako malo stolnih računala. Samo 59%

kod njih vecina koristi mac laptope ili konzole (vecinom) xbx360 

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
14 godina
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca

da koriste macbookove samo u filmovima od racunala glavnu rijec vodi dell...

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
protjeran
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
sirka666 kaže...

Čudno kako je ovako malo stolnih računala. Samo 59%

  pa ostali imaju samo prijenosno racunalo, nemaju ni tamo svi novca za oboje...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
Gadgeti kod Amerikanaca

Oni koji prijenosna računala koriste za posao, uglavnom koriste ona koja dobiju od firme. Tamo svaka veća firma ima sklopljen višegodišnji ugovor s nekim od proizvođača (naprimjer Dell ili HP) koji ju u tom periodu opskrbljuju računalima i brinu se za njihovo održavanje, a kod zamjene staro za novo uglavnom postoji opcija da postojeće prijenosno računalo otkupite za neki simboličan iznos i zadržite. Što se pak privatne uporabe prijenosnih računala tiče, situacija je ovakva...

 

01. Apple

02. Lenovo

03. Toshiba & Sony

04. ASUS

05. HP

06. Dell

07. Samsung

09. Acer

10. Gateway

11. MSI

12. Fujitsu

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
CroVandal kaže...

da koriste macbookove samo u filmovima od racunala glavnu rijec vodi dell...

to je istina. nema filma u kojem glavni junak ne vrti onaj mac-ov metalic sivi laptop s bijelom jabukom na sred poklopca. veću su mi se zgadili ti producenti/režiseri, majkemi koja uniformiranost svi od reda u filmovima ono u krupnom planu macov metalic sivi laptop...{#}

 

a znam da je u americi dell kao hp u hr # 1

Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
Dell ili Lenovo...


Imao sam 2 toshibe i ne mogu ih preporuciti... nakon cca godinu dana pregirajavanj, oštećenja tipkovnice i ine stvari...



Obozovam Dell XPS... ali nažalost nemam niti jednog...
14 godina
protjeran
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca

@ Enlajted...

evo ti i nemoj reći da nisam darežljiv..{#}

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
awwwww kako si dobar...

da imam fotic u blizini poslao bih ja tebi moj mali laptopic kojeg sada imam :)
16 godina
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
so.creator.est kaže...
CroVandal kaže...

da koriste macbookove samo u filmovima od racunala glavnu rijec vodi dell...

to je istina. nema filma u kojem glavni junak ne vrti onaj mac-ov metalic sivi laptop s bijelom jabukom na sred poklopca. veću su mi se zgadili ti producenti/režiseri, majkemi koja uniformiranost svi od reda u filmovima ono u krupnom planu macov metalic sivi laptop...{#}

 

a znam da je u americi dell kao hp u hr # 1

To je velika marketinska kampanja Applea u filmovima.

I to najčešće Macove koriste good guys, a Windows laptope bad guys {#}

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
Pa u stargateu se rabi dell xps (i SG1 i Atlantis.)
14 godina
protjeran
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
EnlightenedPhoenix kaže...
awwwww kako si dobar...

da imam fotic u blizini poslao bih ja tebi moj mali laptopic kojeg sada imam :)

a neka ga imaš,drago mi je..

 

zato tebi evo slika moga{#}

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
uhuhuhu :) ljepi :)
14 godina
protjeran
offline
Gadgeti kod Amerikanaca

hvala Enlajt,i za sada vrlo zadovoljan njime...Katica za sve,a sve radi više nego pošteno...{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
Ma vi ste ludi... Briga me sto ameri koriste i jel nikolas kejdž u filmu ima jabuku il dela... To me nece navuc da kupim lap...
14 godina
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
thezer0 kaže...
Ma vi ste ludi... Briga me sto ameri koriste i jel nikolas kejdž u filmu ima jabuku il dela... To me nece navuc da kupim lap...

da ti tako razmisljas a ameri Monkey see Monkey get {#}

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
Sasoon kaže...
so.creator.est kaže...
CroVandal kaže...

da koriste macbookove samo u filmovima od racunala glavnu rijec vodi dell...

to je istina. nema filma u kojem glavni junak ne vrti onaj mac-ov metalic sivi laptop s bijelom jabukom na sred poklopca. veću su mi se zgadili ti producenti/režiseri, majkemi koja uniformiranost svi od reda u filmovima ono u krupnom planu macov metalic sivi laptop...{#}

 

a znam da je u americi dell kao hp u hr # 1

To je velika marketinska kampanja Applea u filmovima.

I to najčešće Macove koriste good guys, a Windows laptope bad guys {#}

 

Sumnjam da to ima bilo sta sa marketingom od strane Applea. Mozda producenti filmova jednostavno znaju sta valja. ;-)
14 godina
protjeran
offline
Gadgeti kod Amerikanaca

hehehe..Sandra Bulock je vrhunska hakerica,pa je morala dobiti najkvalitetniji lap.Svi glumci su ono-vrhunski IT eksperti...{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
popstar kaže...
Sumnjam da to ima bilo sta sa marketingom od strane Applea. Mozda producenti filmova jednostavno znaju sta valja. ;-)

Tvoj "Moj PC" dovoljno govori o tome koliko te treba uzeti za ozbiljno.

If creativity is a field, copyright is the fence.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
The Man kaže...
popstar kaže...
Sumnjam da to ima bilo sta sa marketingom od strane Applea. Mozda producenti filmova jednostavno znaju sta valja. ;-)

Tvoj "Moj PC" dovoljno govori o tome koliko te treba uzeti za ozbiljno.

Sto? Zato sto nisam kompjuter-mehanicar ko ti. Da koristim neku ruznu bijelu kutju onda bi me mogao uzet za ozbiljno. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 6:06 (popstar).
15 godina
neaktivan
offline
Gadgeti kod Amerikanaca

Ne, krivo si me skontao. Ja isto simpatiziram Apple i divim im se, ali ne vidim potrebu da kupujem njihove proizvode. Jednostavno ne volim bacati novac i trošiti ga na stvari koje su precijenjene. Htio sam reći da ti nisi objektivan poput mene. Eto.

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
The Man kaže...

Ne, krivo si me skontao. Ja isto simpatiziram Apple i divim im se, ali ne vidim potrebu da kupujem njihove proizvode. Jednostavno ne volim bacati novac i trošiti ga na stvari koje su precijenjene. Htio sam reći da ti nisi objektivan poput mene. Eto.

Da su Apple proizvodi skuplji od drugih to jesu. Al po mom misljenju ipak nisu precijenjeni, jer kad usporedis isto sa istim npr.HP Elitebook, Dell Adamo, malo bolji Sony Vaio, cijena je tu i tamo negdje slicna sa Appleovim proizvodima. Nemozes usporedjivat neki Netbook sa MacBook Airom. A veliki minus sve za ove sto sam nabrojao je to sto rade sa Windowsima.

14 godina
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca

a pogledaj usporedbu sto ima macbook a sto hp envy po meni to nikako nije normalno za vas ostale neznam!

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
neaktivan
offline
Gadgeti kod Amerikanaca

Daj molim te. Sviđa mi se MacBook Pro i sve 5, ali uvijek bi si prije kupio neki nabrijani Dell laptop ili dva slabija Dell laptopa nego MacBook Pro. On je ok za pozere ili ljude koji koriste računala za nezahtjevne radnje i vole kvalitetnu izradu, ali IMHO tehnologija napreduje prebrzo da bi ju plaćali skuplje nego što trebamo i to je skoro svakome jasno.

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
CroVandal kaže...

a pogledaj usporedbu sto ima macbook a sto hp envy po meni to nikako nije normalno za vas ostale neznam!

to što mac ima,imam ja sve pa i jače u dv7 hehehehe...i to za samo 7500kn...a Envy...ehhh....{#}...

13 godina
neaktivan
offline
Gadgeti kod Amerikanaca

Mozes imat i150 ako su Windowsi na njemu onda nista ne vrijedi. Radio sam sa Windowsima 15 godina i radim jos uvijek na poslu, tako da znam o cemu pricam. A u ostalom sta da radim sa laptopom koji je 3.5 kg tezak? Onda mi je bolje uzet iMac sa 27" koji isto kosta, i jos se ne moram mucit sa Windowsima! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
popstar kaže...

Mozes imat i150 ako su Windowsi na njemu onda nista ne vrijedi. Radio sam sa Windowsima 15 godina i radim jos uvijek na poslu, tako da znam o cemu pricam. A u ostalom sta da radim sa laptopom koji je 3.5 kg tezak? Onda mi je bolje uzet iMac sa 27" koji isto kosta, i jos se ne moram mucit sa Windowsima! {#}

tko spominje Windowse,osim toga,Sedmica je vrhunski napravljena...ali da se vratim...HP,DELL,SONY....a na njima,npr.linuxMint 10 ili linuxMint debian...brajo moj,miline.Stabilno,brzo,učinkovito.

Ne znam,zašto Jabučari odmah na spomen PC-a ili PC lapova,odmah spominju Windowse...ima i puno drugih opcija...{#}

Eh,prijatelju,bildaj malo,3,5kg,nije za potcijeniti...{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 16:10 (linuxjuzer).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
moj laptop je 5.2 kg...

Ali gotovo nikad ga ne nosim... :) on je više desktop replacement...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gadgeti kod Amerikanaca
linuxjuzer kaže...
popstar kaže...

Mozes imat i150 ako su Windowsi na njemu onda nista ne vrijedi. Radio sam sa Windowsima 15 godina i radim jos uvijek na poslu, tako da znam o cemu pricam. A u ostalom sta da radim sa laptopom koji je 3.5 kg tezak? Onda mi je bolje uzet iMac sa 27" koji isto kosta, i jos se ne moram mucit sa Windowsima! {#}

tko spominje Windowse,osim toga,Sedmica je vrhunski napravljena...ali da se vratim...HP,DELL,SONY....a na njima,npr.linuxMint 10 ili linuxMint debian...brajo moj,miline.Stabilno,brzo,učinkovito.

Ne znam,zašto Jabučari odmah na spomen PC-a ili PC lapova,odmah spominju Windowse...ima i puno drugih opcija...{#}

Eh,prijatelju,bildaj malo,3,5kg,nije za potcijeniti...{#}

Oni koji se pale na gigaherze nek izvole. Cuo sam da je dizajner GUI-a Windowsa 7 prije radio za LEGO. :-)

16 godina
offline
Gadgeti kod Amerikanaca

U kojem trenutku se tema (prdon komentari na) "gadgeti kod Amerikanaca" pretvorila u uobičajen

-ja imam,

-da bar imam,

-ja najlajkam firmu xyz,

-tvoje nevalja

-mek kontra nemek/win kontra mekos

 

? Daj, gonite se s time u neku drugu (de)generic rubriku, jabih natrag na gadgete u Amera.

Osobno mi se kod njih najviše svidjelo:

 

električno šiljilo za olovke koje se kod nas nigdje nemože nać

 

Presto Pizzazz Pizza Oven koje lijepo ispeče koještarije a netreba mu kuhinja, pa je idealan za opsesivne kompjutoraše :)

 

Ostalog više manje (za više para u pravilu) ima i kod nas...

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2011 17:42 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice