Fotkajte se i osvojite HTC One X

poruka: 37
|
čitano: 5.162
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fotkajte se i osvojite HTC One X".
14 godina
neaktivan
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

ja bih se slikao ali nemam s čime, čekam nekakvu nagradnu igru da dobijem fotoaparat  {#}

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Možeš li ljepit fotku na facebook ako nemaš facebook profil?

 

Di su nestale one stare nagradne igre, sakupi i pošalji. {#} 

(a i zube nema u ikonicama. ccc.)

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
acmevagabundo kaže...

Možeš li ljepit fotku na facebook ako nemaš facebook profil?

 

 

to i mene interesira? Di su one stare igre?

 

Inače jučer sam baš kupio BUG[2] iz jedinog razloga, a to je tema "biografia" IT velikana.

14 godina
neaktivan
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Pa baš i nije neki mobitel,čim netko nudi u nagradnim igrama!

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Žalosno je što sad sve nagradne igre zahtjevaju facebook profil, ne mislim samo na Bug već inače.

Gdje su old school nagradne igre?

This is not the droid you're looking for...
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
acid G kaže...

Pa baš i nije neki mobitel,čim netko nudi u nagradnim igrama!

Hahahaha smješna izjava!

2acmevagabundo i ostali: pa ne trebaju vječno postojati takve nagradne igre samo zato kaj vas par nema FB acc

http://www.facebook.com/centro.hr - webshop
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 15:52 (brzi i žestoki).
12 godina
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Šta je to fotkanje?

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Zašto smiješna izjava,mobitel sa tom cijenom u slobodnoj prodaji ne nudi ništa extra posebno,što više ima i par mana koji stariji modeli od konkurencije nemaju,a neke stvari su puno bolje izvedene kod konkurencije ,a reklama je ono zadnji krik tehnike.

Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
acid G kaže...

Pa baš i nije neki mobitel,čim netko nudi u nagradnim igrama!

znaš onu s poklonjenim konjem i zubima? {#}

skandalouz kaže...

Žalosno je što sad sve nagradne igre zahtjevaju facebook profil, ne mislim samo na Bug već inače.

Gdje su old school nagradne igre?

točno to, i još pravilo da će slika s najviše lajkova ući u razmatranje...

kao i ona jadna nagradna igra Asus Balkan sa slaganjem konfiguracija - tko više lajkova nažica je najbolji majstor {#}

 

best regards, Maks_Bilogorski
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X

nije ni ona HGSpotova bila daleko od takvih gdje je bitno pokupiti koji lajk...

12 godina
odjavljen
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Bug se polako počinje pretvarati u 24sata sa ovim facebookom. Žalosno.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

i žalostno što se u ovoj temi nitko od njih sklužbeno nije oglasio. Imamo pitanja?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
HCSC kaže...

i žalostno što se u ovoj temi nitko od njih sklužbeno nije oglasio. Imamo pitanja?

 

Evo ja se sluzbeno javljam. Sto vas tocno zanima? Kao prvo, ovo nije nagradna igra, nego natjecaj u kojem se zahtijeva kreativnost, a Bug poklanja mobitel. Kao drugo, ne vidim razlog zasto posezati za klasicnim nagradnim igrama skupljaj-salji dok zivimo u doba interneta. Trece, odlucili smo malo razbiti monotoniju upisivanja kodova na nacin da osmislimo nesto novo... Zasto facebook? Koliko god ga mrzili ili voljeli, moramo priznati da je facebook trenutno jedan od najucinkovitijih marketinskih i komunikacijskih alata. Jednostavan nacin za osobni kontakt i prijenos informacija izmedju pruzatelja usluge i njenog potrosaca. Nas cilj je ovim natjecajem dodatno unaprijediti i navedeni kanal koji je dosta nepravedno zapostavljen. Uvijek ima korisnika koji nas radije prate na facebooku te onih kojima je opet drazi BOL i forum. Mi smo tu da nase korisnike pokrijemo svim mogucim kanalima i sredstvima.
Vinko Krištić | BUG Marketing
13 godina
neaktivan
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Ma ovaj One X je suden djevojci sa najseksiplinijom fotkom ;)

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
vincimus kaže...
HCSC kaže...

i žalostno što se u ovoj temi nitko od njih sklužbeno nije oglasio. Imamo pitanja?

 

Evo ja se sluzbeno javljam. Sto vas tocno zanima? Kao prvo, ovo nije nagradna igra, nego natjecaj u kojem se zahtijeva kreativnost, a Bug poklanja mobitel. Kao drugo, ne vidim razlog zasto posezati za klasicnim nagradnim igrama skupljaj-salji dok zivimo u doba interneta. Trece, odlucili smo malo razbiti monotoniju upisivanja kodova na nacin da osmislimo nesto novo... Zasto facebook? Koliko god ga mrzili ili voljeli, moramo priznati da je facebook trenutno jedan od najucinkovitijih marketinskih i komunikacijskih alata. Jednostavan nacin za osobni kontakt i prijenos informacija izmedju pruzatelja usluge i njenog potrosaca. Nas cilj je ovim natjecajem dodatno unaprijediti i navedeni kanal koji je dosta nepravedno zapostavljen. Uvijek ima korisnika koji nas radije prate na facebooku te onih kojima je opet drazi BOL i forum. Mi smo tu da nase korisnike pokrijemo svim mogucim kanalima i sredstvima.

malo si mi sumljiv za službenog, ali ajde, recimo da ti vjerujem.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X

@ acid g

A ti kao ono imas taj mob pa sve znas o njemu, svaku manu i sitnicu o njemu. Prestrasni su mi takvi likovi...

Ako ti je mobitel lame, nemoj sudjelovati u igri i gotovo...

Darth Vader
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 21:50 (malo zaigrano dijete).
14 godina
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Kako su mi {#} ove nagradne igre koje zahtevaju skupljanje lajkova, pa to nije istina.

Nije zlo...
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
vincimus kaže...
Mi smo tu da nase korisnike pokrijemo svim mogucim kanalima i sredstvima.

Zasto se onda fotografije ne mogu slati mailom ili kaciti tu na forum? Ovo mi je malo kontradiktorna izjava uz nagradnu igru for facebook only.

14 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
Nagradne igre sa lajkanjem su nepostene posto se lajkovi mogu skupiti na mnogo ilegalnih nacina! Isto tako ima ljudi koji prave profile samo za nagradne igre sa tonom "prijatelja" pa jedni drugima lajkaju za nagrade! Slazem da bi slike trebale ici na facebook ali i da bug ziri odlucuje koja je fotka najbolja uz lajkove!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Veliki minus vam je ograničavanje nagradne samo na FB članove.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

ako ovaj ne dobi nešto ja si režem udove

Pričam i serem bezveze
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X

Pa ja nisam klinjo da pričam napamet ,kad več pucaš glupe komentare zapitaj se prvo da li netko priča iz iskustva,ako ti nisi vidio ili imao više brand stvari možda ima nas koji svaki dan imaju prilike koristiti novije uređaje,za razliku od vas klinja koji samo čitaju tuđe komentare i lupaju bezveze!!!Ono čuo sam da je to naj cool ma sigurno valja  a u životu ništa pošteno nije vidio.Treba biti objektivan a ne zato što su reklame dotičnog uređaja u trendu pa je to sad neznam što!!!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X

nisam balavac, makar nick je takav kakav je. Imam Htc One X i govorim iz iskustva, nema jedne mane i zamjerke na tom mobu, a sa updateom na JB  more bit samo bolji. I daj mi nabroji razloge zakaj taj mob nevalja.

Darth Vader
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 9:14 (malo zaigrano dijete).
15 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
acid G kaže...

Pa baš i nije neki mobitel,čim netko nudi u nagradnim igrama!

Pa kolko znam nudilo se svašta, od ipada, samsunga, htca... znači po tebi nijedan od tih uređaja ne valja? bravo ti

acid G kaže...

Zašto smiješna izjava,mobitel sa tom cijenom u slobodnoj prodaji ne nudi ništa extra posebno,što više ima i par mana koji stariji modeli od konkurencije nemaju,a neke stvari su puno bolje izvedene kod konkurencije ,a reklama je ono zadnji krik tehnike.

Koje mane? pa kolko ga imam u tih par mjeseci nisam primjetio nikakvu manu, možda grijanje ali i "konkurencija" se grije.

A meni su na One X stvari bolje izvedene nego kod konkurencije, o kojoj god da pričamo.

KAj se tiče reklame, nisam vidio nijednu za One X na tvu, možda u početku neku sitnicu, ali sad se S3 reklamira dvadesetak puta dnevno. isto ko i iphone 4s za kojeg se isto sad vrte reklame.

acid G kaže...

Treba biti objektivan a ne zato što su reklame dotičnog uređaja u trendu pa je to sad neznam što!!!

Samo budala kupi uređaj na temelju reklame, to tvrdim i stojim iza toga. Kupujem uređaj za kojeg sam se uvjerio da bude mi najbolje služio i točka. Nisam rob medija i reklama da kupujem ono kaj se svakodnevno reklamira.

hobi:moj-android.net
12 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
malo zaigrano dijete kaže...

nisam balavac, makar nick je takav kakav je. Imam Htc One X i govorim iz iskustva, nema jedne mane i zamjerke na tom mobu, a sa updateom na JB  more bit samo bolji. I daj mi nabroji razloge zakaj taj mob nevalja.

malo realnosti ne bi skodilo.

kakva mu je fotografija i video? trajanje baterije prilikom surfanja ili navigacije? SD kartica? ekran?

Usporedjuj sa direktnom konkurencijom. 

14 godina
neaktivan
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

ima mana to je sigurno..

ja i zaigrano djete smo testirali nfc na one x-u i mom s3 i on ne moze primit nikakve podatke preko nfc-a to je izgleda do softwarea..

i onaj pull down meni je prazan dakle nema ni wifi switcha ni nista drugo to mu sluzi samo za notifikaciju...

eto par stvari koje sam primjetio...

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fotkajte se i osvojite HTC One X

Takodjer sam istovremeno usporedjivao ta 2 modela i HTC mi je ljepsi i djeluje nekako solidniji, cvrsci a sve ostalo je na strani Samsunga.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
nsoul kaže...
acid G kaže...

Pa baš i nije neki mobitel,čim netko nudi u nagradnim igrama!

Pa kolko znam nudilo se svašta, od ipada, samsunga, htca... znači po tebi nijedan od tih uređaja ne valja? bravo ti

Naravno da ne valja! Ipak on zna bolje, ima iskustva sa takvim stvarima...

Ocito nevaljaju ni svi oni auti koji se dijele u nagradnim igrama, ili recimo stanovi...

http://www.facebook.com/centro.hr - webshop
13 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
thabigjc kaže...

ima mana to je sigurno..

ja i zaigrano djete smo testirali nfc na one x-u i mom s3 i on ne moze primit nikakve podatke preko nfc-a to je izgleda do softwarea..

i onaj pull down meni je prazan dakle nema ni wifi switcha ni nista drugo to mu sluzi samo za notifikaciju...

eto par stvari koje sam primjetio...

imas widget za taj wi fi sam ga stavis na pocetni ekrani kraj

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
15 godina
offline
Re: Fotkajte se i osvojite HTC One X
BlueMax kaže...
malo zaigrano dijete kaže...

nisam balavac, makar nick je takav kakav je. Imam Htc One X i govorim iz iskustva, nema jedne mane i zamjerke na tom mobu, a sa updateom na JB  more bit samo bolji. I daj mi nabroji razloge zakaj taj mob nevalja.

malo realnosti ne bi skodilo.

kakva mu je fotografija i video? trajanje baterije prilikom surfanja ili navigacije? SD kartica? ekran?

Usporedjuj sa direktnom konkurencijom. 

Fotografija odlična, video malo lošiji u slabijem osvjetljenju, ali inače odličan. 

Baterija mi izdrži cijeli dan, 6 sati screen on,sd kartica fali, ali to nije toliki problem, ima dosta memorije i bez kartice. Ekran , preodličan, uspoređujući s konkurencijom, jer za razliku od nekih ja volim prirodnije boje, prije nego one na samoledu, a i među lcd ekranima je odličan.

thabigjc kaže...

ima mana to je sigurno..

ja i zaigrano djete smo testirali nfc na one x-u i mom s3 i on ne moze primit nikakve podatke preko nfc-a to je izgleda do softwarea..

i onaj pull down meni je prazan dakle nema ni wifi switcha ni nista drugo to mu sluzi samo za notifikaciju...

eto par stvari koje sam primjetio...

ovo s nfcom ima veze s androidom, jer na s3 imaš s-beam, dok na ostalim androidima obični nfc.

pull down meni lako prilagodiš sebi, ja sam instalirao elixir i imam on/of u meniju, bez ikakvih problema, plus kaj osim onoff se može svašta nutra smjestit

hobi:moj-android.net
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice