Formula 1 starta u nedjelju

poruka: 29
|
čitano: 4.701
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Formula 1 starta u nedjelju".
14 godina
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Pratite li Formulu 1

29 Ne
106 Da
Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Zar će i ovo godine Iskonovci ostati bez F1? {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Ivo vec sjedii ispred TV-a i vice "brmm brmmm" :D

 
17 0 hvala 0
13 godina
offline
Formula 1 starta u nedjelju

opet će ih sebastian sve šamarat...

Moj PC  
1 10 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
neznam o čem vi govorite pa bila je formula 1 prošle sezone na jednom hrvatskom programu, net tv mislim. Možda bude i ove godine
YUGO - you go but the car doesn't
14 godina
neaktivan
offline
Formula 1 starta u nedjelju
Cini mi se da ima greska u clanku. Ako se ne varam, u Dalmaciji je TV Jadran, a ne TV Dalmacija, ili je ove godine deugacije?
Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Mitsuoka kaže...
Cini mi se da ima greska u clanku. Ako se ne varam, u Dalmaciji je TV Jadran, a ne TV Dalmacija, ili je ove godine deugacije?

Imaju obe. 

When all else fails - crowbar the fucker
14 godina
neaktivan
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Onda ocigledno promjena ove sezone.
Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Prosle godine pred kraj sezone formule je bilo na NET-u, Dubrovackoj, TV Jadran i jos nekome valjda je ovaj s neta prava prodo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Niko s neta nije proda prava nego je net uz pomoc lokalnih televizija kupia prava. da nije bilo tv jadrana i ostalih lokalaca, ne bi ni net ima prava
Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
moderator
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Mitsuoka kaže...
Cini mi se da ima greska u clanku. Ako se ne varam, u Dalmaciji je TV Jadran, a ne TV Dalmacija, ili je ove godine deugacije?

Lista televizija je preuzeta od Kreatora, vlasnika prava... A sad da li je netko izostavljen, ne znam...

...
14 godina
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Riker kaže...

Zar će i ovo godine Iskonovci ostati bez F1? {#}

Imaš na iskonu osječku tv (72.), a ove godine ne bi trebalo biti zamračeno tijekom utrke.

12 godina
neaktivan
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Kolko vidim, Zadar ove godine (zasad) ostaje posve bez formule.. VOX TV navodno nije platio ni prošlu sezonu, pa 0 bodova ove god. A meni je pored toga riknuo satelitski reciver, pa dok ne nađem novi poso (Sezono sveta, spasi nas!) nema govora o novom. Nemam druge opcije nego preko interneta.

Ako koga zanima, i ak govori njemački, RTL (onaj pravi..) navodno ima online stream svega sa svog programa. Dunno, provjerit ću sutra..

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
mr1black kaže...

Kolko vidim, Zadar ove godine (zasad) ostaje posve bez formule.. VOX TV navodno nije platio ni prošlu sezonu, pa 0 bodova ove god. A meni je pored toga riknuo satelitski reciver, pa dok ne nađem novi poso (Sezono sveta, spasi nas!) nema govora o novom. Nemam druge opcije nego preko interneta.

Ako koga zanima, i ak govori njemački, RTL (onaj pravi..) navodno ima online stream svega sa svog programa. Dunno, provjerit ću sutra..

prodaj neki dio sa kompa pa kupi sat. receiver - sigruno ti neka komponenta vrijedi bar 100 kn jer toliko košta sat. rec (polovni ali ispravan)...

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
12 godina
odjavljen
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Ja sam se vec nabrija jos da namjestim tv dalmaciju,dali netko zna vrte li se jos ove pjesme na špici pri pocetku prijenosa



 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
zuper kaže...

opet će ih sebastian sve šamarat...

say what?

^^

16 godina
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju

Formula 1 je prečesto zapostavljen sport. Drago mi je ga gospon Rosandić uvijek nastoji potaknuti ljude da idgledaju koju trku.

Pogotovo će Bugov "Veliki Gazda" biti sretan 4. pozicijom "Crvenoga Gazde" u Mercedesu.

 

Nažalost Ferrari je truba. (Massa jedva ušao u q2 i ostalo je na tome, a automobil zeznuo Alonsa na ulasku u prvi zavoj)

Mclaren - Darth Vader tim za mene (još od Mike) je prvi ( to mi odgovara kao i Realova pozicija u LaLigi)... Znači nimalo zadovoljan.

Lotus - Pripravnik je 3., a plejboj, legenda i kuler Kimi se bori sa samim sobom.

RedBull - ovaj bolid im ne daje krila

Mercedes - solidni nastupi i plavuše i baruna.

magistar prava ( i član grupe nezaposlenih)
13 godina
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
fear619 kaže...
zuper kaže...

opet će ih sebastian sve šamarat...

say what?

^^

ajd dobro, barem će prvenstvo biti zanimljivije (nadam se).

drago mi je zbog schumija, dobar rezultat

14 godina
offline
Formula 1 starta u nedjelju

još da lotusu skinu blown defjuzer (tako je barem brawn tvrdio u nekom intervju-u, nije moja izmišljotina)...

 

samo treba držat fige da se šumaher ne zabije u grožana prvih par zavoja.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Dvije godine nisam pratio F1 ,čini mi se da bi se mogao vratiti jednom od rijetkih sportova koje cijenim.

 

EDIT:Tko je prošle godine bio prvak?

Roćka
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 13:11 (Roćka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Volio bih da se Schumacher nakon ovih godina ponovo popne na podij da vidim onaj njegovi čuveni skok! {#}

Meda
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Meda kaže...

Volio bih da se Schumacher nakon ovih godina ponovo popne na podij da vidim onaj njegovi čuveni skok!  {#}

 

nema skoka bez najviše stepenice, a da padne malo kiše (a neće) moglo bi bit svega.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Iggx kaže...
Riker kaže...

Zar će i ovo godine Iskonovci ostati bez F1? {#}

Imaš na iskonu osječku tv (72.), a ove godine ne bi trebalo biti zamračeno tijekom utrke.

Tražio sam u programu za Osječku tv (preko Iskonovog program. vodiča) i tamo stoji jedna velika PRAZNINA i ništa...{#} Gledao sam i ostale programe, i prijenos postoji na NET tv (ako se ne varam) ali ona nije uključena u standardni paket...Plaćam im 300kn mjesečno i ne mogu gledati F1...{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Riker kaže...
Iggx kaže...
Riker kaže...

Zar će i ovo godine Iskonovci ostati bez F1? {#}

Imaš na iskonu osječku tv (72.), a ove godine ne bi trebalo biti zamračeno tijekom utrke.

Tražio sam u programu za Osječku tv (preko Iskonovog program. vodiča) i tamo stoji jedna velika PRAZNINA i ništa...{#} Gledao sam i ostale programe, i prijenos postoji na NET tv (ako se ne varam) ali ona nije uključena u standardni paket...Plaćam im 300kn mjesečno i ne mogu gledati F1...{#}

Isto tako je i kod mene.

Samo sto ja imam jos 2 DVB-T prijemnika i 1 TV pa to sve prikopcam i ako imam imalo srece uhvatim NeT i uzivam u F1.

 

Jedino mi je zao sto Mladen Jergovic vise nije komentator na Nezavisnoj Televiziji. {#}

14 godina
protjeran
offline
Formula 1 starta u nedjelju
Znate li neku televiziju u BiH da prenosi sutrasnju trku?

Steta sto HRT ne prenosi, to mi je bila bas tradicija. Nedelja, formula na HRT-u, mama se dere sto sam pojacao...
Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Formula 1 starta u nedjelju

Hamilton <33 

 

jos i button, webber i schumi(al to sam zbog klade haha)

 

isuse jedva sam doceko start...i nadam se da vettel nece bit toliko dominantan ko prosle godine da bude zanimljivo :P

 

steta mi je kimija sto je onako sje*o kvalifikacije al dobro nema veze :)

We Work in the dark to serve the light! We are Assassins!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju
Mentalist kaže...
Znate li neku televiziju u BiH da prenosi sutrasnju trku?

Steta sto HRT ne prenosi, to mi je bila bas tradicija. Nedelja, formula na HRT-u, mama se dere sto sam pojacao...

ako imaš satelitski resiver okreni antenu na astru 19.2, njemački rtl ti prenosi utrku (free to air) {#}

12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Formula 1 starta u nedjelju

Drago mi je što se Kimi vratio!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice