Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

poruka: 11
|
čitano: 1.712
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti".
16 godina
offline
Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

A koalicija protiv clickbaita?

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

Sve mi se nekako čini da cilj ovoga projekta ugušiti širenje vijesti za koje određena (mala) skupina ljudi ne želi da se šire.

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

Naravno nista nije prava vijest dok je Facebook ne odobri.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti
Znači dnevno.hr se gasi?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

nešto mi miriši da i ova "vijest" pripada toj kategoriji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

Cccc pa da nema facebooka nikad nebi saznali da oni šareni kvadratići na kozmetici označavaju koliko je kozmetika kancerogena, da psi masovno ugibaju od ampula protiv buha i da Ameri grade podzemni grad ispod Slavonije u kojem će vršiti eksperimente na ljudima. 

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

Samo jedna stvar može uspješno to napraviti: obrazovanje koje potiče kritičko razmišljanje.

 

Alternative bi bile (loše):

1.) Prema ocjenama korisnika (dvije budale nadglasaju pametnog)

2.) Prema ocjeni nekakve agencije (kontrola medija i gušenje bilo kakvog underground reportinga)

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti
Visak kaže...
Znači dnevno.hr se gasi?

 Tako i dnevno.rs..... isti vlasnik, a teme si medusobno kontrdiktiraju (rs vs hr). Propaganda i ironija at its finest!

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 20:03 (lovac82).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti
Zale kaže...

Sve mi se nekako čini da cilj ovoga projekta ugušiti širenje vijesti za koje određena (mala) skupina ljudi ne želi da se šire.

 Ma ne, samo FB koji je filtrirao vijesti da ne sadrze nista osim progresivnih ideala i Twitter je isto SJW kompanija...

Da ne spominjem da je do prije 5 dana svako pitanje o zdravlju polumrtve Hillary bilo conspiracy theory koju bi bez sumnje FB i Twitter okarakterizirali kao laznu vijest.

 

Ali ovo su u biti dobre vijesti. Mediji su sada toliko pristrani u guranju Killary da je ovo samo pokazatelj koliko su ocajni da blokiraju istinu.

8 godina
offline
Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

nema potrebe za panikom i dramom ako nam se njihova verzija istine ne svidi  , na netu , u minut-dva se uvijek moze naci verzija vijesti koja ce nam odgovarati 

waaagh
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Facebook i Twitter protiv lažnih vijesti

OK, ovo je bilo očekivano.

Sada još Bing i Guglo trebaju početi cenzurirati pretrage, ili barem na početku rušiti ranking "nepoćudnima"...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice