Facebook u službi policije

poruka: 6
|
čitano: 2.286
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook u službi policije".
12 godina
neaktivan
offline
Facebook u službi policije

Nema do Titine milicije... {#}

 
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facebook u službi policije

Neznam zašo mi je prva asocijacija film "Running man" od Schwarzneggera iz osamdesetih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook u službi policije
Whalter vT kaže...

Neznam zašo mi je prva asocijacija film "Running man" od Schwarzneggera iz osamdesetih...

1984./Vrli novi svijet

 

{#}

LoL EU: Ferinus
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook u službi policije

Projekt je jako loš. Padati če samo nevini ljudi.

Arian RIčko
15 godina
offline
Facebook u službi policije

Kada bi naša policija uradila nešto slično čini mi se da bi na zidu imali samo poruke A.C.A.B., fuck police, lopovi i sl. {#}

 

Ideja nije loša, no potencionalno je opasna za nevine ljude zbog prokazivanja u slučaju zamjene ili neke veće sličnosti sa tipovima koji se traže, a zna se šta teorija etiketiranja kaže.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook u službi policije

Ideja je odlična, jer građani mogu  vrlo kvalitetno pomoći policiji u mnogo čemu. I preporučio bih stvaranje programa koji bi radio na takvom obliku suradnje građana i policije. Ne smatram da bi to bio doušnički pristup, već suradnja. Svojevremeno sam se ponudio u razotkrivanju mešetara sa jednog srednje dalmatinskog otoka, koji naveliko mrče državnu zemlju (znate ono bilo zemljište prvo upisano u Narodni Odbor, pa na državu RH, a onda preko noći nestalo i postalo nečije, silom prilika naučio sam kako se može u par sati pregledati sve gruntovne knjige jedne katastarske općine). Nažalost dao sam sve svoje podatke u toj ponudi. Dogodilo mi se da me upravo taj odvjetnik, (jedan od one dvojice mešetara) utužio u jednom bezveznom i lažnom tužbenom zahtjevu, gdje sam u samo jednom ročištu zaradio zatvorsku kaznu, uz uvjet na godinu dana, a sada me na veliko taj isti odvjetnik i dalje proganja, jer se i njemu ne piše dobro. Sve u svemu sam postao vrlo oprezan oko suradnje sa policijom, jer nalazim da bi trebalo pogledati tko sve i za koga radi, nažalost ali istinito. Želim Vam svako dobro u suradnji sa građanima, jer bez njih nema čišćenja ove napaćene zajednice, RH. 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice