Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

poruka: 15
|
čitano: 2.567
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek".
15 godina
offline
Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

dobro napisano, s time da je već u naslovu izneseno sažeto i jezgrovito ono bitno. ipak, najviše mi se dopada spominanje raznovrsnih foruma u tekstu. nota bene, ima (ne baš malen) broj ljudi koji i za Siri ili Halo - Cortanu misle da je "čovjek" (zanemarimo li sintagmu "ljudi i žene"), što dodatno pokrepljuje naslov napisa. usput, na FFZG se, u okviru poslijediplomskih studija informacijskih znanosti, tzv. Turingov test često spominje u kontekstu strojnog prevođenja (a la Google Translate). {#}

Moj PC  
14 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čo
Procitam tekst, cudim se kako je los, a onda bacim oko na autora...i sve mi je jasno.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čo
skilly kaže...
Procitam tekst, cudim se kako je los, a onda bacim oko na autora...i sve mi je jasno.

Tekst je zapravo odličan. Kritizira ljudsku glupost, a ako ne i glupost onda svakako površnost.

16 godina
offline
Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

Ja poznajem nekoliko botova, za koje misle da su ljudi. Čak su i školu završili. Vjerojatno će ići u politiku

 
25 0 hvala 4
15 godina
odjavljen
offline
Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

Koliko vidim online je, samo iz onog linka maknuti ono 'bot'. Inace, nije da me bas uvjerio da je 13 godisnjak. Mislim da bi 13godisnjak ... pop... da mu postavljam isto besmisleno pitanje i nekoliko puta, a kamoli 20. Onda se pocne i ponavljati s odgovorima. Mada sada iznositi neke zakljucke i nema smisla, jer se unaprijed znalo da nije covjek citajuci clanke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 16:32 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

Totalno neuvjerljivo. Pa od 5 pitanja, 3 su mu bila "Where are you from?".

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čo
skilly kaže...
Procitam tekst, cudim se kako je los, a onda bacim oko na autora...i sve mi je jasno.

 

. .
Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
neaktivan
offline
Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

Kad mu postaviš pitanje, da li je njegova majka djevica, odgovor nije odgovor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čo
skilly kaže...
Procitam tekst, cudim se kako je los, a onda bacim oko na autora...i sve mi je jasno.

 

vidiš ovo je post da se čovjek zapita, jeli dovoljno glup da budeš čovjek, ili ne dodovoljno glup da budeš bot. 
 {#}
Nije baš da ima smisla, ali netko ovo neće shvatiti. Ili čovjek ili bot.  

Đuro#2155
15 godina
offline
Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

"Glup k'o bot ili glup k'o Paris Hilton –što je gore i što je ljudskije?" - po čem je to Paris Hilton "glupa"? Daleko od toga da je anipatična, sponzoruša, drolja itd. al zašto glupa?

 
1 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čo
skilly kaže...
Procitam tekst, cudim se kako je los

mozda ga je pisao BUG-bot. hehe

watch?v=Fl35QCbMi-c Killed You With A Wheel
16 godina
neaktivan
offline
Re: Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čo
Ima na ovom forumu jedan bot. Prepoznat ćete ga po tome što uvijek ima prvi post na svaku temu.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
protjeran
offline
Re: Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čo
Nije Ajar bot
15 godina
offline
Eugene Goostman – dovoljno glup da prođe za čovjek

Izvrstan naslov.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice